Senior Member bioshock Üyenin Avatarı
    En azından kobe düşmanlığını belirtmen güzel yalnız sahaya karakterini koyma konusunda lebron ne kobe'nin tırnağı olabilir ne de jordanın. Bunu clevelendla bostona karşı oynadığı playoff serilerinde, saçma sapan karar verme şekliyle wade ve boshun yanına gitmesiyle vs görmek çok da zor değil.

Kobeyi mjyi bukadar büyük yapan hırsları, işlerine gösterdikleri saygı. İstediği kadar istatistiği olsun bence lebron hiç bi zaman bi kobe bi mj olamaz.

Eski zamanlardaki yıldızlarla bu zamanki yıldızları karşılaştırmak da pek mantıklı değil zira basketbol cidden çok değişti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı bioshock Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    En azından kobe düşmanlığını belirtmen güzel yalnız sahaya karakterini koyma konusunda lebron ne kobe'nin tırnağı olabilir ne de jordanın. Bunu clevelendla bostona karşı oynadığı playoff serilerinde, saçma sapan karar verme şekliyle wade ve boshun yanına gitmesiyle vs görmek çok da zor değil.

Kobeyi mjyi bukadar büyük yapan hırsları, işlerine gösterdikleri saygı. İstediği kadar istatistiği olsun bence lebron hiç bi zaman bi kobe bi mj olamaz.

Eski zamanlardaki yıldızlarla bu zamanki yıldızları karşılaştırmak da pek mantıklı değil zira basketbol cidden çok değişti.

Shaya karakter yansitma konusunda katiliyorum lebronun oyunundaki en buyuk eksikkik bu bence de. Fakat lebronun boston serilerini elestirirken sunuda goz onunde bulundurmak lazm sanirim ilk boston serisinde 22 ikinci seride 25 yasindaydi. Wade ve bosh un yanina gitmesi konusunda ben olsam bende oyle yapardim eger o zaman o takimda kalsaydi kariyerinin sonuna kadar sampiyonluk yasayamazdi.. Bide tabi miamidr yaptiklarina bakmak lazm 4 senede 4 nba finali ve 2 sampiyonluk bu 4 senenin 2 senesinde wade yuzde 50 siyle oynamisti. Ama lebronun insan ustu gucu atletizmi ve oyundaki herseyi superstar seviyesinde yapabilmesi bence onu kobeden daha iyi yapiyo.. Oyunun 2 yonunude bu kadar iyi oyanayan ben kimseyi izlemedm.( mj haric tabiki tum degerlendirmelerde)

Kobe konusundada kesinlikle katilmiyorum. Gozunu hirs burumus kendini kaybetmis sisik bi ego benim gozumde. Tek basina nba sampiyonlugu kazanabilcegini zannedicek kadar ukala. Hem shaq hemde gasol u resmen harcadi adam sadece kendi kisisel hirsi yuzunden.
    Yani durant gelmeden once daha bi saygi gosteriyodum ama suan durant kobenin yaptigi herseyi fazlasiyla yapablcek yetenege sahip gibi geliyo bana.

Bu arada yanlis anlasilmasin kobe benim gozumde 3 numara adamin efsanesine mok atmak diil amacim ki haddimde degil

Benm anlatmak istediklerimi Kaan kural gbi bir otorite haliyle daha iyi anlatiyo(kendisi agir kobe fanidir bu arada)
    http://www.yazihaneden.com/2013/10/s...n-seni-asarsa/

Kaan kural bostonlu bi adam o yüzden kobe fanı olması zaten pek olası değil ancak dediğin gibi biara saygısı baya bi tavan yapmıştı o yüzden fanı gibi görülmesi normal. Tek başına şampiyonluk kazanmak imkansız keza mjin de yanında pippen rodman olmasa onun da 6 yüzük takması mümkün değildi. Shaq ozamanlar kontrat yüzünden gitti lakerstan bunu sonradan shaq da açıklamıştı yani kobenin göndermesi gibi bi durum yok. Gasol de bilmiyorum izledin mi ama şampiyonluktaki 7. boston maçından sonra resmen silindi sahadan inanılmaz kötü oynamaya başladı ve şimdi chicagoda buldu kendini.

Aslında oturup saatlerce konuşmak isterim bu konuyu ama sonunda ben yine 1 mj 2 kobe derken sen yine 1 mj 2 lebron diceksin belki ama zaten bu çok normal benim lebrona kısmen saygım sonsuz, bence lebron istediği zaman jordandan bile çok daha efektif bi oyuncu buna lafım yok ama hiç bir zaman bi mj bi kobe olamaz benim gözümde. Benim izlerken hissettiklerim bunlar

Alıntı bioshock Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kaan kural bostonlu bi adam o yüzden kobe fanı olması zaten pek olası değil ancak dediğin gibi biara saygısı baya bi tavan yapmıştı o yüzden fanı gibi görülmesi normal. Tek başına şampiyonluk kazanmak imkansız keza mjin de yanında pippen rodman olmasa onun da 6 yüzük takması mümkün değildi. Shaq ozamanlar kontrat yüzünden gitti lakerstan bunu sonradan shaq da açıklamıştı yani kobenin göndermesi gibi bi durum yok. Gasol de bilmiyorum izledin mi ama şampiyonluktaki 7. boston maçından sonra resmen silindi sahadan inanılmaz kötü oynamaya başladı ve şimdi chicagoda buldu kendini.

Aslında oturup saatlerce konuşmak isterim bu konuyu ama sonunda ben yine 1 mj 2 kobe derken sen yine 1 mj 2 lebron diceksin belki ama zaten bu çok normal benim lebrona kısmen saygım sonsuz, bence lebron istediği zaman jordandan bile çok daha efektif bi oyuncu buna lafım yok ama hiç bir zaman bi mj bi kobe olamaz benim gözümde. Benim izlerken hissettiklerim bunlar

Shaq ın ben o konuda doğruları söyleyemediğini düşünüyorum kendiside superstar olduğu için o durumu kabul etmek zor olabilir Gasol o maçta son kurşununu attı bende katılıyorum ama o maçta şampiyonluğu getiren adamdı.
    İnşallah bi buluşmada uzun uzun konuşuruz çünkü subjektif konular bunlar. Messi ronaldo gibi aynı dönemde oynayan topçuların bile hangisinin daha iyi olduğuna karar verilemezken mj kobe lebron gibi 3 farklı jenerasyon için bu tartışma heralde 3 gün 3 gece sürer

Aynen öyle bi buluşmada uzun uzun konuşmayı ben de isterim ama kesinlikle ortak bi görüşte buluşmak imkansız bu konuda

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    bu ne la dejavu oldum resmen

Senior Member ItaLioNStaLLioN Üyenin Avatarı
    jordan-m.schumaher-ronaldo(gercek ronaldodan bahsedoyorum tabi : ) gibi efsanelere yetistigim icin kendimi sansli hissediyorum. Tabi buyuklerimizde maradona-senna gibi efsaneleri yakalamislar.
    Çocuklar inanın,inanın çocuklar
    Güzel günler göreceğiz güneşli günler...

Senior Member CayenneS Üyenin Avatarı
    M.Jordan'a yaşım yetmedi izleyemedim ama eski maçları izlemeyi severim ve biyografi film belgesel vs. Kobe iyi oyuncudur hatta büyük oyuncudur ama karaktersiz ve MJ özentisidir.
    The best or nothing.//
    Hidden Content

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Demekki kobede jordani izleyerek buyumus

O degilde aklima space jam filmi geldi videoyu izledikten sonra