Senior Member AlpEren Üyenin Avatarı
    Bursa ve Ankara gurubundan ses yok heralde ben en iyisi mangallık biryere bakayım Peki şunu sorayım arkadaşlar etlerimizi kendimiz mi getirelim yoksa gittiğimiz yerden mi alalım
    34TK7321
    34NNN78
    34JF2550

Senior Member Baransel Üyenin Avatarı
    buluşma harika fikir alperenim çok iyi düşünmüşssün yapalım en güzel şekilde )
    Audi A3 12 1.6 TDI S-Tronic
    BMW 09 6.30i

WV Scirocco 11 1.4 TSI (SOLD)Hidden Content
    instagram: baranseldisci

Alıntı kastore Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kuduruyor arkadaşlar
    Abi valla baştan anlaşıyoruz sakin gidelim 120 yi geçmeden bizi de geçmeyin diyoruz sonra bakmışız ibre 210 larda biri en sağda biri en solda Ama abi senin makina da gaz veriyor adama siz basmasanızda biz arabayı görünce ss konvoyundayız gibi geliyor bize

Alıntı Baransel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    buluşma harika fikir alperenim çok iyi düşünmüşssün yapalım en güzel şekilde )
    Aynen öyle canım kardeşim bugünü saymadık bak çok ayaküstü oldu yarım saat olsa da
    34TK7321
    34NNN78
    34JF2550

Senior Member Baransel Üyenin Avatarı
    Alıntı AlpEren Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Abi valla baştan anlaşıyoruz sakin gidelim 120 yi geçmeden bizi de geçmeyin diyoruz sonra bakmışız ibre 210 larda biri en sağda biri en solda Ama abi senin makina da gaz veriyor adama siz basmasanızda biz arabayı görünce ss konvoyundayız gibi geliyor bize

Aynen öyle canım kardeşim bugünü saymadık bak çok ayaküstü oldu yarım saat olsa da
    valla güzel kardeşim inan benimde aklım sizde kaldı keşke daha fazla kalabilseydim ( artık bir daha ki sefere uzunca keyiflice vakit geçiririz insallah en yakın zamanda )
    Audi A3 12 1.6 TDI S-Tronic
    BMW 09 6.30i

WV Scirocco 11 1.4 TSI (SOLD)Hidden Content
    instagram: baranseldisci

Senior Member barancagislar Üyenin Avatarı
    Benim final dönemime gelmediği sürece Edirne'den Kars'a kadar her yere gelirim
    @AlpEren abi eğer mekanı tanıyan varsa yani mideyi bozmayacağından eminsek ordan alırız ama herkesin ilk defa gittiği bir mekansa bizim götürmemiz daha iyi olur

Alıntı barancagislar Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Benim final dönemime gelmediği sürece Edirne'den Kars'a kadar her yere gelirim
    @AlpEren abi eğer mekanı tanıyan varsa yani mideyi bozmayacağından eminsek ordan alırız ama herkesin ilk defa gittiği bir mekansa bizim götürmemiz daha iyi olur
    Seçkin Atv diye biryer var sahibide arkadaşım daha önce bir çok kez gittim bir sorayım oraya belki paket menü uygun fiyat falan ayarlar yeride bulması gayet kolay bir bakın internetten
    34TK7321
    34NNN78
    34JF2550

Senior Member kastore Üyenin Avatarı

benim tepemi attırırsanız gider beklerim sizi abantta ne yaptım ben yahu kendi kendinize kopuyosunuz, hiç beni karıştırma :-)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    2006 8P A3 1.6
    2008 LAGUNA III 1.5 DCI DYNAMIQUE

Senior Member barancagislar Üyenin Avatarı
    Seçkin Atv diye biryer var sahibide arkadaşım daha önce bir çok kez gittim bir sorayım oraya belki paket menü uygun fiyat falan ayarlar yeride bulması gayet kolay bir bakın internetten

O zaman ordan alırız abi gitmişsin madem

Alıntı kastore Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    benim tepemi attırırsanız gider beklerim sizi abantta ne yaptım ben yahu kendi kendinize kopuyosunuz, hiç beni karıştırma :-)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sizde sorun yok abi sorun 320hp ve supersprint Basacagi yoksa da insanin bastirtiyor massallah abi

Sent from my iPhone using Tapatalk
    34TK7321
    34NNN78
    34JF2550

Senior Member
    Mersine gideceğim zamana denk gelmezse bende gelirim mutlaka