Senior Member Cevdet Üyenin Avatarı
    Araba Ağrıza ışıgı yaktıgı için doğuş oto kartala götürdüm arabayı danışmanla baktık ağrızaya abs sensöründen geldiğini söyledi ve akşam halledip 9 a kadar teslim edecegini söyledi bana ve bundan sonra başladı herşey ertesi gün beni aradı arabanın porya bilyesinin ağrızalı oldugunu araya taş gibi birşeyin girdigini söyledi garantiye girmiyormuş bu işlem tam final haftası olgunu akşama kadar arabamı teslm edermisin diye sordm kendisine evet dedi ogünde yalan oldu tam durduk yere 3 gün arabam serviste yattı her aradıgında farklı birşey konusuyordu neyse şükür işlem bitti arabayı almaya gidecem parça 14,30 da teslim oluyor bütün servislerde bana 5 6 gibi veririm dedi ben habersiz 13,30da gittim araba yaplımş yıkanmış kurumuştu bu işde bir terslik oldugunu kesinleştirdim servis sorumlusuna sordugumda bana süpriz yapacakmış erken bitirmiş böyle dedi cocuk olmak gerek heralde buna inanmak icin.915tl fatura cıktı neyse ödedim arabayı teslim aldım km ye baktm 65km yol yapmış araba sordum teste cıktı 2 kere araba dedi nasıl bir test oldugunu anlamadım tavana baktıgımda yag izleri vardı iyice sinirlendm aldıgım bilyeyi samimi oldugum yetkili servise gönderdim kontrol ettirdm saglam oldugu sadece sensörn yani 120tl lk parçanın agrızalı oldugu ortaya cıktı tekrar servise gittim kabul etmediler bahane buldular neyseki parçayı tekrar taktırdım baya sorun cıktı falan teste cıktık sorun yok benm porya saglam sonra herkez geri adım attı insanlık hali olurmuş bilmem ne para iyadesi yapacaklarmış bana mukafat veriyorlar zaten boşa degiştiler paranızı iade edeecez diyor tabi edeceksn hediye olarak sırt cantası ve sonraki bakımın işciligini almayacaklarmış beni 5 gün madur ettiler onamı yanarsın boşa para verip ugrastıgına mı böyle insanlarla muhattab oldugunamı yanaym bilmiyorum yani....

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Rezalet tek kelimeyle... Yanlışlıkla değiştirdik ne demek parçayı ? Bence detaylı incelemeden orada bulunan parçaları komple yenileme yoluna gidiyorlar, hem daha fazla kazanç hem de sorunu çözdüğü için. Oradaki ustalara nasıl güvenicez bilmiyorum, biri yanlış bir işlemden kaza yapıp ölse de acaba insanlık hali diyecekler mi merak ediyorum. Ufak bir servise o kadar araç koyup iş yapmaya çalışırlarsa olacağı bu, Kartal Doğuş Oto için konuşuyorum tabi. Yeri de, gidiş yolu da, içi de rezalet. Geçmiş olsun abi.
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

Alıntı SweetriderBerk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Rezalet tek kelimeyle... Yanlışlıkla değiştirdik ne demek parçayı ? Bence detaylı incelemeden orada bulunan parçaları komple yenileme yoluna gidiyorlar, hem daha fazla kazanç hem de sorunu çözdüğü için. Oradaki ustalara nasıl güvenicez bilmiyorum, biri yanlış bir işlemden kaza yapıp ölse de acaba insanlık hali diyecekler mi merak ediyorum. Ufak bir servise o kadar araç koyup iş yapmaya çalışırlarsa olacağı bu, Kartal Doğuş için konuşuyorum tabi. Yeri de, gidiş yolu da, içi de rezalet. Geçmiş olsun abi.
    Teşekkür ederm kardeşm habere gaztelere versem bunları markanın itibarı diye verirler cc daha heralde ama onların olsn cc side geri kaldıgıda biraz hakdan insanlıktan hukuktan anlasın başka birşey istemiyoruz ki benm gibi kaç kişi böyle ince şeylere dikkat eder ki işleri yogun olan vs nice insanlara bu sekilde haksız kazanc elde etmişlerdir kim bilir sonrada nasıl rahat uyuyorlar gece merak ediyorm bu dünyanın fani oldugunu bilmyorlar galiba

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Kardeşim geçmiş olsun, iyi yapmışsın hakkını arayarak, önüne geleni keko sanıyorlar.

HaKo5
    Guest
    Geçmiş olsun kardeşim. Periyodik bakım dışında gitmeyin Doğuş otoya , en güzel çözüm bu.

5 para etmez hiç bir servisi.

Senior Member Baransel Üyenin Avatarı
    Kardeşim büyük geçmiş olsun , hakkını aramış ve sonunda da almışsın biraz zor ve sıkıcı hatta sinir bozucu bir durum olmuş ama vardır bir hayır sen sıkma canını ..
    Audi A3 12 1.6 TDI S-Tronic
    BMW 09 6.30i

WV Scirocco 11 1.4 TSI (SOLD)Hidden Content
    instagram: baranseldisci

Tesekkurler dostlar boyle sacma is olmaz valla ya insanı arabadan soğutuyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk
    TC

Senior Member Omercan Üyenin Avatarı
    Çok geçmiş olsun, bende araba sağa çekiyo rot a sokun dedim sağ arka porya bilyası demişlerdi. O günden sonra gitmedim bidaha servise
    Mercedes Benz 500SE-1987
    BMW 3.25i-1993
    Audi A3-2012

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    poryayı çok seviyo heralde doğuş

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Gecmis olsun kardes Allah onlari bildigi gibi yapsin,dediginiz gibi sizin gibi hakkini ara(ya)mayan kac kisinin bu sekilde belkide fazladan parasini aliyorlar,yaziklar olsun koskoca bir kurumsal firmaya bu tur kepazelikler cidden yakismiyor.Hem bozuk diye bilyayi degistir, sonrada isin asli ortaya cikinca yanlislikla degisti dee, ayrica bilya icin 900 lira fatura nedir.ustune birde 5 gun arabayi elinde tut.

Samsung Galaxy S3
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)