HaKo5
    Guest
    bence güzel değişiklik oldu , önceki sürüm çok eskiydi. Bu arada kaygılanmayın arkadaşlar tema yüklenince görünüm %90 yine aynı olacak

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Antçım temayı bekliyoruz
    2F2F Mazisi..

Evet herkes doğru söylemiş aslında tek tutturamadığınız şey birkaç günde yeni tasarıma geçemeyebiliriz

Anasayfayı beğendinizmi peki?

Senior Member neo Üyenin Avatarı
    forum ana sayfanın en altında *Güncel son 10 konu ve mesajlar*ın olması daha iyi olur
    Son düzenleyen neo, 17-Ekim-2014 saat 12:12.

Junior Member ÖZBAŞ Üyenin Avatarı
    Emeğinize sağlık iyi çalışmalar

Senior Member ItaLioNStaLLioN Üyenin Avatarı
    Sadece tablette mi bu problem var bilmiyorum ama resimde görüldüğü gibi Tesla başlığında son sayfaya tıklamak için birkaç kere uğraşmak gerekebiliyor,başka bir icon ile üst üste gelen durumlar mevcut..

Çocuklar inanın,inanın çocuklar
    Güzel günler göreceğiz güneşli günler...

Senior Member terapati Üyenin Avatarı
    Öncelikle yeni durum hayırlı olsun diyelim. Arada değişiklik yapmak iyidir Forumun işlevsel özellikleri çok ama çok sıkıntılıydı umarım bu yeni vbulletin ile çözülecek sorunlar. Tema da eskiye uyarlanırsa her şey daha güzel olacaktır. Emeğe sağlık.

Site ana sayfasının görünümü gayet şık olmuş. Elinize sağlık. Bol fotoğraflı, çok albenili duruyor. Ancak hazır sitenin sahibi admin arkadaş okuyorken bir kaç eleştiri de yapmak istiyorum;

- Haberlerin güncellenmesi şart. Eğer bu gerçekleştirilemeyecekse, ana sayfa bence hiç kullanılmasın daha iyi. Sanıyorum yaklaşık 6 ay önce falan da dile getirmiştik bu sorunu. 3-4 sene evvelin haberleri "Türkiye'nin ilk ve tek Audi Klübü"ne yakışmıyor (bu arada "Klüp" değil "Kulüp" olması gerekli). Türkçe'ye dikkat edelim lütfen. Birazcık daha özen gerekiyor ve bence, özellikle buradaki üyeler ve siteden bilgi edinmek isteyecek Audi ve/veya diğer marka araç sahipleri bu özeni hakediyor.

- Siteye Chorme'dan girince büyük harf kullanılan yazı karakterinde Türkçe karakter sorunu dikkatimi çekti (misal İ'lerin, Ğ'lerin font tipi değişmiş) Aynı sorun Safari'de de mevcut.

- Forumdaki mevcut admin arkadaşların yetkileri genişletilmeli diye düşünüyorum. Bunu daha önce de uzun uzun yazdım ama bir cevap bulamadık. Bu konuda açıklama yapmama gerek yok sanırım, öneriler kısmında ayrıntılı biçimde yazıldı çizildi. Özet olarak bir sorun olduğu zaman mevcut admin arkadaşların eli kolu bağlanıyor, neredeyse hiçbir şeye müdahale edemiyorlar. Ayrıca ana sayfadaki haberler kısmıyla ilgilenebilecek bir iki moderatör atanması şart, yoksa o haberler kısmı aynen kalacak.

Düzenlemelerin en iyi şekilde yapılacağından gayet eminim, çünkü başında da dediğim gibi buradaki topluluk daha iyisini hak ediyor.
    2012 Audi Q3 2.0 TDI Quattro

2015 Audi S3 Sedan 2.0 TFSI Quattro

Senior Member Avalon Üyenin Avatarı
    Yukarıda "yeni mesajlar" butonu vardı , okunmamış mesajları toplu halde görüyorduk çok büyük kolaylık oluyordu bence , yeni versiyon da olmayacak mı ?

HaKo5
    Guest
    Ant , Tasarımdan ziyade teknik olarak bu sitenin en büyük problemi ''yeni mesajlar'' bölümünün yenilenme hızı , konular çok hızlı kayboluyor, zaten çok aktif bir forum değil burası günde 100 mesaj ancak yazılıyor , yeni mesajlar hemen güncellenmesinki gün içerisinde her açtığımıza yazılan konuları görebilelim , bekleme süresi en azından 24 saat falan olmalı, bence kirlilik yaratmaz çünkü çok konu yok zaten aktif giden.

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    HAyırlı olsun.

Bazı konulara tıkladığımda yeni mesajlar kısmında konu yok uyarısı alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir?