Senior Member kastore Üyenin Avatarı
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    20-30 arabanın içinden seni bulmazlar heralde

@kastore neden uzun yol olmaz? merak ettim

kuduruyor arkadaşlar
    2006 8P A3 1.6
    2008 LAGUNA III 1.5 DCI DYNAMIQUE

Senior Member mustafA3 Üyenin Avatarı
    Önümüzdeki hafta sonu almanyadayım başka zaman hiç farketmez bana 10-12 arası hariç tamamım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    34 JP 9461

Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    Bence havaları bekleyin sağı solu belli değil açık hava organizasyonu için çok riskli bir dönem
    2F2F Mazisi..

Senior Member GU9595 Üyenin Avatarı
    Alıntı summit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben ortak buluşma fikrine çok sıcak bakıyorum konvoy halinde uzun yol çok keyifli olur abantta temiz hava mangal falan çok keyifli geçer bence. Polonezköy falanda uyar ama en kısa zamanda olsunki tüm öğrenci arkadaşlarımız gönül rahatlığıyla gelsinler. Mesela haftaya haftasonu cuk oturur diye düşünüyorum.

++Ayrıca anılın dediklerine katılıyorum sap sapa herzaman daha keyifli olur.
    Ahahhahahhaahah hepimiz birbirimize patlariz konvoyda @burch

Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Aile ile güzel olur ama herkese uyacağını sanmıyorum. Birde sanki bizim muhabbetler hanımları kesmez gibi. Aslında eminim herkes eşine-kız arkadaşına birşeyler öğretmiştir ama bolu, abant vs. daha iyi olabilir gibi geldi bana. Aracını götürmeyen istemeyen olursa benim araçla alabilirim hem 3 kişiye kadar.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Aynen ömer kardesime katiliyorum gitmek isteyipte ehliyet problemi olanlar hic dert etmesinler ulasim sorununu,istanbuldan her giden tika basa dolu gitmeyecektir herhalde

Hem boyle ortak bir bulusma gerceklesirse forum ve belkide Turkiyede tum markalar icinde bir ilk olur,bilmiyorum diger araba forumlari boyle buyuk kapsanli bir bulusma duzenledimi.Ümit beyin actigi konudaki ingolstadt bulusmasi gibi neden olmasin, ordakilerin hepsi Bayern bolgesinden gelmediya, Almanyanin dort bir yanindan geldiler, bizimkinin onlardan tek farki RS degilde Audi bulusmasi olur

Samsung Galaxy S3
    Son düzenleyen ingolstadt, 02-Mayıs-2014 saat 19:02.
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Alıntı ingolstadt Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Aynen ömer kardesime katiliyorum gitmek isteyipte ehliyet problemi olanlar hic dert etmesinler ulasim sorununu,istanbuldan her giden tika basa dolu gitmeyecektir herhalde

Hem boyle ortak bir bulusma gerceklesirse forum ve belkide Turkiyede tum markalar icinde bir ilk olur,bilmiyorum diger araba forumlari boyle buyuk kapsanli bir bulusma duzenledimi.Ümit beyin actigi konudaki ingolstadt bulusmasi gibi neden olmasin, ordakilerin hepsi Bayern bolgesinden gelmediya, Almanyanin dort bir yanindan geldiler, bizimkinin onlardan tek farki RS degilde Audi bulusmasi olur

Samsung Galaxy S3

ben hic katilmadim ama goruyorum fotolarini mini bu isin icinde en iyisi sanirim paso gidiyorlar bir yerlere

Klavye araciliyla İphone dan yazildi...

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Mini forumlari şehir dışı gezilerde çok aktif, Yazları ege,Abant falan çok geziyorlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Valla konvoy büyük organizasyon olmaz diyosanızda bana herşey uyar ama finaller başlamadan yapsak çok iyi olur çok ta güzel olur

Senior Member berkaym Üyenin Avatarı
    Tarihe göre gelirim mekan çok önemli değil. Uzun zamandır okuyorum forumu geliyim artık

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi