Senior Member
    Şaka gibi olay. İnsan hayatı bu kadar ucuz olabiliyor .. Üstelik Avrupa da bile.

Member ayaz Üyenin Avatarı
    Alıntı SertacG Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Selamlar

2010 Audi A3 1.4 TFSI model aracımın iki kadran arasında bulunan ekran benzin uyarısı, kapıların açık olmasının uyarısı gibi uyarıları göstermekte ancak harici hiç bir bilgi göstermemekte. Bildiğim kadarıyla bazı modellerde yol bilgisayarı mevcut olarak gelmiyor sonradan takmak gerekiyor bu da Ender Elektronik bünyesinde 500 TL.

Çok detaylı bilgi vermesinde gözüm yok oluyorsa kalan yakıtım ile kaç km gidebilirim gösterse yeterli. VAG kablosu ile bu isteğime ulaşmak mümkün müdür? Bilenleriniz aydınlatırsa çok memnun olurum.
    Kardeşim çok ufak bir maliyet ile yapabilirsin " elm 327 " cihazı alıcan ama soketin obd 1 mi obd 2 soket mi ona dikkat et benim araba daki obd2 diye geçiyor bir de telefonun iphone ise elm 327 wifi al android işletim kullanıyorsan Bluetooth lu olanı da alabilirsin ve bu cihazla motorda arıza kodu var mı yok mu görebilirsin =)

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Member computeredi Üyenin Avatarı
    arkadaşlar gösterge ekranında ki yag sıcaklıgı derecesinin optimal degerleri nedir acaba, a3 sedan için 16.tdi

Senior Member
    Alıntı computeredi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkada�lar gösterge ekranında ki yag sıcaklıgı derecesinin optimal degerleri nedir acaba, a3 sedan için 16.tdi
    Normal kullanimda 90-102 civari seyreder.Kemdi aracimda 6 yildir bu sekilde gozlemledim.

SAMSUNG S9 PLUS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Member computeredi Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar merhaba, konu acma sınırını aşamadıgım için burdan yazıyorum, admin ve bazı arkadaşlara ozelden yazdım ancak konu olarak sorunum açılmadı.
    A3 sedan 1.6 tdi aracıma sabah ilk bindiğimde ( sadece sabah ve ilk harakette) garajdan geri geri cıkmam gerekiyor, cıkarken frene basarken aşagıdaki linkte paylaşılmış sesin aynısını alıyorum, sadece frene basarken gonk sesi geliyor balata ve disk temas ettiğinde sanırım. bu konuda fikri olan varsa yardımcı olursa memnun olurum. şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen computeredi, 21-Ekim-2018 saat 15:36.

Member ayaz Üyenin Avatarı
    Alıntı computeredi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkada�lar merhaba, konu acma sınırını a�amadıgım için burdan yazıyorum, admin ve bazı arkada�lara ozelden yazdım ancak konu olarak sorunum açılmadı.
    A3 sedan 1.6 tdi aracıma sabah ilk bindi�imde ( sadece sabah ve ilk harakette) garajdan geri geri cıkmam gerekiyor, cıkarken frene basarken a�agıdaki linkte payla�ılmı� sesin aynısını alıyorum, sadece frene basarken gonk sesi geliyor balata ve disk temas etti�inde sanırım. bu konuda fikri olan varsa yardımcı olursa memnun olurum. �imdiden te�ekkür ederim.

Bende de var o ses ama sadece aracı yıkattığımda oluyor kuruyken ses yok

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senior Member CayenneS Üyenin Avatarı
    Merhaba 2009 Model A4 aracım var station farı bozuldu ben de servisle uğraşmadan değiştirttim üstünde bulunan farın daha iyi bir markasını ama aynısını tatkılar

Far bildiğiniz mavi hatta mor gibi geliyor bana neden böyle ? Orijinal rengi beyazdı takan usta 2 sini değişmelisin renk farkı olur öbür farında sararmış yakında patlar o da dedi ama o kadar kötü bir renk geliyor ki bana sanki şahine sonradan takılmış renkler gibi usta ciladan kaynaklı zamanla biraz daha beyazlar dedi bunu da kime sorsam doğruladı sizce bir gariplik yok mu?
    The best or nothing.//
    Hidden Content

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    mor renk yanıyorsa xenon ampul ömrünü doldurmuş demektir
    2F2F Mazisi..

Member Nazarnet Üyenin Avatarı
    Merhabalar.
    Bir konuda size danismak istedim bende 2005 model Opel Astra H 1.6 105ps arac var. Aracin motorunda suan Mobil ESP 0-40 yag var uzun yola cikmadan önce olurda yag yakarsa diye yag aldim. Yalniz aracin icinde ki yagdan bulamadim Mobil ESP 5-30 dexos2 yag aldim olurda aracta yag eksilmesi olursa bu yagdan takviye yapabilirmiyim yoksa hic kullanmamam mi gerekir? Kullanirsamda motora bir zarar verirmiyim?

Senior Member
    @monza @Monza

Levent abi selam.Tunap 989 microflex dizel enj.temizleyicisini, hic enjektor temizligi ve carbolclean yapilmamis 100 k ustu arac icin kullansak sorun olur mu? Tavsiye eder misin?

SAMSUNG S9 PLUS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~