Senior Member bioshock Üyenin Avatarı
    Kırmızıyı çok sevsem de CLS'ye pek gitmiyor diye düşünüyorum bide bahsettiğiniz renk biraz turuncuya kayan metalik bi kırmızı ben yakıştıramamıştım görünce. Ben alıyor olsam ya paladyum gri ya da obsidiyan siyah alırdım. Kübrit kahve diye bir renk vardı o da hoşuma gidiyordu baya ama o opsiyonu kaldırdılar sanırım.

Senior Member omco Üyenin Avatarı
    Ben de kırmızıyı çok severim ama kırmızı cls çok zor satılır bence, genel kullanıcı profiline ters. Ağır araba, siyah bence en güzeli

HaKo5
    Guest
    bana sorarsanız bu renk bu arabaya hiç gitmiyor , satarken aşırı sıkıntı olur o kesin.

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Bordo var birtane boya koruma yapmıştık hiç güzel değil ağırlığı götürüyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Renault latitude gibi oluyor araç bu renkle. Gördüğümde arabadan soğuyorum resmen.

Kırmızı c, kırmızı e coupe ne kadar güzelse, sümbül kırmızı e sedan ve cls de o kadar kötü

Senior Member avukatyusuf Üyenin Avatarı
    2.el alacak olsam çok ucuz ise kırmızı alırım, değerini vererek siyah, beyaz veya füme alırım.
    Bence de talep gören bir renk alın ve isterseniz 2.000 tl ye istediğiniz renge kaplatın. Satarken hiç zararınız olmaz zira orjinal boyasında matlık çizik vs olmayacak

Senior Member
    ankara kolumanda var bi tane çok güzel görünüyor

Alıntı avukatyusuf Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    2.el alacak olsam çok ucuz ise kırmızı alırım, değerini vererek siyah, beyaz veya füme alırım.
    Bence de talep gören bir renk alın ve isterseniz 2.000 tl ye istediğiniz renge kaplatın. Satarken hiç zararınız olmaz zira orjinal boyasında matlık çizik vs olmayacak
    bursada nerde kaplatırım acaba

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Bence CLS'nin asaleti ve durusu koyu renklerle ortaya cikiyor, fakat kirmizi da sportif bir hava katabilir hic canli gozle gormedim makyajli kasada. Begeniyorsaniz satisini dusunmeyin bence fazla
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue