Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı mTuran Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Geçen zaman içerisinde Koyuncuoğlu Klima'yı önerdiler, burada gidip tekrardan renkli gaz bastırdım yaklaşık 1 ay sonra araçta yine gaz bitti bugün araca lazer ışıkla baktılar ama kaçağı tespit edemediler bu durumda kaçağın radyatörden olduğunu ve radyatörün iyi durumda olmadığını söylediler bende değiştirmeleri için onay verdim radyatörü değiştirdik ve tekrardan gaz bastılar umarım sorun tekrarlamaz.

Çıkan radyatörün durumu aşağıdaki gibi bana çürüme olduğunu söylediler sizin fikriniz nedir ?
    Geçmiş olsun. Yeni arabada neden çürürmüş peki birşey söylediler mi?

Senior Member
    Müşür bizdeki 08/2008 A4 de de bozuldu. Değiştirdim. Ama bu sefer gaz kaçağından dolayı çalışmıyor. VAG bağladım sistem gaz basıncını oldukça düşük gösteriyor. Kaçak testi ve gaz basmayı gidicem. Sizde müşür değişirken altındaki O-Ring değişti mi , yeni gaz basıldı mı ?

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Alıntı levent-- Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Geçmiş olsun. Yeni arabada neden çürürmüş peki birşey söylediler mi?
    BMW 5'de bu sorunun sık olduğunu söylediler pek inandırıcı gelmedi ama firmada sanıyorum Maslak'daki en büyük klima firması(koyuncuoğlu oto klima).
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Senior Member
    Gaz kaçağı varsa borularda değişebilir.. gittiğim yerin adını unuttum maalesef küçük bir yerdi Oktay usta(gümüşok)'nın karşı çaprazı.. yedek parçacı üçel otomotive 50 metre..

superman ringi bilmiyoırum sadece müşür aldım ve onu değiştirdi sonra gaz bastı

parça hemen hemen aynısı

http://www.yilmazkaraculaotoklima.co...ma-musuru.html

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı mK_33 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Gaz kaçağı varsa borularda değişebilir.. gittiğim yerin adını unuttum maalesef küçük bir yerdi Oktay usta(gümüşok)'nın karşı çaprazı.. yedek parçacı üçel otomotive 50 metre..

superman ringi bilmiyoırum sadece müşür aldım ve onu değiştirdi sonra gaz bastı

parça hemen hemen aynısı

http://www.yilmazkaraculaotoklima.co...ma-musuru.html
    Bende boru kacagini orda yaptirmistim, elektrik iside yapiyor orasi.