Senior Member neuerhan Üyenin Avatarı
    merhaba sevgili forum üyeleri. a7 aracımı biraz değiştireyim diyorum doğru düzgün body kit yok a7 için için rs7 kere baktım hoşuma gitti nereden bulabilirim acaba sağa sola baktım hiç yok ancak doğuştan getirtebilirsiniz diyolar oda nerden baksanız 30 bin tl yi bulur ki cok gereksiz olur o fiyata. yada alternatif olarak neler yapılabilir fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. şimdiden vereceğiniz cvplar için tsk ederim.

HaKo5
    Guest
    Doğuştan başka yol yok gibi , 30 bin TL yi bulmaz. Jantı lastiğini dışarıdan temin edebilirsiniz.

Ön arka tampon marşpiyer ve ön ızgara 12-13 bin TL ye yakın tutar. EGZOZU da burada custom bir şekilde halledilir 800-1000 TL gibi bir meblaya.

eğer öyleyse iyi fakat sanmıyorum pek. tabi yinede bi sormak lazım.

HaKo5
    Guest
    sanmamak yerine açıp sorarsanız neticeye ulaşmış olursunuz.

30 bin TL orjinal jantlarını alsanız bile tutmaz.

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Ben dün borusana sordum, John cooper works body kit 12.000lira dedi Hakan abi rs7 o rakamlara olmaz bence,Şimdi kendim parçacıdan getireceğim 4.800e halledeceğim işi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

HaKo5
    Guest
    Alıntı r56s Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben dün borusana sordum, John cooper works body kit 12.000lira dedi Hakan abi rs7 o rakamlara olmaz bence,Şimdi kendim parçacıdan getireceğim 4.800e halledeceğim işi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    kardeşim niye olmasın , bak kaba taslak yapıyorm hesabını.

3 lira ön tampon 3 ızgara de , 5 bin de arka komple tampon de, 2 bin de yan ızgaralar de. bin liraya da boyat ve montaj yaptır bunları. hepsi 14 bin tutar ki bu fiyatları bol keseden salladım bu kadar yoktur fiyatları. Nedir bu ferrari mi bi tamponu 3 bin euro mu olacak. A5 e alırken sormuştum fiyatlar bu yazdıklarımdan daha ucuzdu. Rs7 nin parçalarıda olsun olsun 100-200 tl pahalı olur rs5 den.

Walla sormadim ama hic sanmiyorum 15 e hepsinin bitecegini. Passat tamponu bile daha pahali serviste. Sahibinden de s line on tampon dolu 5 bin cikma temiz. Heleki rs7 s line den daha pahalidir. Eski aracim cl ye komple 65 kit aldim yurt disindan egzos dahil 35 tutmustu.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Hakan ferrari tamponu 10 bin euro rs7 body kit jant lar haric 30 k yi bile gecebilir. s3 tamponuna benzemez rs7 olayi

Klavye araciliyla İphone dan yazildi...

HaKo5
    Guest
    Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hakan ferrari tamponu 10 bin euro rs7 body kit jant lar haric 30 k yi bile gecebilir. s3 tamponuna benzemez rs7 olayi

s3 tamponundan kim bahsetti ?

Hangi ferrari tamponu 10 bin euro ? Hepsinin fiyatı aynı mı ki ferrari tamponu 10 bin euro diyosun. Sen daha iyi bilirsin
    Son düzenleyen HaKo5, 22-Ağustos-2014 saat 10:20.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    s3 u ornek verdim abi. yani s3 tamponu o para demek istedim. 430 larin on tampon 10 k euro fermasta isciligiyle vs