Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Alıntı HaKo5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    valla çok merak ettim bu kadar kötü mü gerçekten , bizim forum biraz Mercedes düşmanı gidip bi test edicem yakın zamada yorumlarımı yazarım
    ben mercedesi cok severim hatta bmw yi hic sevmem ama var bi totosluk o arabada

Levent 200 bin tl ye cok cok guzel arabalar var

HaKo5
    Guest
    Alıntı levent-- Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben benim arabayı satıp ne alsam diye düşünüyorum bu ara. 200 civarına çıkmadıkça gerçekten alınacak araba yok. Satıp 3 almakta mantıksız, tamam beğeniyorum ama gerek yok, değiştirmişken biraz daha radikal değişiklik lazım.
    Bütçe 150 TL yi geçmiyorsa bence de C kalsın daha iyi. Hele sıfır düşünüyorsan araba fiyatları uçmuş durumda gerçekten mantıklı araba kalmadı alacak.

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ben mercedesi cok severim hatta bmw yi hic sevmem ama var bi totosluk o arabada

Levent 200 bin tl ye cok cok guzel arabalar var

200 bine var var da 200 bine cikmam ben bu ara yoksa e cabrio zorlarim kesin ciksam

Alıntı HaKo5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bütçe 150 TL yi geçmiyorsa bence de C kalsın daha iyi. Hele sıfır düşünüyorsan araba fiyatları uçmuş durumda gerçekten mantıklı araba kalmadı alacak.

Bir bir bucuk sene 150 den fazla vermem gibi gozkuyor. Kendi basima bir kac ise kalkistim onlara devam ederken simdi arabaya o kadar para vermek istemiyorum. hayirlisiyla 2015 sonuna dogru guzel rakamlara cikip cabrio istiyorum. Evlilik fln yapmadan tadini cikaralim biraz

Bu arada forumda bir mercedes dusmanligi var yok degil bence de

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Levent abi sana 4.20d coupe yakışır bence Luxury line lacivert içi bej ? Yada siyah m paket içi kırmızı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senior Member
    ŞU son kasa w205 kodlu Mercedes C asla BMW 3 serisini ezer geçemez. BMW f30 Kasa ile şu işi çok iyi harmanladı. BMW hep sportif araç üretiyorken Mercedes hep konfor odaklı araç üretiyordu. Şu an BMW sportiflikle konforu F30 kasada harmanladı. Mercedes bende aynısını yaparım dedi eline yüzüne bulaştırdı. BU tip Premium araçlarda bu iki unsuru başarabilmek dünya da trend oldu. Müşteri kitlesi için sadece konfor yada sportiflik artık yetmiyor. Bunu Mercedes de anladı. sportif bir araç yapmaya kalktı ama sonuç BMW ye oranda başarısız.

Bir kere ben 3 serisinde daha rahat bir sürüş pozisyonu buluyorum.,
    İkincisi BMW nin süspansiyonu Mercedes in Türkiyeye getirdiği sportif agility süspansiyondan çok daha iyi çalıyor. Bariz konfor farkı var. Kullanırsanız bunu hemen anlarsınız.
    Üçüncüsü şanzıman olarak BMW tartışmasız daha iyi.
    Dördüncüsü kesinlikle 3 serisinin 1.6 lt benzinli motorları daha az yakıyor.Bizzat deniyoruz.
    Yalıtım olarak her iki araçta a çok ses alıyor. runflat lastikler maalesef her iki araçta ses yapıyor fakat sen Mercedes isen en azından yalıtımı daha iyi yapabilirdin.
    ben konuyu uzatmadan mercedesin konfor açısından BMW den geri olmasını kabul edemiyorum. Eğer konfor olarak iyi değilsen sportif açıdan iyi olacaksın ama maalesef onda da geride.

@r56s

Kime yakışmazki Hepimize yakışır ama ben cidden koyu renk araba istiyorum beyazdan bıktım biraz

Siyah m paket içi kırmızı mükemmel olur

Senior Member Baransel Üyenin Avatarı
    @r56s

Kime yakışmazki Hepimize yakışır ama ben cidden koyu renk araba istiyorum beyazdan bıktım biraz

Leventim valla sana daha çok yakışır ) ama siyahın kullanışı çok zor inan lanet ettiriyor zamanla kendisine )
    Audi A3 12 1.6 TDI S-Tronic
    BMW 09 6.30i

WV Scirocco 11 1.4 TSI (SOLD)Hidden Content
    instagram: baranseldisci

silver
    Guest
    Luxury line lacivert içi kahverengi dakota deri ahşap, xenon sunroof elektrikli hafızalı koltuk harman kardon'lu 320i 140 bin vivatına satılırken hiç şansı yok c nin şu ara

Alıntı Baransel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Leventim valla sana daha çok yakışır ) ama siyahın kullanışı çok zor inan lanet ettiriyor zamanla kendisine )
    Sen gayet iyi bakiyorsun ama ayna gibi. Bana da ogretirsin

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    @r56s

Leventim imperial blue renk yakisir benim kafamda o renk ve ici kahverengi dakota deri var

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!