Senior Member Kunteper156 Üyenin Avatarı
    Her sene sonu Kasım-Aralık aylarında bakım paketlerinde inidirim yapılıyor. Doğuş oto'da da bu tarzda bakım indirimleri oluyor mu? %30'a varan indirimler söz konusu. Ama bugün dogus otoyu aradıgımda bana ancak internet uzerinden randevu alırsam %10 indirim yapabileceklerini, onun dışında fiyatlarının sabitoldugunu belirttiler. Bu konudaki bilgi ve tecrubelerinizi paylasırsanız sevinirim. Aracım icin verdikleri 15.000 bakım teklifi 657.00 lira bu arada.

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Doğuş oto Bursa'dan nefret ettim bu iki aydır. Arabamın park sensörünü bozdular durduk yere. 5 kere gittim rahat herhangi bir indirim yok. Babamın a8 in 4 disk 4 balata değişti 3.500 lira fatura çıktı. İndirim yok dediler ilk baştan sonra müdür aşağıya gelince 3.000 e çektiler. İnşallah en kısa zamanda Bmw ci olacağız.
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Senior Member
    Alıntı FatihDemirel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Doğuş oto Bursa'dan nefret ettim bu iki aydır. Arabamın park sensörünü bozdular durduk yere. 5 kere gittim rahat herhangi bir indirim yok. Babamın a8 in 4 disk 4 balata değişti 3.500 lira fatura çıktı. İndirim yok dediler ilk baştan sonra müdür aşağıya gelince 3.000 e çektiler. İnşallah en kısa zamanda Bmw ci olacağız.
    Bmw'nin farkı varmı ki kardeşim?
    Kosifler'den arkama bakmadan kaçtım...
    (ek)sh

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Alıntı eksh Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bmw'nin farkı varmı ki kardeşim?
    Kosifler'den arkama bakmadan kaçtım...
    Aslında hiç bilmiyorum var mı yok mu en son 2000 yılında Bmw aracımız vardı sonra vag grubuna döndük. Ama hep bmw yi sevmişimdir
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Senior Member Omerfarukcakir Üyenin Avatarı
    Audiye alışan adam yenı bmwlere binemez sanmıyorum��
    Dürüstlük insanın kartvizitidir, matbaada basılmaz...