Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    teşekkür ederim.

ismail abim çok teşekkür ederim. sizler nasılsınız her şey yolundadır inşallah.

Teşekkür ederim abi. Araç 2013 model c180 coupe. BMW'den sonra sessiz ve yavaş ama keyifli
    Eyvallah kardeşim cok şükür bugünümüze,iş güç günlük koşturmaca, bu ara bende merso dan dertliyim arızalar peşpeşe geliyo hayırlısı bakalım

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Alıntı FatihDemirel Demiş ki: Mesajı Görüntüle

Bayadır forum sessiz bir fotoğraf paylaşalım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Maşallah Fatih pırıl pırıl tertemiz herzaman ki gibi nazar degmesin.

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    İnsta bitirdi buraları

İyi günlerde olsun Eray, Bu arada avantı audi başka güzel
    İnsta ve Twitter a daha cok takılsakta yine de buralarıda unutmadık Ümit bey günlük bakarım ben okunmamış konulara

Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    İsmail bey forum bana her zaman daha iyi gelsede çağın gerekliği hızlı bilgiye erişim malesed çoğu platformun sonu oluyor.

Fatih maşallah herşey olması gerektiği gibi, coupe aracın tadını çıkar evlilikle eldeva deniyor
    2F2F Mazisi..

Senior Member
    İlk kazamızı yaptık. Bayram için memlekete giderken, içeri arı girmesi sonucu dikkatim dağıldı. Arıyı çıkaracağım derken imamın kayığına biniyorduk az daha. Yolun dışına çıktım, şans eseri topladım. Yol kenarındaki plastik kilometre sayacı kaputu çökertti. Altını da sürttüm tabi. Lifte kaldırdık, sızıntı akıntı yok. Korumalıklar çizilmiş. Araç garip bir şekilde kendisi fren yaptı. Toplamak için gaza abandığım halde gaz yemiyordu. Bir şekilde durdum. Sağolsun motorcu bir kardeşimiz yardıma geldi. Memlekete de gidemedik haliyle. Afyon’a yaklaşmışken geri döndüm.
    Bu da aracın ilk fotoğrafı (ilk foto bu olmamalıydı)

Senior Member
    Çok geçmiş olsun

Senior Member
    bugün ankara dent teknik'te Alim usta, boyasız düzeltti kaputu. Boya çatlağı önceden olmuştu, işlem sırasında olan bir şey değil.

Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bugün ankara dent teknik'te Alim usta, boyasız düzeltti kaputu. Boya çatlağı önceden olmuştu, işlem sırasında olan bir şey değil.

Gecmiş olsun Eray Allah daha beterinden korusun,yazı karakterleri bozuk görünsede anladıgım kadarıyla ufak bir kaza atlattın. Nazarlık olur inşallah.

Senior Member
    ismail abi cok tesekkur ederim. Turkce karakter kullanmadan yazmaya calisayim. Araca ari girmesi sonucu, hayvancagizi oldurmemek icin camdan cikarmaya calisirken arac yoldan cikti. Benim esekligim tabii ama yola cikmadan once de rot ayari yaptirmistim. buna ragmen epey bir saga cekme vardi aracta. 10 saniye icinde gerceklesti. benim kusurumu saymazsak, rot ayari yapan adamin da kusuru buyuk. bir iki reflektor devirip zor topladim. alti komple metal korumalik oldugu icin bir sey olmadı. plastik reflektor kaputu biraz ezdi. onu da boyasiz duzelten bir usta bularak hallettim. lastikte de baloncuk var tabii. memlekete gidelim derken geri eve dondum.

Senior Member
    arac hakkinda da bir ufak inceleme geceyim. el freni cag disi, kizilotesi kumanda cag disi. araci durdurduktan sonra camlari kapatmak icin, kumandayi kizilotesi aliciya dogru tutmak gerekiyor. bluetooth teknolojisi 1998 senesinde cikmisti diye hatirliyorum. ses sistemi guzel. izolasyon guzel. ruzgar sesi bir 3 serisinden cok farkli degil. suspansiyonlar sert fakat darbeleri guzel emiyor. darbeyi absorbe etme konusunda bmw'den de audi'den de iyi. yol bilgisayari, kadrandaki ekran cok iyi. konsoldaki ekran ise yaramaz. hic olmasa da olurmus. comand olsa isler degisirdi tabi. cam tavan facia. abuk subuk sesler cikiyor, araca kattigi +50 kg fazla agirlik cabasi. bagaj devasa. klima kontrolleri ve ekrani kontrol eden joystick ve tuslarin yeri kotu, ergonomik degil. dikkat dagitmaya musait. koltuklar deri olmasina ragmen yakmiyor f30daki gibi. bu konuda basarili fakat uzun sure kullaninca bel agritiyor. baldir desteginin olmayisi eksi. performans idare eder. sanziman kotu. cogu zaman kararsiz kaliyor. zf'in 3 vites birden dusurebildigi durumlarda 1 vites dusurmeye bile useniyor ne yapacagini bilemiyor. goruntu olarak 3 serisinden guzel bence. nadir gorulen bir araba olması da guzel. yol tutusu iyi. esp basarili. arac asiri guvenli ve saglam hissettiriyor. frenler basarili fakat o diskler bu gucteki bir araba icin fazla. on tarafta tekerlek basina 4 balata ve hava kanalli delikli diskler var. ne gerek vardi boyle bir aracta bosa masraf acmaktan baska bir sey degil malzeme kalitesi genel manada etkileyici fakat ortadaki gozleri gizlemek icin kullanilan surgulu kisim cok ucuz ve uyduruk duruyor. mercedes'e yakismayan bir durum. bardakligin 1 tane olmasi ve onun da bardagi tutacak veya saracak bir yapisinin olmayisi kotu. fakat bu aracin, uretildigi yillara gore alternatifi oldugunu dusunmuyorum.

Bununla gecmiş olsun kardeşim,Allah daha beterinden korusun.
    Camları kumanda ile açma kapama konusunda haklısın, ben önceki Audimin camlarını evden pencereden bile acabiliyordum, ama bu mercedesde şöför kapı kolundaki sensöre yaklaştırdıgım halde bile bazen acıyo bazen acmıyo.

Son düzenleyen ingolstadt, 06-Haziran-2019 saat 13:46.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Eray çok geçmiş olsun usta iyi iş çıkarmış, yıkamacılara dikkat et çatlaga basınçlı su vurmasınlar.

İncelemede harika olmuş eline sağlık
    2F2F Mazisi..