HaKo5
    Guest
    4s le c7 çok alaksaız arabalar ama ben ikisi arasında kalsam yaşımdan ötürü c7 yi seçerdim. 911 artık 30 + dan sonra

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    c7 cok guzel araba fakat 250 bin dolara c7 aliyp 2 sene bindikten sonra 120 bin dolara anca gider cok deger kaybeden bir araba.Piyasada gorduklerim acisindan konusuyorum. Ama tip olarak yikilan bir araba

Senior Member Komutan Üyenin Avatarı
    Yigit911 siz Porsche dogustan mi almistiniz ???

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2012 A6 2.0 TDI 177

Alıntı Komutan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yigit911 siz Porsche dogustan mi almistiniz ???

carrerayi ithal getirtmistik cayanne dogustan aldik

Klavye araciliyla İphone dan yazildi...

Senior Member Komutan Üyenin Avatarı
    Bugün olsa dogustan alirmisiniz ayni araci yoksa ithal galeriden mi alırsınız

2012 A6 2.0 TDI 177

Senior Member Baachus Üyenin Avatarı
    Şahsi fikrim bu saatten sonra ÖTV'si tam yatmamış vs. gibi sorunlu ithal araç alınmaz. Ben de Boxster'ı almadan önce ithal C2S ve C4S baktım. Fakat araç baktığım galerilerin hiçbiri bir sıkıntı çıkmaz diyemiyor. Hatta bir tanesi aracı Doğuş çıkışlı araçtan 100.000 Euro ucuza alıyorsanız olası riskleri de göze alacaksınız demişti. Ayrıca SS ve Nasyonel gibi düzgün galerilerin hiçbiri neredeyse hiç ithal araç satmıyor veya satıyorlarsa da bu araçları üstlerine almadan konsinye olarak satıyorlar. Dolayısıyla bence ithal araçtan uzak durun, C4S yerine C2S , C2 , Cayman veya Boxster alın kafanız rahat olsun. En azından ben böyle yaptım.
    981 Porsche Boxster | Lime Gold

Alıntı Komutan Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bugün olsa dogustan alirmisiniz ayni araci yoksa ithal galeriden mi alırsınız

0 alamayacagım için suanda 0 almak istesem mecbur dogustan alırım iş değişti cünkü ama ikinci el alıcaksam ki cayanne i satıp dusundugumuzde o ithal alırım.

bu saatten sonra zaten otv si tam yatmamıs bir araba yok.

daha once burayada yazdım dogus turbo s i 110 bin euroya gumruge deklare ediyor. dogusa turbo s in maliyeti 260 bin euro onlar satıyor 500 bin euroya.

dogus almanya porscheden yuzde 40 indirimle alıyor arabaları. Galerilerde sirket aracılıgıyla yuzde 15-20 indirimle alıyorlar.

simdi aradaki kar marjından dolayı fiyatlar oynuyor 2014 model bir araba dogusta 300 se ithalde 260 bin. Aradaki 40 bin euroda kar marjı

SS motors un kendi ithal ettigi arabaları satıyor birtek. Enes te ithal araba var bir kactane.

ben butun ithal getiren galerileri falan savunmuyorum hatta bu işide savunmuyorum sadece yapılanları getirilen aracları ve olacakları soyluyorum. bu iş patlayalı 2 sene oluyor piyasada 30 bin uzerınde ithal arac var. bunlardan bazıları ikinci el sokulmus 0 diye satılan bazıları narkotik olayına takılmıs arabalar vs vs.

bitane piyasada gri SLS var o mesela ırak sınırından sokulmus bir araba simdi o araba cok belalı.
    Son düzenleyen Yigit911, 08-Mayıs-2014 saat 12:36.

Member
    Bende C7 tercih ederdim.

Member Porsche Üyenin Avatarı
    Chevrolet avrupadan çekildiği için türkiye deki bayilerde kapanıyormuş???? Corvette i bayi yolu ile alma kanalıda kapandı Ne şans kardeşim neyse başka bir çözüm bulacağız artık..

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Alıntı Porsche Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Chevrolet avrupadan çekildiği için türkiye deki bayilerde kapanıyormuş???? Corvette i bayi yolu ile alma kanalıda kapandı Ne şans kardeşim neyse başka bir çözüm bulacağız artık..

Chevrolet'i Turkiye'de bildigim kadariyla Opel distributoru bakiyordu Opel'de mi elini ayagini cekti mi?

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!