Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Alıntı ingolstadt Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Hayy maşallah Anıl hayırlı olsun güle güle kullan,yaa cidden eski üyeleri görmek güzel oluyo,yapamadılar şöyle bii whats app messenger grubu falan.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Abi valla koptuk ben kimseyle gorusmuyorum eskiden ne guzeldi.. Abi sagligin sihatin nasil ? Ufaklik nasil napiyo?

Alıntı Yalçın Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Anıl abi hayırlı olsun Allah güzel günlerde binmeyi nasip etsin. Makina gercekten ates ediyor

Amin Sagol Yalcin cim.. eskiden bizi yolda yakalardin ehliyeti aldin alali sendr koptun ��

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Abi valla koptuk ben kimseyle gorusmuyorum eskiden ne guzeldi.. Abi sagligin sihatin nasil ? Ufaklik nasil napiyo?

Amin Sagol Yalcin cim.. eskiden bizi yolda yakalardin ehliyeti aldin alali sendr koptun ��
    Çok şükür kardeşim yiyecek ekmeğimiz varmış henüz,kontrollere devam,onun dışında iş güc koşturmaca dünya telaşı işte bilirsin.

Ufaklık da iyi çok şükür,koca adam oldu ellerinden öper okula devam

Umarım sende iyisindir,işin gücün saglıgın huzurun olsun gerisi boş kardeşim,gönüller bir olsun.

Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member Yalçın Üyenin Avatarı
    abi önceden ortaokul lise zamanı hep bahçeşehirdeydik, yapacak işimizde yoktu sürekli araba bakıyorduk yolda tanıdık forumdan birileri var mı diye şimdi üniversite vs derken derslerde yoğunlaşmaya başladı okulun yarısı bitti , o yüzden ben de çok ev tarafına uğrayamıyorum abi
    8V A3 SPORTBACK '16 KIRMIZI

Junior Member
    Aracimi 2 ay önce aldigimda cektigim resimler..
    Eklenen Resimler
    .................................................. .......f5..a5 Sportback 2.0 tfsi 252 ps................................................ .............................

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    alicancalis çok özl bir otomobil iyi günlerde olsun S3e dönüş İsmail bey sağlığınızın iyi olmasına çok sevindim geçmiş olsun
    2F2F Mazisi..

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    alicancalis çok özl bir otomobil iyi günlerde olsun S3e dönüş İsmail bey sağlığınızın iyi olmasına çok sevindim geçmiş olsun
    Çok teşekkürler. S3 gerçekten bu ülke şartlarında çok mantıklı ve keyifli bir araba.

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Çok teşekkürler Ümit bey Allah razı olsun.3 ayda bir kontrollere devam ediyorum,kan degerleri temiz cıktı, gecen hafta vardı kontrolüm.

Alıntı benims Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aracimi 2 ay önce aldigimda cektigim resimler..
    Maşallah hayırlı ugurlu olsun,cok güzel arac, rengide harika.Daytona grau audi nin her modeline yakışıyo.

Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    @alicancalis hayırlı olsun hayalet ekranın keyfi başka. M3 de hayalim de ki araçtı o bambaşka
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Alıntı FatihDemirel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @alicancalis hayırlı olsun hayalet ekranın keyfi başka. M3 de hayalim de ki araçtı o bambaşka

Çok teşekkürler. M3 sahip olmak adına çok keyifli. Çokta yakışıklı araba ama kısa mesafelerde hızlı olmak adına çok verimli değil. Asfalt iyi olucak, lastik sıcak olucakta basınca gidicen. Bizim ülkede sıkıntılı. O yüzden 4 çekerin yeri başka.