Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Baslandi, ben 6 ay once arabami aldigimda showroomda vardi.

Member Porsche Üyenin Avatarı
    Bu seferde carrera olmazsa formu bırakıyorum

Senior Member bioshock Üyenin Avatarı
    İlk gelen 2014 makyajlılar 7G-tronic+la geldi diye biliyorum. 2015 modeller 9G-tronicle geldi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Porsche Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu seferde carrera olmazsa formu bırakıyorum
    Hahaha ama rakip çok güçlü ve Türkiye'de çok nadir olcak bi araç, çok zor seçim

Alıntı bioshock Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İlk gelen 2014 makyajlılar 7G-tronic+la geldi diye biliyorum. 2015 modeller 9G-tronicle geldi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hahaha ama rakip çok güçlü ve Türkiye'de çok nadir olcak bi araç, çok zor seçim
    Dogrudur benim baktigim 7 ileri olabilir ama suan fiyat listedinde 9 yaziyor.

Member Porsche Üyenin Avatarı
    ��araçlar çok guzel gt ye fuarda bakayım dedım üzerime 5 kişi çıkınca vazgectım satış temsilcisi arabayı açmaya korktu �� ama bmw ye helal olsun bütün araçları halkımızın hizmetine açmışlardı m x5 m4 hepsi açıktı, yalnızca Maserati neden bu kadar kastı anlamadım. Binesimde gelmedi

Maseratide Guvenlik koruma 180 luk arabanın kapısını neden kaparsın arkadaş adam 340 lık arabayı açmışken senın derdın nedir oranın yetkılı müdürüne bunu sorasım geldı vazgectım , binlerce genc gelmiş bırak otursunlar Arabanı tanısınlar bundan Güzeli var mı ilerde belkı o arabayı alacak duruma gelecekler , bu kadar mı dar kafalısınız anlamış değilim

@Porsche Kesinlikle katiliyorum, Mercedes Maybachi bile acmis. Hadi Maserati anlarim bi nebze ama A6 bile kilitliydi Porsche de kapaliydi ama iste yedirebildiklerine, gidip konusunca aldilar iceriye beni.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Porsche alirdim ama ikinci el 4-4s alirdim. 0 a bi ton para vermeye gerek yok bence. Gt3 varken gts alinmaz. Kafayi yemisler

480 euro nedir gts manyaklarmi ya bunlar. Hadi 400 e versin. Uf nediyorum ben ya 997.2 de 0 arabalar 220 k euroydu simdi fiyatlara bak

Senior Member
    Hayalimde 2 arac var sahip olmam imkansiz gibi birsey ama hayat bu ne olacagi belli olmaz.1 tur atsamda bana yeter

onceki kasa C63 Amg

911 4s

Cidden cok farkli 2 arac benim gozumde.
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Junior Member
    911 4s alırdım ben hocam o tasarım ve motor cok iyi amg gt de iyi ama ben seçim hakkımı porscheden yana kullanırdım

Senior Member Baransel Üyenin Avatarı
    Alıntı erdi_89 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayalimde 2 arac var sahip olmam imkansiz gibi birsey ama hayat bu ne olacagi belli olmaz.1 tur atsamda bana yeter

onceki kasa C63 Amg

911 4s

Cidden cok farkli 2 arac benim gozumde.
    ERdim insAllah hayalindeki araçlara sahip olursun fazlasıyla hakediyorsun kardeşim benim..
    Audi A3 12 1.6 TDI S-Tronic
    BMW 09 6.30i

WV Scirocco 11 1.4 TSI (SOLD)Hidden Content
    instagram: baranseldisci