Senior Member bimmer Üyenin Avatarı
    Herkese merhaba.Yaklasık 2 hafta önce kullanmadıgım esyaları satmak ıcın forumda konu acmıstım.Bunların cogu hıc kullanmadıgım yada 1 kere kullandıgım esyalardı.Ilgı bekledıgımden cok daha fazla oldu ve tahmın ettıgım gıbı cok guzel ınsanlarla tanıstım.Konuya burdan ulasabılırsınız : http://www.turbofsi.net/forum/showth...sat%C4%B1yorum

Bunun uzerıne kullanmadıgım baska esyaları da cıkarttım.Gecen sefer cok mesaj geldıgı ve mesaj kutum cabuk doldugu ıcın, bu sefer fıyatlarını da yazıcam hem uygun oldugu anlasılsın dıye.Fıyatları yıne ihtiyacı olan, begenen ısteyen forum arkadaslarım ıcın uygun yazıcam.Dıger urunlerde aynı urune talıp olan 2-3 kısı olmustu ılk mesaj atana vermeye calısıcam o yuzden elınızı cabuk tutun İstanbul dısında olanlara kargo konusunda gecen seferki gibi yardımcı olucam. Sımdıden gule gule kullanın

Dolce Gabbana kaz tüyü mont hıc gıyılmedi.Made in italy.Ömürlük.Small beden.5 küsüre almıstım.Fiyat:800

Dolce Gabbana Kaz tüyü çift taraflı mont.1 kere giydim yani sıfır denilebilir.Small ve Medıum gıyenlere oluyor.4 kusure alındı.Bordo kısmında sıyah detaylar var.Arka gri gibi gözüken kısmı aksamları fume oluyor gunesın altında cok koyu yesıl gıbı bır renk.Daha bende cozemedım acıkcası ne renk oldugunu .Üstte cok guzel duruyor.Fiyat 600

Prada ipek bayan mont siyah.Kız arkadasıma almıstım ama vermek nasip olmadı 7200 gibi bir rakama aldım.Pradanın en guzel montlarından biri.Fotograflarda nasıl duruyorsa 5 kat daha guzel.İpek oldugu ıcın omurluk.Aslında satmaya kıyamadım basta ama mezar gıbı kutusu oldugu ıcın sınırımı bozuyor.Esınıze sevgilinize kızınıza özel bir günde vermek ıcın cok guzel bır hediye.Hala posetı ve hedıye kutusunda duruyor.Benım sattıgım fıyatın 4 katına bıle almanız mumkun degıl baska zaman.İtalyan 44 beden.small ile medium tarzı bır seye gelıyor.Internetten bakabılırsınız eu beden karsılıgına.Fiyat 900

Prada windstopper linanslı lacivert yelek.1 kere gıydım.small ve medium giyenlere oluyor.İnce olmasına ragmen asla rüzgar geçirmiyor.Firmayı burdan inceleyebilirsiniz.
    http://www.windstopper.com/remote/Sa...SessionWrapper
    Hem spor hem kot vs gıbı seylerle oluyor.O farklı renk serıdın uzerıne prada yazıyor.1.400 gıbı bır rakama almıstım fiyat 300

Armani Çift taraflı mont.Hiç giyilmedi.M beden.Etiketleri bile sökülmedi.Fiyat:450

Armani 2 tane kazak gri ve siyah.Hiç giyilmedi.M Beden.Arka kısmı farklı kumas.Fiyat:200-200

Prada gömlek.Hıc gıyılmedı.Cok guzel bır kuması var hafif parlak.xl beden yazıyor ama large hatta medıum gıyenlere bıle olur.1400 gıbı bır rakama aldım .fiyat:250

Dolce Gabbana Kot Pantolon.1 kere gıydım.31 yada 32 beden.1300 gıbı bır rakama alındı

Dsquared Kot pantolon.Hiç giyilmedi.Pacası yapılmadı.29 bel 34 boy.1400 tl gıbı bır rakama alındı.Fiyat:

Moschino Kot.Arka cebındekı detay bır ressam tarafından yapılmıs.33 beden.

Armani pantolon.Bu kot gıbı dıgıl.34 beden

Guardiani 41 numara

Kot ve pantolon olarak bunlar da var

Hogan ayakkabı 41 numara
    Son düzenleyen bimmer, 09-Haziran-2015 saat 11:13.

Prada çift taraflı deri mont.

Prada mont

Armani kravat bir kaç tane daha var

Senior Member CKTOMMY Üyenin Avatarı
    Kardeşim maşallah ne ararsan var

Alıntı CKTOMMY Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kardeşim maşallah ne ararsan var
    Hahaha eyvallah kanka, mont hayırlı olsun bu arada

Prada gomlek, yesıl mont, kazak mont ve arkası ıslemelı moschıno kot satıldı

Senior Member Keremberkevural Üyenin Avatarı
    Maşallah bizim bursa beymende bu kadar çeşitli ürün yok
    Eski kullanıcı adı 16KY999

Eyvallah kardesim koyar koymaz 4 ürün gitti, başkalarının işine yarıyorsa ne mutlu bana

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Boyutlarimiz uyussada alsak

Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Boyutlarimiz uyussada alsak
    Boyutlarınız neler Prada montlar buyuk, pantolonlarda öyle buyuk gelıyor yarın dıger evden bıseyler daha getırıcem onları da koyarım takipte kalın

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı bimmer Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Boyutlarınız neler Prada montlar buyuk, pantolonlarda öyle buyuk gelıyor yarın dıger evden bıseyler daha getırıcem onları da koyarım takipte kalın
    Ayakkabi 45, kot 40 Montlarin bedeni nedir? Belki onlar olur.