Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Kardeşim bende var evde arada yakıyorum zevkli oluyor. Heykel den bir yerden aldım tütünleri zamanında orda nargile cafelerden falandı sanırım. Bayadır almıyorum unuttum. Keyfi güzel ama uğraşması var arkadaşların dediği gibi. Annem yapıyor sağolsun o işleri

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Senior Member Omercan Üyenin Avatarı
    Nakhla kuru tütündür, şerbeti az ve ağırdır, erken yanar. Bahreyn ıslaktır, içimi yumuşaktır, geç yanar. Al Fakheer ler gerçek Al Fakheer değil çoğu yerde haberin olsun. Aroma işi damak tadına kalmış, deneme yanılma. Tütün karışımını da deneme yanılmayla elin alışıcak. (Kola-limon gibi). Kömür olarak meşe kömürü şart. Mangal kömürüyle deneme bile, zehirlenmeye kadar yolu var. Eğer ciddiysen kendine özel nargile yaptır derim. Ya da Kapalıçarşıdan alabilirsin. İçtiğin her tütün için bir marpuçun ve lülen olsun ki aromalar karışmasın. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yine sormak istersen sorarsın.

Bu arada "maşa, meşe, köşe, ayşe" yi unutmamak lazım.

Bilmeyenler için: köz değiştirmek için maşa, kömür için meşe, oturmak için köşe, sohbet için Ayşe.

@aluc

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mercedes Benz 500SE-1987
    BMW 3.25i-1993
    Audi A3-2012

Senior Member
    Çok açıklayıcı oldu herkese teşekkür ederim bu haftasonu Kapalıçarşı yolu gözüktü bana
    '16 Audi A3 Sedan TDI

Senior Member neo Üyenin Avatarı
    Alıntı Omercan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Nakhla kuru tütündür, şerbeti az ve ağırdır, erken yanar. Bahreyn ıslaktır, içimi yumuşaktır, geç yanar. Al Fakheer ler gerçek Al Fakheer değil çoğu yerde haberin olsun. Aroma işi damak tadına kalmış, deneme yanılma. Tütün karışımını da deneme yanılmayla elin alışıcak. (Kola-limon gibi). Kömür olarak meşe kömürü şart. Mangal kömürüyle deneme bile, zehirlenmeye kadar yolu var. Eğer ciddiysen kendine özel nargile yaptır derim. Ya da Kapalıçarşıdan alabilirsin. İçtiğin her tütün için bir marpuçun ve lülen olsun ki aromalar karışmasın. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yine sormak istersen sorarsın.

Bu arada "maşa, meşe, köşe, ayşe" yi unutmamak lazım.

Bilmeyenler için: köz değiştirmek için maşa, kömür için meşe, oturmak için köşe, sohbet için Ayşe.

@aluc

enfiye deneme sansınız oldumu ?

Senior Member EB710 Üyenin Avatarı
    Alıntı Gokberk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Siteye neden erisim saglanamiyor son gunlerde? Bes kere girmeye calisiyorsam bir kere aciliyor

Sabahtan beri 2 kez girebildim tapatalk üzerinden. Ben de en cok bunun sebebini merak ediyorum suan
    •M. Enes Buyukkilic•

BMW F20 ///M | Audi A6 3.0 TDI Quattro | Audi Q3 2.0 TDI Quattro

Senior Member Omercan Üyenin Avatarı
    @neo yok ama çiğneme tütünü denedim, beklediğim gibi çıkmadı. Enfiye de yasal mı bilemediğim için bulaşmak istemedim. Ama çiğneme tütünü için de enfiyenin ağız hali demişlerdi, ağzımın tadını kaçırmaktan başka bi işe yaramadı.

Mercedes Benz 500SE-1987
    BMW 3.25i-1993
    Audi A3-2012

Senior Member neo Üyenin Avatarı
    Alıntı Omercan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @neo yok ama çiğneme tütünü denedim, beklediğim gibi çıkmadı. Enfiye de yasal mı bilemediğim için bulaşmak istemedim. Ama çiğneme tütünü için de enfiyenin ağız hali demişlerdi, ağzımın tadını kaçırmaktan başka bi işe yaramadı.

enfiye de bir sıkıntı yok yasal olarak. sadece yurtiçinden temini zor. ancak ingiliz kökenli sitelerdeden 50 grama kadar bulanabiliyor.
    tütünün en zevkli ve en uyarıcı hali tavsiye ederim @omercan
    http://tr.wikipedia.org/wiki/Enfiye
    Son düzenleyen neo, 04-Mayıs-2015 saat 19:46.

Senior Member Keremberkevural Üyenin Avatarı
    Alıntı aluc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bursa da satan bir yer bulabilirsem gidip görüp almak istiyorum internetten ne geleceği belli olmuyor bazen. Tütün birkaç farklı çeşit almak istiyorum da kaliteli olan markalar nerede bulunur acaba. Videolar sağolsun baya öğrendim nasıl yapıldığını Benim merak ettiğim kısım köz nasıl yapıcam birtek onu anlamadım.
    Kanka biz özgende içerken adımız yazsın diye şeyin adını unuttum ondan aldım aldığımız yerde herşey var sana bulunca atıcam whatsapptan
    Eski kullanıcı adı 16KY999

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    tapatalk gene güncellenmiş forum formatı değişmiş iki üç gündür bir sorun var foruma tapatalktan erişimde.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member smh25 Üyenin Avatarı
    Beyler son zamanlarda bayii den a3 sedan fiyati alan oldu mu veya bilginiz varmidir

iPhone + 'dan Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    34SMH25