Banned
    Mercedes A serisi 180 cdi dizel otomatiği getireli çok zaman olmasına rağmen, BMW de hala 116d dizel manuel. Eşim ısrarla dizel otomatik Mercedes'i alalım diyor ama ben BMW 116d otomatiği bekleyelim dedim. BMW 116 dizel otomatik olacak mı, yoksa sonsuza kadar 116d manuel olarak mı kalacak bilgisi olanlar paylaşırsa çok sevinirim. Eminim bu konuda borusan çalışanlarından daha çok bilginiz vardır.

silver
    Guest
    Mevcutta 116d otomatik var zaten ama 2 litre 1.6 ed versiyon için otomatik geleceğini zannetmiyorum

Dahası eli kulağında bir makyaj yiyecek ön kısmı düzeltiyorlar gibi baya...

Senior Member
    Bmw ülkemize özel tek paket seçenekleri getirtiyor fiyatlardan dolayı. Dizelin manueli ile benzinlinin otomatigi aynı fiyatlarda. Dizel otomatik de geldi mi 100ün üstüne alınır ki o fiyatlara daha güzel alternatifler türer ve satışı çok olmaz. Bu yüzden BMW TR'nin ben de 1.16 1.6 lt dizel ve otomatik getirtecegini sanmıyorum.

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    1600cc otomatik gelme durumu şuan yok
    2F2F Mazisi..

HaKo5
    Guest
    2 litre olan 116d türkiye de yok yanlış bilgi vermeyelim.

Bende geleceğini sanmıyorum yakın zamanda bence Mercedesin motoru da araç da 1 serisinden başarılı tercih edilir her türlü eşinizi dinleyin

Senior Member
    116d arkadan itiş için bile tercih edillir bence o paraya mercedes yerine tabiki ne beklediğinize bağlı. Ben de otomatiğin yakında geleceğini sanmıyorum.
    Eski kullanıcı adı: TribalEnfenksiyon

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    arkadan itis kalkiyor makyaj geldigi zaman 1 serisine oyle okumustum bir yerde ?

Klavye araciliyla İphone dan yazildi...

HaKo5
    Guest
    yeni kasa da kalkacak o kesinde makyajda kalkmaz.

ayrıca 116d arkadan itişli olması pek bir şeyi değiştirmez hatta tam tersi gereksiz yere aktarmada kayıp yaşatır o güçteki dizel bir motorda ama tercih meselesi tabi.

tolgasecki06
    Guest
    Ben olsam a180cdi alirdim. İci daha ferah amg paketle çok şık bi araç suan ki 1 sersi m paket disinda cok cazip bi arac degil. Onu nedense bana cirkin geliyor farlari cok buyuk :P

Alman arac sitelerine baktim ama hic otm. 1.16d ile ilgili haber falan da yok

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Son düzenleyen tolgasecki06, 18-Haziran-2014 saat 13:47.

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Ben a cla b ve gla yı beğenmiyorum ama illa dizel olacaksa ve otomatik istiyorsanız a alırım, ama onun yerinede a3 alırım. a nın içi kalitesiz golf ayarında hatta golf daha bile iyidir. Tek artısı tasarımı.

Hakan abiye de katılıyorum o güçlerde arkadan itiş olması zevk vermez bence.