Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    İsmail bey imkan varsa E90 LCİ kasa tercih edin ilk E90 nesli arızya çok daha yatkın
    2F2F Mazisi..

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Teşekkürler ümit bey facelift E90lar cok güzel begeniyorum fakat bütçeyi aşıyor maalesef,ayrıca B7 A4lerden de vazgecemiyorum, onlarda güzel,bütçe max.7500€ bu fiyata kadar ilk seri E90 yada B7 a4 den birini sececegiz artık kısmet hangisineyse.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Junior Member
    audiye binince ilk ayarlar ne olmalıdır püf noktalar varmıdır ya da nelere dikkat etmek gerekir,ipuçları nelerdir. mesala geri vitese geçince sağ aynanın aşşağı indiğini bir yerde okumuştum ve yaptım oldu başka tavsiyeleriniz varmıdır? bu konu başka yerde paylaşıldımı bilmiyorum çok inceledim siteyi ama göremedim. yardımcı olursanız sevinirim.

Member
    Alıntı mining Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    audiye binince ilk ayarlar ne olmalıdır püf noktalar varmıdır ya da nelere dikkat etmek gerekir,ipuçları nelerdir. mesala geri vitese geçince sağ aynanın aşşağı indiğini bir yerde okumuştum ve yaptım oldu başka tavsiyeleriniz varmıdır? bu konu başka yerde paylaşıldımı bilmiyorum çok inceledim siteyi ama göremedim. yardımcı olursanız sevinirim.
    Araç nedir?
    Audi A5 quattro

Junior Member
    Alıntı Emoro Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Araç nedir?
    audi a5 1,4 tfsi...

Senior Member
    Artan kemikli ve sert vites gecisleri yuzunden 118 bin km de kavramayi ilk kez degistirmek zorunda kaldim.Yeni nesil , benim aracima da uyumlu(kod numarasina gore saseden bakildi)golf 7 ler de de kullanilan kavrama takildi 2900 tl.

SAMSUNG S9 PLUS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Junior Member

Junior Member
    Selamlar

2010 Audi A3 1.4 TFSI model aracımın iki kadran arasında bulunan ekran benzin uyarısı, kapıların açık olmasının uyarısı gibi uyarıları göstermekte ancak harici hiç bir bilgi göstermemekte. Bildiğim kadarıyla bazı modellerde yol bilgisayarı mevcut olarak gelmiyor sonradan takmak gerekiyor bu da Ender Elektronik bünyesinde 500 TL.

Çok detaylı bilgi vermesinde gözüm yok oluyorsa kalan yakıtım ile kaç km gidebilirim gösterse yeterli. VAG kablosu ile bu isteğime ulaşmak mümkün müdür? Bilenleriniz aydınlatırsa çok memnun olurum.

Senior Member
    Alıntı SertacG Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Selamlar

2010 Audi A3 1.4 TFSI model aracımın iki kadran arasında bulunan ekran benzin uyarısı, kapıların açık olmasının uyarısı gibi uyarıları göstermekte ancak harici hiç bir bilgi göstermemekte. Bildiğim kadarıyla bazı modellerde yol bilgisayarı mevcut olarak gelmiyor sonradan takmak gerekiyor bu da Ender Elektronik bünyesinde 500 TL.

Çok detaylı bilgi vermesinde gözüm yok oluyorsa kalan yakıtım ile kaç km gidebilirim gösterse yeterli. VAG kablosu ile bu isteğime ulaşmak mümkün müdür? Bilenleriniz aydınlatırsa çok memnun olurum.
    Yol bilgisayari yaptirmadan hicbirini goremezsiniz.

SAMSUNG S9 PLUS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    BMW avrupa genelinde 324 bin aracını geri çagırıyor,sebebi sanırım agr ventilin gec acılması nedeniyle,motorda yanıp dışarı atılması gereken gazın içerde sıkışıp yanma tehlikesi oluşturması.Almanya ve Avusturya da geri cagırmalar başlamış,ilgili model aralıgında haberde adı gecen marka model aracları olan arkadaşları bilgilendirmek isterim.

Geçenlerde hatta gurbetci bir vatandaşın F11 touring 5 serisi aracı Türkiyede yandı,yanma sebebi nedir bilmiyorum ama bu haberle alakalı olabilir.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Son düzenleyen ingolstadt, 08-Ağustos-2018 saat 19:30.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)