Member Melih Özlem Üyenin Avatarı
    Alıntı Hidayett Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bence dediğin yorum hepimizi ilgilendiriyor şuan farkındamısın ? Çıkmamamızın sebebide 1 tane arkadaşımıza kodlama yapıyorduk kodlamayı yarıda kesemezdik gecikme sebebimizde budur. Kalitemizde gayet yüksek. Polemik çıkarmaya çalışmayın lütfen.

F20 118i ///M
    Bu benim düşüncem, polemik çıkarmaya çalışsam böyle yazmazdım, en son grup olduğunuzu biliyorum, biz sizden önce çıktık, siz çıkmayınca. Neyse sorunsuz bitti herşey zaten.

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Gökhancigim cok tesekkur ederim kardesim Allah razi olsun,benim icin sende 4×4 bir dostsun iyiki tanimişim seni kardesim,bu forumu iste bu yuzden seviyorum,cok temiz insanlari tanimaya derin dostluklara vesile oluyo.Bu sene bazi aksakliklar yuzunden sana soz verdigim halde gorusmek kismet olmadi,onun hala mahcubiyeti var,aklima geldikce biraz yuzum kizariyo,insallah birgun yeniden gorusmek nasib olur,sizin B6-B7 1.8T lerin kapismasinida merakla bekliyorum bakalim zevkli keyifli bir test olur insallah ama gonlum tabiiki B6 nin kazanmasindan yana

Samsung galaxy S3
    Son düzenleyen ingolstadt, 15-Ekim-2014 saat 22:02.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Member
    Alıntı a4udi Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bende sabirsizlikla bekliyorum hocam. Özellikle RNS E nin araciniza yakismadigini dusundugumden sizi bu kotu goruntuden kurtarmayi hedefliyorum

Hocam İsmail abi Avusturya da ben de ozledim kendisini 4 4luk yani quattro gibi bir insandir kendisi. Caylari siz ismarlayin odemeyi ben yaparim hocam (hocanin hesabina yazalim...)

Audi MMI cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Gökhancım, İsmail abimizden çok olumlu şeyler hep söyleyip durdun bu da demekki ismail abimiz yalnızca 4X4 Quattro ile kalmayıp RS mertebesinde bir insandır muhtemelen. kendisi ile tanışmaktan şeref ve onur duyarım.
    Çaylara gelince madem ben ismarlayacağım tamamdır. Bildiğin gibi çayımı yanımda taşırım. Bu da demektirki "kant" parasıyla yakayı sıyıracağım
    Ancak yemekten kurtulamayacağın görünmektedir. RNS-E Plus konusunda istediğini yap, ha aracım ha aracın ne fark ederki kardeşim

Evdeki Laptop'tan gönderildi __/
    Son düzenleyen WAWA, 15-Ekim-2014 saat 23:55.

Member
    Alıntı ingolstadt Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Gökhancigim cok tesekkur ederim kardesim Allah razi olsun,benim icin sende 4×4 bir dostsun iyiki tanimişim seni kardesim,bu forumu iste bu yuzden seviyorum,cok temiz insanlari tanimaya derin dostluklara vesile oluyo.Bu sene bazi aksakliklar yuzunden sana soz verdigim halde gorusmek kismet olmadi,onun hala mahcubiyeti var,aklima geldikce biraz yuzum kizariyo,insallah birgun yeniden gorusmek nasib olur,sizin B6-B7 1.8T lerin kapismasinida merakla bekliyorum bakalim zevkli keyifli bir test olur insallah ama gonlum tabiiki B6 nin kazanmasindan yana

Samsung galaxy S3
    İsmail abi, madem gönlunüz B6 nin kazanmasindan yana, tehlikeye girmeden ve güvenli sürüş yaparak Gökhanın anahtarını alıp size vereyim ancak 2 husus var:
    1.si : "Kara İnci"nin multi-fonkisyonlu direksiyon+ modül + zemberek + hız sabitleyici kolu alayım. Bunlarla birlikte iç trimler ve bagaj açma tuşu + mekanizmaları verirmisiniz ?
    2.si : Artık hakem olarak kazanana kupayı vereceksiniz tabi, onun yerine bir menu iskendere çevirebilir miyiz? mutfak kupa dolu

Az kaldı unutuyordum, eliniz değmişken bluetooth modulu de lazımdı

Senior Member BLaXTeR Üyenin Avatarı
    Guzel bir buluşmaydı beyler. Emeği geçenlerin uğraşına , eline sağlık. Plakayı da biliyorsunuz artık, ben yaşlandım, hepinizinkini aklımda tutamayabilirim Yolda karşılaşınca selam edin

Senior Member Yusuf Üyenin Avatarı
    Alıntı erdi_89 Demiş ki: Mesajı Görüntüle

Arkanda ki arkadaş bendim abi Zaten aklım cıktı az daha carpıyordum sana arkadan.Kırmızı ışık yanmıştı ve ben kırmızı ışıktan geçen 3. araçtım yolu bilmediğim icin konvoydan kopmak istememiştim(bu hata yaptığım gerçeğini değiştirmez) , yeşil yananlar geçmeye başlayınca gömüyordu bana yandan.

Bende çarpmasın diye aniden sağ yaptım kaldırıma çıkıyordum tekrar gaza abanıp sol sağ yapıp girdim yola.Adam camdan dışarı elini cıkarıp hareket yaptı haklı olarak bende ona bakıyordum önüme bi döndüm kıpkırmızı fren lambası

2-3 parmak kalmıştır herhalde aramızda abi.Ucuz yırttık vallahi aklım çıktı yaav
    Biliyorum sen olduğunu kardeşim ben otobandaki konvoyu kastederek söylemiştim ama ışıklarda da ucuz yirttik vallahi

34 YUS 69
    Eski kullanıcı adı: uussff

@WAWA Hasan bey o saydiginiz parcalarin hepsini size seve seve birakirim ama Gökhanin tüm bu parcalara verdigi emegi dusununce kolay teslim olacagini sanmiyorum,ama hakemlik işine ok ona kabulum iskenderde bende onada ok,yalniz mekan tavsiyesi sizden olur sonucta Ankarada siz yasiyosunuz iyi mekanlari soz bilirsiniz,saka biryana hayirlisi olsun her iki guzide aracimizada kocaman masallah,ikiside gonlumun birincisi, ikiside
    Bu arada konuyuda hoşaf ettik konu sahibi kusura bakmasin

Samsung galaxy S3
    Son düzenleyen ingolstadt, 16-Ekim-2014 saat 20:57.

Senior Member a4udi Üyenin Avatarı

Samsung galaxy S3
    Senden de abicim, bilmukabele Estağfurullah abicim belli mi olur Hasan hocamla belki biz Almanya-Avusturya yaparız, İskenderi orada ısmarlarsın bize
    B6 kazanır zaten abi, stok 193 hp, yazılımdan sonra 230 hp olur minimum.
    Hocamın araba benim araba sayılır, benim araba da onun hiç problem değil

Alıntı WAWA Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Gökhancım, İsmail abimizden çok olumlu şeyler hep söyleyip durdun bu da demekki ismail abimiz yalnızca 4X4 Quattro ile kalmayıp RS mertebesinde bir insandır muhtemelen. kendisi ile tanışmaktan şeref ve onur duyarım.
    Çaylara gelince madem ben ismarlayacağım tamamdır. Bildiğin gibi çayımı yanımda taşırım. Bu da demektirki "kant" parasıyla yakayı sıyıracağım
    Ancak yemekten kurtulamayacağın görünmektedir. RNS-E Plus konusunda istediğini yap, ha aracım ha aracın ne fark ederki kardeşim

Evdeki Laptop'tan gönderildi __/
    Evet İsmail abi RS mertebesinde hatta daha özel bir insandır bence DTM edition bile olabilir Sizin çaylar da güzel oluyor hani
    İskenderler de benden

@WAWA Hasan bey o saydiginiz parcalarin hepsini size seve seve birakirim ama Gökhanin tüm bu parcalara verdigi emegi dusununce kolay teslim olacagini sanmiyorum,ama hakemlik işine ok ona kabulum iskenderde bende onada ok,yalniz mekan tavsiyesi sizden olur sonucta Ankarada siz yasiyosunuz iyi mekanlari soz bilirsiniz,saka biryana hayirlisi olsun her iki guzide aracimizada kocaman masallah,ikiside gonlumun birincisi, ikiside
    Bu arada konuyuda hoşaf ettik konu sahibi kusura bakmasin

Samsung galaxy S3
    Bence konuya renk geldi İsmail abi
    Son düzenleyen a4udi, 16-Ekim-2014 saat 23:00.

@a4udi gökhancigim oyle bir surpriz yaparsaniz en az sizin kadar bende sevinirim,mutlu olurum kardesim,neden olmasin buyurun gelin,farklilik olur sizin icin,iskender sorun degil ama burda Turkiyedeki kadar kaliteli iskender bulamayabiliriz peşinen soyleyim,kardesim,bizdekiler genelde iskender gorunumlu döner oluyo

Samsung galaxy S3

Member seckintuncer Üyenin Avatarı
    Alıntı Melih Özlem Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu benim düşüncem, polemik çıkarmaya çalışsam böyle yazmazdım, en son grup olduğunuzu biliyorum, biz sizden önce çıktık, siz çıkmayınca. Neyse sorunsuz bitti herşey zaten.
    Aaa Melih bey ! Selamlar.
    Sizi burada da görmek güzel.
    Ben de aracımı A3 Sedan ile değiştirdiğim için buralardayım...