Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Merhaba Arkadaslar;

Yeni konu acarak 19 Cumartesi gunu TurboFSİ ailesi olarak iftar yapmayi planliyoruz. Sizlerin gorusleri ve yardimiyla birlikte mekan karar vererek bu ozel gunu gerceklestirelim diyoruz.

Sizlerde uygun gorurseniz size 2 mekan icin menu ve fiyat teklifi almis bulunmaktayim. 2 mekanin da otopark sorunu yok bilginiz olsun teyit almis bulunmaktayim.Sizlerle paylasmak istedim. Baska mekan alternatifleri olabilir sunabilirsiniz.

Mekan Alternatifler:

1) Florya Develi İftar Menusu Fiyati: Forum indirimli 70 TL
    2) Yesilkoy Maranta Gusto Menu Fiyati : Forum indirimli 45 TL
    3) Kasibeyaz Florya Fiyat: Forum indirimli 80 TL 👍👍

Mekanlarin Menuleri asagidaki gibidir;

Katilim listesini belirlemeye baslayabiliriz arkadaslar musait olan herkesi bu guzel be ozel gunde herkesi gormek isteriz

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    Son düzenleyen Ertunc, 15-Temmuz-2014 saat 23:57.

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Ben bi terslik olmazsa gelmeye çalışıcam. Mekan olarak bence maranta olmasın nargile cafe sonuçta bide yeşilköydeki çok kalablk oluyo serviste sıkıntı çıkma ihtimali yüksek. Develi daha uygun sanki. Develi yerinede Florya kaşıbeyaz(aqua florya DEĞİL) daha iyi olur sanki hem servis hem lezzet açısından hemde otopark (floryadakinde arka tarafta büyük bi otopark daha var orda hem kendimiz park ederiz hemde erken gelinirse foto çekilebilir. Kaşıbeyaz 90 liraydı sanırım ama ben indirim alabilirm sanırım eğer istenirse. Sonuç olarak bu iki seçenek arasından kesinlikle develi diorm.

Senior Member smh25 Üyenin Avatarı
    bnce develiii
    34SMH25

Senior Member _DeaDGardeN_ Üyenin Avatarı
    3 kuruş fazla olsun develi olsun)).

kemiksiz
    Guest
    Bir de Ankara' da yapabiliriz? Yapamaz mıyız?
    Eşlerle fln güzel bir toplantı fena olmaz gibi.. İstanbuldaki organizasyonu ayarlayanlara kolay gelsin

Senior Member
    Yanlis anlamayin ama maranta olucaksa ben yokum.

Lutfen develi olsun.Marantanin ortamindan nefret ediyorum.Hicbir sicakligi nezihligi yok icim daraliyor marantada.Keza balkon da oyle.

Eger maranta degilse en basa yazin beni , marantaysa yokum soylemis olayim.
    Son düzenleyen erdi_89, 14-Temmuz-2014 saat 10:05.

Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben bi terslik olmazsa gelmeye çalışıcam. Mekan olarak bence maranta olmasın nargile cafe sonuçta bide yeşilköydeki çok kalablk oluyo serviste sıkıntı çıkma ihtimali yüksek. Develi daha uygun sanki. Develi yerinede Florya kaşıbeyaz(aqua florya DEĞİL) daha iyi olur sanki hem servis hem lezzet açısından hemde otopark (floryadakinde arka tarafta büyük bi otopark daha var orda hem kendimiz park ederiz hemde erken gelinirse foto çekilebilir. Kaşıbeyaz 90 liraydı sanırım ama ben indirim alabilirm sanırım eğer istenirse. Sonuç olarak bu iki seçenek arasından kesinlikle develi diorm.

Anilim kasibeyazdan istersen sende grup indirimli fiyat alabilirsin onu da seceneklere ekleriz

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member terapati Üyenin Avatarı
    Ertunç'cum o akşam bir davette olmam gerektiği için aranızda olamayacağım malesef, artık bir sonraki buluşmaya kısmet diyelim.
    2012 Audi Q3 2.0 TDI Quattro

2015 Audi S3 Sedan 2.0 TFSI Quattro

Senior Member kastore Üyenin Avatarı
    Size hayırlı iftarlar, bende Bodrum'a gidiyorum salı günü kısmetse, o yüzden sizinle olamıyacağım.
    2006 8P A3 1.6
    2008 LAGUNA III 1.5 DCI DYNAMIQUE

Alıntı terapati Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ertunç'cum o akşam bir davette olmam gerektiği için aranızda olamayacağım malesef, artık bir sonraki buluşmaya kısmet diyelim.

Saglik olsun Mertcim bir sonraki bulusmada gorusuruz

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Alıntı kastore Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Size hayırlı iftarlar, bende Bodrum'a gidiyorum salı günü kısmetse, o yüzden sizinle olamıyacağım.

Mert abi iyi yolculuklar

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!