Senior Member Kürşat Turan Üyenin Avatarı
    @ingolatadt İsmail abi hayırlı olsun en sevdiğim kasa. Kazasız belasız insallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Senaryoyu ben yazarım, figüranlar oynar...

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Alıntı KürÅŸat Turan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @ingolatadt Ä°smail abi hayırlı olsun en sevdiÄŸim kasa. Kazasız belasız insallah

Çok teşekkürler Kürşat Allah sana da inşallah facelift ini nasib etsin.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member
    ismail abi yakışır. hayırlı olsun, güzel günlerde binin

Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    ismail abi yakışır. hayırlı olsun, güzel günlerde binin
    Teşekkürler Eray cok sagol kardeşim

Maalesef bunda da ciddi bir arıza ile tanıştık,bu W211,lerin kronik hastalıgıymış,epey bir araştırma sonucu öğrenmiş oldum.

Ekrandaki bu uyarı SBC arızasıymış ve bu şekilde kullanılmaya devam ettiğinde ekran komple kırmızı renge dönüşüp fren sistemi bloke oluyomuş.Çözüm abs beyni ni resetletmek(ucuz yolu) bir digeri abs beyninin komple değişimi (servis tavsiyesi sade parca 2300 euro)

Bu haliyle maalesef tüv alamıyorum bu arıza mecburi surette giderilecek bii şekilde.

Senior Member
    Ismail abi hayirli ugurlu olsun.Tr de olsa 207K km araci goren arkasina bakmadan kacardi )

Ariza icinde gecmis olsun.Sahibi arizayi sildirip satmis gibime geliyor.Araba fiyati 2800 Euro ama bi parcasi 2300 euro.Avrupada ki sikinti da bu iste.Yeri geliyor parca ucreti arabadan pahali oluyor.

SAMSUNG S9 PLUS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2012 Audi A3 1.6 Tdi 140 HP 290 NM S-Tronic Ambition

RS3 BODY KIT~Custom diffuser ~ ZENEC 3131D MMI ~ Powershop S-Tronic Software ~ Remmaped By Powershop ~RS3 mirror ~ TFSI Look Exhaust ~ Koni STR.T ~ Stgx Spacer ~ Eibach 3.5 Pro kit ~ RS3 SPOILER ~

Alıntı erdi_89 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ismail abi hayirli ugurlu olsun.Tr de olsa 207K km araci goren arkasina bakmadan kacardi )

Ariza icinde gecmis olsun.Sahibi arizayi sildirip satmis gibime geliyor.Araba fiyati 2800 Euro ama bi parcasi 2300 euro.Avrupada ki sikinti da bu iste.Yeri geliyor parca ucreti arabadan pahali oluyor.

SAMSUNG S9 PLUS cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkürler Erdi cok sagol,sahibi arızayı bilerek sattı,arıza silinemiyo,iki gün sonra tekrar cıkıyo ekranda,konuştuk adamla sonradan ugraşmak istemedim dedi,ama beklerdim ki dürüstce söylesin,maalesef bizim insanımızda bu tür davranışlar var.

Arızayla ilgili internet te facebook araba gruplarında tonlarca bilgi var,mercedes in üretim hatası oldugunu ve sonradan 2002-2005 arası üretilen W211 lerin fotoda görülen bosch marka bu sbc parcasının servisler tarafından ücretsiz degiştirildigini söyleyenler var ama benim servisle ugraşacak zamanım yok,pazartesi biyerle anlaştım 400 euro ya söküp bakımını yapıp cihazın beynini resetleriz dedi,bu şekilde tamir ettirip 4-5 yıldır sorunsuz kullananlarda var.

Bakalım inşallah bizde öyle kullanırız,aracın km sine gelince,ben şahsen motor şanzıman mekanik aksamlar yürür durumda oldukdan sonra km sine takılmam,kaporta boya bunlar tamir edilir boyanır kullanılır hic dert degil

Bu fotodaki parca maalesef 02-05 yılları arasında üretilen lerin cogunda sıkıntı cıkarmış,2006 dan sonra facelift modelle düzeltmişler.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    İsmail bey geçmiş olsun umarım resetleme ile çözülür.
    2F2F Mazisi..

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İsmail bey geçmiş olsun umarım resetleme ile çözülür.
    Çok teşekkürler Ümit bey,bugün sabahtan bıraktım arabayı,adam tamir etmiş ekrandan hatayı silmiş faturasını da verecek,1 yıl garanti veriyorum sıkıntı cıkarsa tekrar gel dedi,inşallah yarın gidip alacak arabayı hanım.Umarım bir iki sene sıkıntı çıkarmaz.

Member gsburakurt Üyenin Avatarı
    [IMG][/IMG]

Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı

Buda benim yeni makinem

TT