Senior Member Andromeda Üyenin Avatarı
    Q5 bardaklıktaki işaretlediğim LED bazen kırmızı ışıklı olarak yanıyor. Bu LED'in yanması neyi ifade ediyor anlamadım. Isıtma soğutmanın hazır olduğunu gösterse her zaman yanması lazım ama nadiren yandığını görüyorum.

Ayrıca ikinci sorum da orta konsol kol dayaması altındaki eşya gözünde yer alan bu telefon zımbırtısını söktürmem mümkün müdür ? Hiç bir işe yaramıyor aksine o bölmeye eşya koymayı güçleştiriyor. Telefonu zaten bluetooth ile bağlıyorum. Bu parçanın fonksiyonu nedir tam çözemedim.

AUDI Q5 2.0 TDI & [BMW 116i SATILDI] Mercedes Benz C180 Coupe

tolgasecki06
    Guest
    Alıntı Andromeda Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Q5 bardaklıktaki işaretlediğim LED bazen kırmızı ışıklı olarak yanıyor. Bu LED'in yanması neyi ifade ediyor anlamadım. Isıtma soğutmanın hazır olduğunu gösterse her zaman yanması lazım ama nadiren yandığını görüyorum.

Ayrıca ikinci sorum da orta konsol kol dayaması altındaki eşya gözünde yer alan bu telefon zımbırtısını söktürmem mümkün müdür ? Hiç bir işe yaramıyor aksine o bölmeye eşya koymayı güçleştiriyor. Telefonu zaten bluetooth ile bağlıyorum. Bu parçanın fonksiyonu nedir tam çözemedim.

Tam modelini hatirlmayorim ama nokia'nin bir modeli oraya tam oturuyor. Arac telefonu olarak kendinin sim karti oluyor audi'nin sattigi ozel bi telefonda olabilir tabi.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senior Member Juju Üyenin Avatarı
    eğer arac içi fazla sıcak yada o bardaklık kısmı güneş almış ise kırmızı yanıyor, soğuduktan sonra normale dönecektir..
    eski kullanıcı adı Golgeoyunu03Hidden Content

Senior Member Andromeda Üyenin Avatarı
    Bir kontrol edeyim bakalım dediğiniz gibi araç içi ısı yüksek olduğunda mı yanıyor. Teşekkürler.
    AUDI Q5 2.0 TDI & [BMW 116i SATILDI] Mercedes Benz C180 Coupe