Senior Member
    Jantlarınız kaliperi ne kadar kapatıyor bilemiyorum. Ama güçlü bir fener ile baladan kablo çıkıyor mu, şeklinde bakmak zor değil. Otosupermarket ATE nin TR distribütörüdür. Maalesef fiyatları avrupa nın üzerinde seyrediyor. Size ön balata dışında ne lazım ? Servisten balata fiyatını öğrenmek lazım. 4-5 yaş üzeri araçlarda düşük fiyat çıkabilir.

Junior Member
    genel bakım yaptırıcam o yüzden ön ve arka fren balatası , yağ , benzin , hava , polen filtresi , motor yağı , hidrolik yağını kontrol ettirdikten sonra bakıcam. otostart'a göre otosupermarketin fiyatları uygun aynı ürünleri seçtiğimde otostart'ta üç katı gibi fiyat çıkıyor. Servise'de sorup fiyat alacağım.

Member
    Aloparçayıda deneyebilirsin aralarında benim gördüğüm en uygunu o bir iki ürün aldım sıkıntı yaşamadım.
    Aracına uyumlu balatayı ve diğer parçaların kodunuda şurdan öğrenebilirsin.
    http://shop.ahw-shop.de/audi-teile/a...se/hinterachse
    Forumda bahsedilen donanım kodlarından fren donanım kodunu öğrenirsin sonrada burdan seçim yapıp tam parça kodunu öğrenirsin.
    ATE'yede pek takılmayın bence ben valeo almıştım eski aracıma taktım ve bir sorun yaşamadan kullandım. Bir arkadaşımda 2 katı parasına ATE almıştı wv golf aracına parça tam oturmadı fren yapınca kütürtü yaptı. Sesi kesmek için baya uğraştı.

Junior Member
    ankara özel servis önerisi olan varmıdır? parçaları yine ben alıcam ama eksik bişey kalmaması için daha önce gittiğiniz ve fiyat olarakta memlun kaldığınız ankara'da özel servis varmıdır? Mass , Esenler ve Akınlar özel servisleri iyi gibi duruyo ama benim bu servisler hakkında hiçbir fikrim yok yada başka servislerde olabilir? tavsiyelerinizi bekliyorum...
    Son düzenleyen loupstr, 19-Ekim-2015 saat 11:30. Sebep: cümle eksik

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Atak otomotiv var şaşmazda Naim usta ve kardeşi,cok iyi ustadır çokta iyi esnafdır kendisi, tavsiye ederim, VAG üzerine.@loupstr
    Son düzenleyen ingolstadt, 19-Ekim-2015 saat 20:38.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member dewrim Üyenin Avatarı
    Dog onay fren balata var başkent oto sanayide kadir abi var harika bi esnaftir

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    audi a4 1.8 tfsi 120bg

Senior Member dewrim Üyenin Avatarı

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    audi a4 1.8 tfsi 120bg

Junior Member
    Alıntı loupstr Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ankara özel servis önerisi olan varmıdır? parçaları yine ben alıcam ama eksik bişey kalmaması için daha önce gittiğiniz ve fiyat olarakta memlun kaldığınız ankara'da özel servis varmıdır? Mass , Esenler ve Akınlar özel servisleri iyi gibi duruyo ama benim bu servisler hakkında hiçbir fikrim yok yada başka servislerde olabilir? tavsiyelerinizi bekliyorum...
    Şaşmaz da yeni bir özel servis açılmış.cok memnun kaldım .şaşmaz opeti geçince hemen sağda. Avoss otomotiv adı. Yetkili servisten gelmiş ustalar. Tavsiye ederim gönül rahatlığıyla.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Konu için Etiketler