Senior Member the wade Üyenin Avatarı
    Genel bir başlı karadım bu sorumu yazacak ancak bulamadım, başlık kirliliği için kusura bakmaın.

Birisi benim mesajımı alıntı yapınca, ya da @thewade iel mesaj yazınca öm ile bildirim gibi bir özellik yok mu?

Varsa da ben aktifleştirecek yeri bulamadım ayarlardan.
    2015 Subaru XV 1.6 AWD 4x4
    2011 A3 1.4 TFSI Coupe Ambition S-Line / Satıldı
    2008 A3 1.6 Sportback Attraction / Satıldı

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    ben tapatalk tan girince goruyorum bana yazilanlari fakat internet sitesinde bilemiyorum

HaKo5
    Guest
    öyle bir özellik yok forumda. Ama yapılabilinir Ant a bakar o iş yine. Yiğitin dediği gibi şu an en pratik yol tapatalk ben de oradan takip ediyorum.

Senior Member ItaLioNStaLLioN Üyenin Avatarı
    yanlis bilgi vermisim ondan msj imi sildim

ama Hakan beyin dedigi gibi tapatalk cok rahatmis..
    Son düzenleyen ItaLioNStaLLioN, 26-Mart-2015 saat 13:28.
    Çocuklar inanın,inanın çocuklar
    Güzel günler göreceğiz güneşli günler...

Senior Member CayenneS Üyenin Avatarı
    Tapatalk rahat bildirim yapıyor ama ben bilgisayardan siteye girmeyi daha çok seviyorum bence mantıklı olur bu Ö.M ile bilgilendirmesi
    The best or nothing.//
    Hidden Content

Senior Member
    Valla tapatalkı ücretsiz kurduktan sonra çok rahat ettim her türlü bildirim geliyor.nadiren de olsa bildirim olmadığı oluyor ama tapatalktan sonra pc den 2 3 kere anca girmişimdir.

Tek sorunum resim boyut sınırı.Whatsapptan birine yollayıp tekrar alıyorum fotoğrafı o şekil koyabiliyorum foruma.

Ama sitede alıntı bildirimi olsa güzel olur bencede.Pm yoluyla değilde sayfa yenilendiğinde direk ekrana uyarı düşerse hoş olur.
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Kullanıcı adımızda boşluk varsa, örneğin benimki, tapatalk'a da bildirim gelmiyor.

Bu Konu için Etiketler