Senior Member
    Bir helal daha

Senior Member a4udi Üyenin Avatarı
    Alıntı infectedtr Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Gökhan yine döktürmüşsün.. tek kelime ile mükemmel bir paylaşım olmuş.. ellerine emeğine sağlık.. sağlıcakla..

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    Sağolasın abicim, beğenmene sevindim. Çok şükür Audinin büyük bir ayıbını daha kapatmayı başardık
    Alıntı osmnal Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Dostum sen harikasın
    Teşekkürler Osman bey.
    Alıntı doktor Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    abi yuh diyorum başka bi şey demiyorum...Benim arabayı sedana cevirmeyi düşünürsem sana getireceğim...
    Hocam sesli güldüm vallahi
    Aman deyim hocam Avant'lar harika araçlar, bence sedandan kat be kat özel üretiliyorlar ve özel insanlar biner.
    Alıntı barancagislar Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Abi maşallah çok özeniyorum bu tarz DIY olaylarına ama 'ya olmazsa?' korkusuyla elimi bile süremiyorum
    Açıkçası bu tarz işlere girerken B planım var
    Bir de ince işçilik istediği için sabrınızın çok olması lazım. Ama yapılamayacak şeyler değil, ben bunları işçilik olarak değil hobi olarak görüyorum ve bana keyif veriyor.
    Alıntı Bertan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bir helal daha
    Teşekkürler Bertanım

kemiksiz
    Guest
    Helal, gördüğüm en iyi DIY lerden biriydi

Senior Member thekel82 Üyenin Avatarı
    harbiden harika.

Alıntı kemiksiz Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Helal, gördüğüm en iyi DIY lerden biriydi
    Sertaç abicim senin yaptıklarının yanında devede kulak kalır bunlar, sana ve senin çalışmalarına hep saygı duymuşumdur, RS4 proje arabası benim arabayı yapalım dedim sana o kadar
    Alıntı thekel82 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    harbiden harika.
    Teşekkür ederim.

Senior Member Andromeda Üyenin Avatarı
    Ellerinize ve emeğinize sağlık. Çok güzel bir iş çıkartmışsınız. Bu tip el becerisi işlerini ben de çok severim, ellerim de yatkındır, evde her türlü tamirat tadilat işlerini zevkle yaparım Ama otomobil üzerinde şimdiye kadar bu ölçekte bir iş yapmadım. Daha basitçe uygulamalar yapmıştım. Siz gerçekten takdirlik bir iş çıkartmışsınız bu alanda. Keyifle kullanın ...
    AUDI Q5 2.0 TDI & [BMW 116i SATILDI] Mercedes Benz C180 Coupe

Alıntı Andromeda Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ellerinize ve emeğinize sağlık. Çok güzel bir iş çıkartmışsınız. Bu tip el becerisi işlerini ben de çok severim, ellerim de yatkındır, evde her türlü tamirat tadilat işlerini zevkle yaparım Ama otomobil üzerinde şimdiye kadar bu ölçekte bir iş yapmadım. Daha basitçe uygulamalar yapmıştım. Siz gerçekten takdirlik bir iş çıkartmışsınız bu alanda. Keyifle kullanın ...
    Ben de birebir sizin gibiyim, kendi evimin su tesisatçısı, sitenin uydu sistemi arızasını gideren teknisyen, evdeki elektronik eşya tamircisi ne ararsanız var
    Komşular alıştılar artık bana, elimde direksiyon ve airbag dolaşırken hiç şaşırmıyorlar artık rutin geliyor onlara da. Geçen sene önceki aracımda sunroof kanalı tıkanması sonucu oluşan sarkığı tamir etmek için komple tavan döşemesini söküp elimde eve çıkartırken gördüklerinde durumun vahametini anlamış olmalılar

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim, en güzel yanı da sizin emeğinizin olması, benim stres atma yöntemim bu tarz uygulamalar, ayrıca yapana kadar çok heyecanlı oluyor.

Member
    Tebrik ederim , çok ince ve şık . Cesaretinize de ayrıyetten hayran kaldım .

Senior Member _DeaDGardeN_ Üyenin Avatarı
    emeğine sağlık. işte paylaşım budur. kim alır bunun riskini. çok başarılı olmuş. direksiyondan kumandasızlara iyibir kaynak.

Alıntı memoD Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Tebrik ederim , çok ince ve şık . Cesaretinize de ayrıyetten hayran kaldım .
    Estağfurullah, çok teşekkkür ederim.
    Alıntı _DeaDGardeN_ Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    emeğine sağlık. işte paylaşım budur. kim alır bunun riskini. çok başarılı olmuş. direksiyondan kumandasızlara iyibir kaynak.
    Teşekkürler, umarım birilerinin işine yarar