Senior Member

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    -*

Member
    [QUOTE=frodo555;581715]Bir daha asla o anki kadar temiz olamadığı için, plakayı takmadan hemen önceki resimi koyayım ben de bari

Kazasız belasız güzel huzurlu günlerde binmeniz dileği i ile, renk tercihi de güzel olmuş

[QUOTE=Ertunc;581638]

Step 1) Yurtdisindan getirtigimuz E63 AMG Difuzor + Egsoz Uclari + Spoileri de taktik

çok güzel görünüyor, Nazar değmesin.
    Son düzenleyen DnzcanA4, 01-Ocak-2017 saat 23:35.

Member
    Alıntı BLaXTeR Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Koyu renk ve krom ızgara çok güzel duruyor.
    Maşallah..
    teşekkürler beyler @BLaXTeR @dentistserhat @efe.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Ertunçum egzoz çok güzel olmuş sadece karbonu tamamlaman lazım başka parçalarla, Sedat bey aracınızı güle güle kullanın bir boya koruma ve cam flimi ister, İsmail bey ne reklamından bahsediyorsunuz anlamadım Fatihin videosunu kastediyorsanız reklam falan yok ortada zaten yıllardır üyemiz reklama ihtiyacı yok.
    2F2F Mazisi..

Senior Member frodo555 Üyenin Avatarı
    @trapati @HaKoTT @ ingolstadt @turboadmin @keremkaya @omco @Monza @italionstallion @onurmusacsb @Ümit İyi dilekleriniz için sağolun arkadaşlar.. Herkese kazasın belasız sürüşler...

@akım35 yandaki koleos eşim, o yamuk park edince ona paralel olucam diye ben de yamultmuşum. gerçi o işten benden önce gelir, benden sonra gider, sıkıntı yok yani

@Dnzcan Muson gri harbiden güzel renk ama seçme hakkım olsaydı sizinkini (ne mavisi diyordu audi ona tam hatırlamıyorum) seçerdim, sırf renk büyüsüne mengerlerdeki c180'e kayıyordu gönlüm, son anda caydım

@FatihDemirel senin videoyu benim 1.4'le çektiğimi düşünüyorum da; ilk dönüşte kafadan dümdüz gidiş ve karları saça saça fabrika duvarından dışarı çıkış daha iyi reklam olurdu, hahaha.. tuğlalar havaya uçuşuyor falan, superslowmotion tabi (bu arada eski a5'in difuser bir ihtimal duruyor, gidip bakmadım ama telefonla konuştum; ardiyedeki eşyalar için Nilüfer belediyesini çağırmış yönetim; onlar da gelip halı koltuk oyuncak kanepe vs şeyleri alıp bir sürü şeyi bırakmışlar, yer açılınca yeni sahibi de üstelememiş.. bir köşede brandayla örtülü birkaç şey duruyor dedi güvenlik büyük ihtimal egsoz borusu difuser falandır, bakınca haber veririm)
    2016 - A5 1.4 TFSi coupé 16 SBE 05 / 2011 - a5 1.8 Tfsi 160 bhp 16 AV 018 / 2009 a4 1.8 Tfsi 120 bhp (B8) 16 AV 398 / 2008 - a4 1.9 Tdi 105 bhp 16 AV 301 / 2006 a3 1.6 copué (8p) 16 AV 385... / 2011 renault fluence 1.5 dci 110 hp EDC privilege 16 AV 850 / 2010 opel astra II HB 1.3 cdti 95 hp easytronic 16 AV 530 / 2004 Seat İbiza 1.4 100 hp signo 16 AV 797

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    Alıntı frodo555 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @trapati @HaKoTT @ ingolstadt @turboadmin @keremkaya @omco @Monza @italionstallion @onurmusacsb @Ümit İyi dilekleriniz için sağolun arkadaşlar.. Herkese kazasın belasız sürüşler...

@akım35 yandaki koleos eşim, o yamuk park edince ona paralel olucam diye ben de yamultmuşum. gerçi o işten benden önce gelir, benden sonra gider, sıkıntı yok yani

@Dnzcan Muson gri harbiden güzel renk ama seçme hakkım olsaydı sizinkini (ne mavisi diyordu audi ona tam hatırlamıyorum) seçerdim, sırf renk büyüsüne mengerlerdeki c180'e kayıyordu gönlüm, son anda caydım

@FatihDemirel senin videoyu benim 1.4'le çektiğimi düşünüyorum da; ilk dönüşte kafadan dümdüz gidiş ve karları saça saça fabrika duvarından dışarı çıkış daha iyi reklam olurdu, hahaha.. tuğlalar havaya uçuşuyor falan, superslowmotion tabi (bu arada eski a5'in difuser bir ihtimal duruyor, gidip bakmadım ama telefonla konuştum; ardiyedeki eşyalar için Nilüfer belediyesini çağırmış yönetim; onlar da gelip halı koltuk oyuncak kanepe vs şeyleri alıp bir sürü şeyi bırakmışlar, yer açılınca yeni sahibi de üstelememiş.. bir köşede brandayla örtülü birkaç şey duruyor dedi güvenlik büyük ihtimal egsoz borusu difuser falandır, bakınca haber veririm)
    Geniş bir alanda senin 1.4 le de çekeriz abi sorun olmaz biz de önden çekişten geliyoruz biliriz Tamamdır abi haber bekliyorum senden. Bu arada araban hayırlı olsun kazasız belasız. Yönetim de belki bir Bursa buluşması ayarlar bu hafta ben de yurt dışına çıkmadan @ümit

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ertunçum egzoz çok güzel olmuş sadece karbonu tamamlaman lazım başka parçalarla, Sedat bey aracınızı güle güle kullanın bir boya koruma ve cam flimi ister, İsmail bey ne reklamından bahsediyorsunuz anlamadım Fatihin videosunu kastediyorsanız reklam falan yok ortada zaten yıllardır üyemiz reklama ihtiyacı yok.
    Açıklaman için teşekkürler abi.
    Eski Kullanıcı adı:16BFD97

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Alıntı efdal Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Adminlere duyurulur reklam kokusu var.

@turboadmin
    @Ümit

Anlamadim ??? Neresi reklam ???

Alıntı frodo555 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bir daha asla o anki kadar temiz olamadığı için, plakayı takmadan hemen önceki resimi koyayım ben de bari

Bu da 2 saat sonrası D

Hayirli olsun Sedat renk secimi harika ilk yorumlarini bekliyoruz senden

Senior Member pepelepew Üyenin Avatarı

Junior Member
    Alıntı pepelepew Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    maşallah çok güzel aracınız ama panjuru piano black yapsanız bence daha güzel olur

Senior Member FatihDemirel Üyenin Avatarı
    @pepelew hayırlı olsun başkan arkadan da görelim 4 çıkış olduysa

Eski Kullanıcı adı:16BFD97