Senior Member mustafA3 Üyenin Avatarı
    Beyaz içi bej geri kamerasıx arka sensörlü bi xenon cam tavan tavan raylı vb sıfır x1 için 112.500 tl fiyat aldım şimdide. Hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim 100 120 bin tl arası gerçekten çok ara bir rakam kararsızlığa sürüklüyor insanı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    34 JP 9461

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Alıntı 16KY999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yok abi sportline bu diğerlerinde marşpiyerler ve çıtalar krom oluyor bunda piano black

Arabada ızgaralarda yanlarda çıta yokki orası boş ayrıca sportlinde arka difizör ve aynalar siyah, bu araç sportline değil.

Q3 güzel ama arkası çok dar ve ekran artık basit duruyor çözünürlik çok düşük, X1de büyük ekranla beraber dvd geliyor bu donanımlar q3te 3bin euro

Bizde x1 var arkası çokş geniş ben tavsiye ederim aklınıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz

http://www.turbofsi.net/forum/bmw/29...silastima.html

sportline X1

2F2F Mazisi..

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Bizde 110bin teklif almıştık,zaten sayılı araba kalmış Türkiyede,hepsi aynı donanım, farklı renk.

tolgasecki06
    Guest
    X1 yakitida cok geliyor insanin gozune ki yakarda o yuzden en ekonomik audi olur ama countrymanS aralarinda en guzel tasarima sahip bence.

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Forumda 1.4 q3 kullanan varmi?

Doğuştan teklif aldım 1.4 q3 için bomboş araba sarı farlı sunroof yok falan 110 bin tl dediler ekstra sadece xenon ve cam tavan eklettim 121 bin tl oldu fiyatta anlaşabilirsek x1 i alcaz gibi gözüküyor

Buda x1 in içi

34 JP 9461

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    X1 seneye kasa değiştiriyor bilginiz olsun bu arada, hala E90 platformu kullanılıyor, 2015'te yeni kasası gelicek, sizin için problem değilse alınabilir...

Senior Member GU9595 Üyenin Avatarı
    Bizde x1 le q3 arasinda kalmistik dogusun cok guzel indirimiyle cok guzel araba almistik bende Q3 diyorum

HaKo5
    Guest
    Ben de hiç düşünmeden Q3 derim. GLA da güzel alternatif faka araba yok olanlarda çok para.
    En kötü ihtimal yeni kasa 1.6 dizel full nissan qasqai alırdım 100 bin TL ye gırtlak dolu hem de dizel otomatik.

Kasa değişmesi çok dert olmaz. Teşekkürler herkese bilgi paylaşımı için. Nissan mantıklı yeni kasasıda hoş gözüküyor bakıcam onada abi @HaKo5

34 JP 9461