Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Atmosferik arabaya yazilim gereksiz 5-10 hp alirsiniz anca. Onun yerine eger guc istiyorsaniz tpcracing.com a girin bakin derim.

Yada esmotor a gidin

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Yazilim cok aracin bakimlari yeterli mi bir gosterin servise yakit icin arastirma yapacaktir Dogus servis.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Member
    Alıntı akın35 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    temiz olsunda 3 kuruş fazla olsun ,yakıta gelince de bakımı en son ne zaman yapılmış aracın?
    1000 km önce yapılmış ama son servisini özel serviste yaptırmışlar belkide doğuşta bütün sıvı ve filtreleri değiştirmekte fayda var

Alıntı HaKo5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Fiyat biraz yüksek ama tabi cayman var cayman var , aracınızın aksesuarları yerindeyse ve temizse fiyat çokta fazla değil. Hayırlı uğurlu olsun. Bursadaki mavi araca bende niyetliyim ama biraz sıkıntılı esnaf anlaşmak zor. Aracınızın resimlerini görmek isteriz.

Bence yazılımla falan aracı boşuna kurcalatmayın ben pek işe yarayacağını düşünmüyorum. Bakımlarına bir bakın , Tüm sıvılarını ve filtrelerini değiştirin , Gerekirse bujilerini de elden geçirin derim. Normalden 2 litre fazla yakıyor gibi. 14 litre karma yakıt normal olması lazım.
    Aksesuar olarak bose, koltuk ısıtma var, ekran ve hız sabitleme yok birtek. İlanlarda ekran olanların hemen hemen hepsi ozel ithalat zaten, ekranlı bulmak zor.
    Bursadaki 170'e bırakmıştı en son bana. Doğuştan sordurdum birtek altını vurup karteri delmiş yağ sızdırmış araba, onun dışında servisleride düzenli doğuşta yaptırmış. tabi yinede bence Doğuşta detaylı ekspertiz yaptırmakta fayda var 850 TL+KDV'ye yapıyorlarmış ama baya detaylı, fren diskleri/balatalarının kalan ömrüne kadar söylüyorlarmış.
    Belkide dediğin gibi bütün sıvı ve filteleri değiştirmekte fayda var.
    Resimlerini az sonra yüklerim
    Cayman kullandın/bindinmi daha önce?

Alıntı 16KY999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bursadaki araç 16 nas 16 plaka benimde dikkatimi çekmişti yolda temiz gözüküyor cayman s olması çok daha iyi tabi bu arada aracınız hayırlı olsun
    Evet bende S olsun isterdim ama bunda 16 lt gorunce heralde onda 18'dir yakıt tüketimi diye düşünüyorum. Aslında PDK'lı almak lazım bunları ama ondada 80k euroyu gözden çıkaracan

Senior Member Keremberkevural Üyenin Avatarı
    Benim arkadaşım 2 gün önce 2012 33bin kmde pdklı cayman aldı 245 milyara bayandan 11 lt yakıyormuş şu anda
    Eski kullanıcı adı 16KY999

HaKo5
    Guest
    Alıntı emyalonso1985 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    1000 km önce yapılmış ama son servisini özel serviste yaptırmışlar belkide doğuşta bütün sıvı ve filtreleri değiştirmekte fayda var

Aksesuar olarak bose, koltuk ısıtma var, ekran ve hız sabitleme yok birtek. İlanlarda ekran olanların hemen hemen hepsi ozel ithalat zaten, ekranlı bulmak zor.
    Bursadaki 170'e bırakmıştı en son bana. Doğuştan sordurdum birtek altını vurup karteri delmiş yağ sızdırmış araba, onun dışında servisleride düzenli doğuşta yaptırmış. tabi yinede bence Doğuşta detaylı ekspertiz yaptırmakta fayda var 850 TL+KDV'ye yapıyorlarmış ama baya detaylı, fren diskleri/balatalarının kalan ömrüne kadar söylüyorlarmış.
    Belkide dediğin gibi bütün sıvı ve filteleri değiştirmekte fayda var.
    Resimlerini az sonra yüklerim
    Cayman kullandın/bindinmi daha önce?

Evet bende S olsun isterdim ama bunda 16 lt gorunce heralde onda 18'dir yakıt tüketimi diye düşünüyorum. Aslında PDK'lı almak lazım bunları ama ondada 80k euroyu gözden çıkaracan
    PDK lı cayman daha az yakıyor , aynı şekilde S de daha az yakıyordur diye düşünüyorum. Caymanı kulanma deneyimim hiç olmadı,

Member
    PDK lı cayman daha az yakıyor , aynı şekilde S de daha az yakıyordur diye düşünüyorum. Caymanı kulanma deneyimim hiç olmadı,
    http://imageshack.com/a/img540/8223/rNXkHc.jpg
    http://imageshack.com/a/img904/7416/OrWB3o.jpg
    http://imageshack.com/a/img538/5918/9Jrqzg.jpg

Resim ilk defa yukledim insallah duzgun yukelmisimdir. PDK'lı her türlü daha az yakıyordur zira 5 ileri otomatik Cayman S'in ben sahsen daha az yakacağını düşünmüyorum.
    Bende almadan önce kullanmamıştımda binmemiştimde. Yol tutuş ve direksiyon hissi olarak inanılmaz bir deneyim olduğunu söyleyebilirim. Bence çok doğru bir tercih olur. İnşallah kafana yatan bir araba bulurda almak nasip olur.

Senior Member ItaLioNStaLLioN Üyenin Avatarı
    Hayırlı olsun,süper bir secim.. Cok isterdim ama 2 kişilik olması beni bağlıyo,cocuk falan..
    Çocuklar inanın,inanın çocuklar
    Güzel günler göreceğiz güneşli günler...

Senior Member alpglckl Üyenin Avatarı
    Cok guzel arac. Hayirli olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mustafa Kemal Atatürk

Member
    Alıntı ItaLioNStaLLioN Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayırlı olsun,süper bir secim.. Cok isterdim ama 2 kişilik olması beni bağlıyo,cocuk falan..
    Çok teşekkürler

Alıntı alpglckl Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cok guzel arac. Hayirli olsun

çok teşekkürler

Senior Member Omercan Üyenin Avatarı
    Yanlız gri hoşmuş hayırlı olsun. Şaka bi yana turbosuz çok bişey alamazsınız diycektim demişler zaten. Ama gri hoşmuş

Mercedes Benz 500SE-1987
    BMW 3.25i-1993
    Audi A3-2012