Senior Member
    Merhabalar

2012 ve sonrası Doğuş çıkışlı bose ses sistemi olan istedigim gibi bir araç bulamadım..

Bose olmayan bir araç alacagım büyük ihtimal ile yakın zamanda..

Sonradan bose veya kaliteli bir ses sistemi sorunsuz şekilde araca takılabiliyor mu ?

Tecrübesi olana varmı bu konuda

Senior Member 34EG3403 Üyenin Avatarı
    Merhaba, bose tam olarak oluyormu bilmiyorum ama benim bir tanigim cok saglam bir ses sistemi yaptirmisti cok kaliteliydi gercekten e tabi fiyatida ucuk oldu bir o kadar zannediyorum, ama sorunsuz bir sekilde kullandi
    •34 YEN 44
    •Yunus Emre Nalbant

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    bizim arac bose li. bose siz olan aracla arasinda hakikaten daglar kadar fark var
    sonradan yapilir ama kesme bicme olur diye tahmin ediyorum stock ses sisteminde ne amfi var ne subwoofer var.

Klavye araciliyla İphone dan yazildi...

Senior Member
    Şuana kadar gerek multimedya gerekte muzik sistemi işlerimi aktepe sounda yaptırdım özellikle üst segment araçlarda bence daha iyisi yok herşey ellerinde hazır aracı sökerken takarken çok ince işçilik ile çalışıyorlar zaten ithalci galericilerinde %85 aktepeye yaptırıyo diye biliyorum bir fiyat alın derim osman var sahibi kendisi ile görüşün kafa adamdır rakamda yardımcı olur
    34 SAS 04

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Aktepe sound, Ender elektronik,ertex,okcu gibi firmalar ses sistemleri ile donattigi lux segment araclari goruyorum bi arastirin derim.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member
    Ender Fiyat Konusunda Çok Uçuyor Yaa VAG Grubu Araçlarda Kendini Tek olarak Görüyorki B.Evlerde Bir Apo Abimiz Var Yetkili Servisler Dahil Onu Çağırıyo İşi Çözemeyince Müzik Sisteminde Rakam Olarak Oda Hesaplı Çıkarır Butik Çalışan Bir Usta İşi Ne Derece Biliyo Derseniz BCM Beynini Açıp Sıfırdan Yapıyo Ama Bu İşte Kalıplaşmış Bir Ürünleri Olan Yer Yine Aktepe Dir )
    34 SAS 04

Senior Member berkaym Üyenin Avatarı
    Aktepe yada odak var odak opel bayisinin yanında onlarda iyi işler çıkarıyo

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senior Member
    Heryer sökülüyor konsolda ben kıyamazdım arabaya