Senior Member reno1965 Üyenin Avatarı
    Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    a4'ü al keyfine bak dostum. 2011-2014 model, 55-60 arasına alınabilecek arabalar a4'le kıyaslanabilecek türden değil. Seçenekler scirocco, a3, golf olabilir.
    Oyle dusunuyorum ama alirsam 4-5 yil kullanicam km si 105 binde gittikce agurkadicak masraflari buyuk kismini ben karsilicam eger 55-60 arasi dusunursem a1 185 lik versiyonunu dusunuyordum

Senior Member _DeaDGardeN_ Üyenin Avatarı
    Alıntı reno1965 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arakadaslar babam yeni araba alicak kendisinde 2009 a4 1.8 tfsi var arabayi ya sana vereyim yada 55-60 mikyar arasi kendine araba bak dedi sizce napmaliyim vergi yakit kasko hepsini goz ununde bulundurunca sizce hangisi en iyi secenek yardimci olursaniz sevinirim
    bende araç almaya giderken 2009 1.8 tfsi vardı. çok yakar deyip vazgeçirtmişlerdi babamın yanında... gene oradan o fiyatlarda dizel araç bakmıştım. almadığıma bazen pişmanım a4 ü ama. dizel aracın yakıtı üst model olduğundan sorunsuz oluşuda ayrıyetten teselli ediyor işde . içinden ne geçiyorsa onu yap bence.

Senior Member reno1965 Üyenin Avatarı
    Alıntı _DeaDGardeN_ Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bende araç almaya giderken 2009 1.8 tfsi vardı. çok yakar deyip vazgeçirtmişlerdi babamın yanında... gene oradan o fiyatlarda dizel araç bakmıştım. almadığıma bazen pişmanım a4 ü ama. dizel aracın yakıtı üst model olduğundan sorunsuz oluşuda ayrıyetten teselli ediyor işde . içinden ne geçiyorsa onu yap bence.
    Abi gonlumdrn a4 geciyo benzinliden vazgecemiyorum bi turlu ama mantigimi kullanmam lazim

Senior Member _DeaDGardeN_ Üyenin Avatarı
    Alıntı reno1965 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Abi gonlumdrn a4 geciyo benzinliden vazgecemiyorum bi turlu ama mantigimi kullanmam lazim

a4 belli süre kullan ardından dizel a4 le farkını vererek takaslamayı denersin buda bir seçenek(:..

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Baba okeyliyorsa benzinli aracı benzininide koyar. Al gitsin bak keyfine.
    Benimde ekranda izler var bugün farkettim dün yıkamada oldu diye düşünüyorum çünkü aracı günlerdir sadece yıkamaya çıkarmıştım ve böyleödetayları hemen fark ederim. Arkadaşlar kıvırdılar haliyle ama kamera kayıtlarına falan bakacaz diyorlar. Muhtemelen yapmadık diyecekler benim elimdende birşey gelmeyecek kanıtlayamam çünkü. Size tavsiyem sonax vs. gibi isim yerlerde araç yıkatın bu başıma gelen olaydaki yerde fena biyer değil ama maalesef oluyor böyle şeyler. Samimi olmadığım bir arkadaşın eniştesinin yeri ama uzatmayacam sanırım kabul etmezlerse suçu. Ben biliyorum onlar yaptı %100 eminim ama yinede şimdilik mekan ismi vermeyecem ekmek paralarına mani olmuş olmayalım diye ama özellikle Bahçeşehir tarafındakilere tavsiyem sonax, meu gibi markaların dışına çıkmayın bence Bahçeşehir deki çoğu yıkamayla bir hikayem var çünkü.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member zotac Üyenin Avatarı

App plaka ve film eksik birtek. Benim aklıma gelenler bunlar.
    2012 1.6 TDİ 140 HP A3 8P
    01 YD 591

2013 Q5 2.0 TDİ QUATTRO FACELİFT
    01 YD 948

Senior Member
    Alıntı zotac Demiş ki: Mesajı Görüntüle

App plaka ve film eksik birtek. Benim aklıma gelenler bunlar.
    maşallah çok güzel.
    belki de ileride sıkılırsanız, sportifliği seviyorsanız ızgarayı siyah yapabilirsiniz

Senior Member smh25 Üyenin Avatarı
    Alıntı Omercan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Geçici ön plakamıza alışma aşamasındayım

Sislere xenon
    34SMH25

Senior Member Omercan Üyenin Avatarı
    @smh25 sonra arabam yanmasın teomania gibi 😂
    Mercedes Benz 500SE-1987
    BMW 3.25i-1993
    Audi A3-2012

Senior Member smh25 Üyenin Avatarı
    Alıntı Omercan Demiş ki: Mesajı Görüntüle