Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Ismail abi herhangi bir zift recine bocek temizleyici al isini gorur yikamadan once sık, bekle biraz sonra basınçlı su. Ondan sonra normal yıkamamı yap hiç bir sey kalmaz. @ ingolstadt

Senior Member omco Üyenin Avatarı
    Alıntı ingolstadt Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    park yerini değiştirmek imkanım yok maalesef sadece sokakta boşyer bulursam oraya bırakaviliyorum, Sonax insekten entferner alsam işe yarar mı acaba.?
    Böcek sökücü bu ürün sanırım işe yarar mı bilemiyorum açıkcası ama elinizde varsa deneyin isterseniz, yıkadıktan sonra üstüne sıkın yumşatırsa eğer tekrar basınçlı su vurduğunuz anda tamamen olmasa bile bir kısmı çıkar sonra tekrarlarsınız tamamen çıkana kadar, ilk seferde tamamen çıkartırsa zaten sorun yok

Senior Member
    park yerini değiştirmek imkanım yok maalesef sadece sokakta boşyer bulursam oraya bırakaviliyorum, Sonax insekten entferner alsam işe yarar mı acaba.?
    Sonax Teer Entferner ile yumuşatıp, normal şampuanla yıkayabilirsin.

Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ismail abi herhangi bir zift recine bocek temizleyici al isini gorur yikamadan once sık, bekle biraz sonra basınçlı su. Ondan sonra normal yıkamamı yap hiç bir sey kalmaz. @ ingolstadt
    Yazdığını görmedim.
    Yıldız'a adanmış bir hayat Hidden Content

Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sonax Teer Entferner ile yumuşatıp, normal şampuanla yıkayabilirsin.

Yazdığını görmedim.
    Estagfurullah abi, ne farkeder

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    hemen gittim otomarkete satıcı sonax insekten entferner i tavsiye etmedi, o sadece ön tampona aynaya yapışan böcek sinek türü kirleri söker dedi ve bu ürünü tavsiye etti, aldım bakalım deneyeceğim, gerci yagmur başladı camlar biraz ıslanınca, temizlendi
    Teşekkürler arkadaşlar ve Levent abii
    @Summit @omco
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    hemen gittim otomarkete satıcı sonax insekten entferner i tavsiye etmedi, o sadece ön tampona aynaya yapışan böcek sinek türü kirleri söker dedi ve bu ürünü tavsiye etti, aldım bakalım deneyeceğim, gerci yagmur başladı camlar biraz ıslanınca, temizlendi
    Teşekkürler arkadaşlar ve Levent abii
    @Summit @omco
    Meguairs quick detailer + kil soruna cozum oluyo abi.

Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Meguairs quick detailer + kil soruna cozum oluyo abi.
    Yanlisin var anil, kil boyanin ustundeki demir tozlari boya kalintilari kimyasal ile cikmayacak kirler icin. Recine taze oldugu icin kimyasal ile halledilir. Kurumus olsa dedigin gibi kil ile halledilir.

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yanlisin var anil, kil boyanin ustundeki demir tozlari boya kalintilari kimyasal ile cikmayacak kirler icin. Recine taze oldugu icin kimyasal ile halledilir. Kurumus olsa dedigin gibi kil ile halledilir.
    Recine denen lanet hemen kurudugu icin bide hergun temizleyemedigim icin ben benim arabada abuk sbuk bi dunya sey denemistim cikarmamisti ondan oyle dedim. Peki kil in boyaya bi zarari varmi? Yeni gelene ona gore kullaniyim. Su detailng forumuna uye olma vakti geldi herlde

Senior Member AlpEren Üyenin Avatarı

Bugunku pistten bir kare
    34TK7321
    34NNN78
    34JF2550

Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Recine denen lanet hemen kurudugu icin bide hergun temizleyemedigim icin ben benim arabada abuk sbuk bi dunya sey denemistim cikarmamisti ondan oyle dedim. Peki kil in boyaya bi zarari varmi? Yeni gelene ona gore kullaniyim. Su detailng forumuna uye olma vakti geldi herlde
    Kilin cesitleri var agressive-soft gibi, amator uygulama icin alirsan daha guvenli olur. Yanlis kullanimda vernigi rahatlikla cizer. En guzeli is o raddeye gelmeden temizlemek. Kil surekli yapacagin bir uygulama degil. Benim bildiklerim bu kadar. DT forumuna uye ol bencede.