Senior Member HaKoTT Üyenin Avatarı
    Alıntı Monza Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Sen benden çok yaşayasın

@EB710
    Enes, güle güle kullan, çok şık olmuş.
    Ben çok dikkat ederim abi böyle şeylere, sırf semti yüzünden bile beğendiğim bir arabaya gidip bakmam mesela, kullanıcı profili çok önemli istediği kadar temiz olsun Araba ala sata kıla tüye bakar oluyor insan
    TT

Senior Member terapati Üyenin Avatarı
    @EB710 Çok şık olmuş jantlar, güle güle kullanın. Bence de bunlar öncekilerden çok daha güzel duruyor, maşallah.

Doruk, 200 buna vereceğine gel sıfır S3 alalım sana; günlük de kullanırsın, istersen gazlarsın, istersen dağa da çıkarsın daha ne yapıcan @summit
    2012 Audi Q3 2.0 TDI Quattro

2015 Audi S3 Sedan 2.0 TFSI Quattro

Senior Member EB710 Üyenin Avatarı
    @terapati Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
    •M. Enes Buyukkilic•

BMW F20 ///M | Audi A6 3.0 TDI Quattro | Audi Q3 2.0 TDI Quattro

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Alıntı HaKoTT Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben çok dikkat ederim abi böyle şeylere, sırf semti yüzünden bile beğendiğim bir arabaya gidip bakmam mesela, kullanıcı profili çok önemli istediği kadar temiz olsun Araba ala sata kıla tüye bakar oluyor insan
    ilanda farkettiğim ilk şey o oldu sonra sizin yorumları gördüm

@Monza

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Alıntı terapati Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    @EB710 Çok şık olmuş jantlar, güle güle kullanın. Bence de bunlar öncekilerden çok daha güzel duruyor, maşallah.

Doruk, 200 buna vereceğine gel sıfır S3 alalım sana; günlük de kullanırsın, istersen gazlarsın, istersen dağa da çıkarsın daha ne yapıcan @summit
    Sende biliyosun abi cok dusundum aslinda zamaninda. Ama fiyatlar birden cok artti o yuzden vazgectim. Ki S3 icinde izin almak lazim, almisken arkadan itisli atmosferik bi araba tadindan yenmez. Zaten mezuniyet sonrasi dusunuyorum. Gunluk kullanmama gerekte kalmaz hem.

Senior Member
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yine rahat duramadim, yorumlar?
    Sahibinden 2008 M5. Stock Ellenmemiş Orjinal
    İlan No: 245323759
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...45323759/detay
    Bu araç satılmadan önce bizim sitede bi komşudaydı 160 lı rakamlara satıldı sanki yada ben öyle hatırlıyor olabilirim. V10 sesi mükemmel gerçekten ama çok nazik bi motor ve olası motor arızası durumunda 50k yı gözden çıkarın diyorlar..

Alıntı KaanY Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bu araç satılmadan önce bizim sitede bi komşudaydı 160 lı rakamlara satıldı sanki yada ben öyle hatırlıyor olabilirim. V10 sesi mükemmel gerçekten ama çok nazik bi motor ve olası motor arızası durumunda 50k yı gözden çıkarın diyorlar..
    Fiyati zaten cok yuksek onda hemfikiriz. Gecenlerde YSR m5 satildi illaki biliyorsunuzdur o cok temizdi. Ben ilanlardan en temizini buldum bu yuzden. Zaten beni ceken tek sey hayvani goruntusu ve v10. M5 in cok masrafli oldugunu duydum bende. O zaman m3 daha mantikli. Mezun olunca sizin gibi haftasonu icin makul fiyatta bulursam e92 m3 yada temiz bi e46 cok isterim.

Senior Member
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Fiyati zaten cok yuksek onda hemfikiriz. Gecenlerde YSR m5 satildi illaki biliyorsunuzdur o cok temizdi. Ben ilanlardan en temizini buldum bu yuzden. Zaten beni ceken tek sey hayvani goruntusu ve v10. M5 in cok masrafli oldugunu duydum bende. O zaman m3 daha mantikli. Mezun olunca sizin gibi haftasonu icin makul fiyatta bulursam e92 m3 yada temiz bi e46 cok isterim.
    Evet o aracı bende biliyorum, 1 seneye yakın kaldı satılıklarda ben çok niyetlendim de işte bu sorunlar yüzünden cesaret edemedim. E92 M3 nokta olur bu konuda, inşallah alırsın dilediğin aracı en kısa zamanda..

Alıntı KaanY Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Evet o aracı bende biliyorum, 1 seneye yakın kaldı satılıklarda ben çok niyetlendim de işte bu sorunlar yüzünden cesaret edemedim. E92 M3 nokta olur bu konuda, inşallah alırsın dilediğin aracı en kısa zamanda..
    Çok teşekkür ederim, 46 m3 ün tipi yeter

Senior Member srhncms Üyenin Avatarı
    Alıntı EB710 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kampanyaya uyduk kışlıkları çektik. Bundan sonra böyleyiz

Before:

After:
    After before now yesterday tomorrow her turlu guzel masallah

Sent from my iPhone using Tapatalk