Senior Member
    merhabalar, geçenlerde aracı servise verdim bazı yerlerden çıt çıt sesler geliyordu onları yaptırmaya.
    kol dayama kırık yalama oldu, kaldırınca bazen açılıyor kendiliğinden filan.. değişmek istiyorum acaba ne kadar patlar birde sol kapının fitili çıkıyor yerinden, kaportadaki usta yapıştırıcıyla yapıştırdı fakat onuda geğiştirmek istiyorum. sağ sol iki kapının fitilinide değişcem..

acaba kol dayama ve fitiller ne kadara patlar? bilgisi olan varmı?
    özellikle kol dayama çok sıkıntı, çıt çıt çıt ses geliyor sürekli

Senior Member
    bilgisi olan yokmu

Senior Member dewrim Üyenin Avatarı
    Filitller pahalidir kol dayama komple degisioda 800 lira filan fitillerde 1000 e yakindir

2010 Audi a4 120 bg multitronik
    audi a4 1.8 tfsi 120bg

Senior Member
    kol dayamayi cikma filan bulamazmiyim acaba ya..o kadar para vermeye degmez simdi

Senior Member designer Üyenin Avatarı
    Alıntı adanaDEMIR Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kol dayamayi cikma filan bulamazmiyim acaba ya..o kadar para vermeye degmez simdi
    Merhaba kol dayama malesef bu araçların kronik sorunlarından bir tanesi ve yine malesef değiştirseniz de yine kırılacaktır bir müddet sonra ben bu sorunu şöyle çözdüm ve şiddetle tavsiye ederim;

Cırt cırt bantlardan bauhaus marketten bir küçük rulo almıştım aklıma bunu oraya göre kesip yapıştırmak geldi hem kapağın ucuna hemde kol dayamanın kendisine ve uygun ölçülerde kibarca kesip yapıştırdım 1 yıldır gayet güzel kullanıyorum (maşallah diyeyim) ve işin güzel yanı eğer bantlar çıkarsa elimde fazladan bir sürü bant var anında onarırım (:

İsterseniz fotoda çekip atabilirim daha sonra.
    Eklenen Resimler