Senior Member
    Ben seyirci olurum demistim ama oynamayi dusunuyorum kadroda yer olursa.

Kondisyonda pek yok.Ya defans ya forvette oynayabilirim hangisi uygun olursa sizin icin.
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

HaKo5
    Guest
    avrupa yakasında olduğu sürece ben de katılabilirim. Yıllar oldu halısahaya girmeyeli

Senior Member Metin34 Üyenin Avatarı
    Bende avrupa yakasi olursa katilabilirim belirtmeyi unutmusum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Junior Member
    kacarlık oynayacagız sız bılgı verın ben sıze saha soyleyeyım..

beylerberı sampıyon halı saha 7-7 normalde oynuyoruz tabı saat bulmak cok onemlı uzun zamandır oynamayanlar var 8 erlık de oynanabılır ıstege gore ..

10 arlık oynayalım dersenız suadıye de bostancı spor halı shası var ordada oynanabılır ...

veya yıne 10 arlık dusunursenız umranıye hekımbasında beledıyenın sahası var olabılır....

Senior Member
    Alıntı yan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kacarlık oynayacagız sız bılgı verın ben sıze saha soyleyeyım..

beylerberı sampıyon halı saha 7-7 normalde oynuyoruz tabı saat bulmak cok onemlı uzun zamandır oynamayanlar var 8 erlık de oynanabılır ıstege gore ..

10 arlık oynayalım dersenız suadıye de bostancı spor halı shası var ordada oynanabılır ...

veya yıne 10 arlık dusunursenız umranıye hekımbasında beledıyenın sahası var olabılır....
    bahsettiginiz yerler avrupa yakasindan gelicekler icin baya uzak,yenikapi iskelesinin karsisinda halisaha var benim onerim orasi.her iki yakadan gelicekler icin de ortada olmus olur.

HaKo5
    Guest
    herkes evinin yanındaki spor tesisini söylüyor

o kadar adam çıkmaz zaten 7 ye 7 takım çıkartabilirsek ne ala. Biz zamanında seatclubla her hafta yapıyorduk halı saha maçı kolay bir organizasyon değil sürekli birileri yalan oluyordu ama herkes yanında birini getirip takviye yapıyordu sürekli.

Senior Member
    benim evim florya'da abi,bahcesehirden gelicekler icin de karsidan gelicekler icin de ortasi yenikapi sanirim

1-alican37
    2-bioshock
    3-hako5
    4-thealezer
    5-summit
    6-srhncms
    7-ismalkas
    8-SweetriderBerk
    9-yan
    10-metin34
    11-hasan3406
    12-yiğit911
    13-erdi_89
    kadir.demirel72(seyirci)
    omerfaruk_ua(seyirci)
    berkaym(seyirci)
    Son düzenleyen ismalkas, 30-Mart-2015 saat 18:45.

HaKo5
    Guest
    florya pek de orta olmuyor. Karşıdan gelecek arkadaşlar için etiler taraflarında bir saha tutulabilir. Ki ben bunu büyükçekmecede oturan biri olarak söylüyorum. Floryanın neresi orta allah aşkına Eğer böyle bir organizasyon yapılacaksa herkes biraz elini taşın altına koyacak. Herkes kendine yakın olsun diye düşünürse ortaya bir şey çıkması zor.

Senior Member
    Alıntı HaKo5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    florya pek de orta olmuyor. Karşıdan gelecek arkadaşlar için etiler taraflarında bir saha tutulabilir. Ki ben bunu büyükçekmecede oturan biri olarak söylüyorum. Floryanın neresi orta allah aşkına Eğer böyle bir organizasyon yapılacaksa herkes biraz elini taşın altına koyacak. Herkes kendine yakın olsun diye düşünürse ortaya bir şey çıkması zor.
    onerdigim yer yenikapi akatlar spor kompleksi de olabilir
    Son düzenleyen ismalkas, 30-Mart-2015 saat 18:53.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    bence en guzeli baltalimanindaki saha yada mayadromun altindaki buyuk saha ?