Senior Member _DeaDGardeN_ Üyenin Avatarı
    Ellerine sağlık hakkını vermişsin. jantlarda bi güzel olmuş

motor temizliğini geçen aracın sorunları vardı tamir sonrası bi güzel motor temizliğine girdi usta ben yapsam bozulur.

Senior Member
    Alıntı srhncms Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Erdi masallah aracın super gorunuyo . eline saglık
    Tesekkur ederim.Daha disari cikarma firsatim olmadi bakmadim ama cila sonraso o kayganlik ve puruzsuz yuzey kendini fazlasiyla hissettirdi
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @Ümit Tesekkurler, on cam disardan guzel gozuksede bazen sikinti cikarabiliyor. Insanlarin yan cama yapmadigini on cama yaptim

@erdi_89 eline saglik seni gordum haftasonu bende giriseyim motora biraz tozluydu benimde.
    Tesekkur ederim.Ben motoru her yikamada temizletirim ama hazir baslamisken motora da el attim.

Alıntı _DeaDGardeN_ Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ellerine sağlık hakkını vermişsin. jantlarda bi güzel olmuş

motor temizliğini geçen aracın sorunları vardı tamir sonrası bi güzel motor temizliğine girdi usta ben yapsam bozulur.
    Eyvallah cok sagol.2 gunde yapabildim kendimi cok yormak istemedigim icin.Aslinda sonax carnauba care cilamda vardi ama dayim almanyadan yollarken adres yetersiz diye geri goturmusler onu da yazin yapariz artik Zaten bu kullandigim cila yuksek oranda carnauba iceriyor simdilik gerek yok.

Ben motor yikatmaktan korkuyorum.kimseye birsey olmaz.gelir bana olur hic alamam o riski.Gorunen yerleri hallediyorum temizleyici spreyle bana yetiyor
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Senior Member srhncms Üyenin Avatarı
    Disari cikarma bence kenarina kosesinde braz biraksaydin nazarlik

Senior Member la qualita Üyenin Avatarı
    Bana da gelsene

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    2012_Audi A3 Sportback / Tekirdağ_Çorlu

Senior Member
    Alıntı srhncms Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Disari cikarma bence kenarina kosesinde braz biraksaydin nazarlik
    On kaputta ufacik tas izleri var 2 3 tane nazarlik
    Alıntı la qualita Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bana da gelsene

Valla o el acemiligimi attim diyebilirim butun araca cila atarak.Polisaj makine ile cila atmanin pasta uygulamanin puf noktalarini arastiracagim.

Ogrendikten sonra kil uygulayarak bundan sonra kendim yaparim gibi cila islemlerini.O kadar da zor degilmis

Iyice ogreneyim girisiriz senin aracada ayipsin

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı erdi_89 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    On kaputta ufacik tas izleri var 2 3 tane nazarlik

Valla o el acemiligimi attim diyebilirim butun araca cila atarak.Polisaj makine ile cila atmanin pasta uygulamanin puf noktalarini arastiracagim.

Ogrendikten sonra kil uygulayarak bundan sonra kendim yaparim gibi cila islemlerini.O kadar da zor degilmis

Iyice ogreneyim girisiriz senin aracada ayipsin
    Bende en basta nxt bile almamistim zor silinir hare kalir diye amwayin cilasini aldim onunda omru cok kisa simdi yetersiz kaliyor. Simdi DA bi makina alip cila ve koruma atmak istiyorum. Makine falan alirsan banada haber et.

Senior Member
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bende en basta nxt bile almamistim zor silinir hare kalir diye amwayin cilasini aldim onunda omru cok kisa simdi yetersiz kaliyor. Simdi DA bi makina alip cila ve koruma atmak istiyorum. Makine falan alirsan banada haber et.
    Tamamdir haber ederim.Simdi detailturkey den yorumlari okuyorum 2.el de satilan makineler var inceleyeyim haber ederim.

meguiarsin cilalarini hic bilmiyorum.Bende ki sonax sapphire premium class power polis elle cok guzel uygulaniyor zaten elle uygulama tavsiye ediliyor.Silmeside cok kolaydi brazdan disari cikartip bakicam gunes altinda durum nedir diye.

Senior Member zotac Üyenin Avatarı
    Alıntı la qualita Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bana da gelsene

Bi ara banada gelse iyi olacak

Hakkını vermişsin kardeşim
    2012 1.6 TDİ 140 HP A3 8P
    01 YD 591

2013 Q5 2.0 TDİ QUATTRO FACELİFT
    01 YD 948

Senior Member
    Havalar düzelince bizde temizlendik biraz..

Senior Member
    Alıntı zotac Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bi ara banada gelse iyi olacak

Hakkını vermişsin kardeşim
    Eyvallah kardeşim yaptık kendi çapımızda birşeyler