Senior Member emre.t Üyenin Avatarı
    Aksilik olmazsa herseye +1

Senior Member summit Üyenin Avatarı
    Bizim okulun orda alperen atv diye bir yer var biz arkadaşlarla gidicez diye konuşmuştuk indirim vs konusunda eğer kesinleşirse ben ilgilenebilirim yada burdakilerle ayarlarız.

Member Emre Coskun Üyenin Avatarı
    Alıntı barancagislar Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Yerini yanlış hatırlıyor olabilirim Kilyos tarafında paintball+gokart olan bir yer var piknik alanı mevcuttu ama illa offroad derseniz onada hayır diyemem 😄
    Paintball ve gokart çok eglenceli olabilir Gokartta bi turnuva düzenleriz gayet egleniriz Katılıma göre paintballdada 2 takım yaparız baya eglenebiliriz. Ondan sonra yansın mangallar bi tarih belirlersek herkes gelirim yada gelmem dicektir.

Senior Member barancagislar Üyenin Avatarı
    Alıntı Emre Coskun Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Paintball ve gokart çok eglenceli olabilir Gokartta bi turnuva düzenleriz gayet egleniriz Katılıma göre paintballdada 2 takım yaparız baya eglenebiliriz. Ondan sonra yansın mangallar bi tarih belirlersek herkes gelirim yada gelmem dicektir.

Şöyle bi 10veya11 mayıs fena olmaz aslında alışveriş merkezi gibi kapalı bir alanda buluşma olmasındansa böyle daha samimi daha ferah olur gibi geliyor otopark sıkıntısıda yok heryer otopark zaten @Ertunc ne dersin abi?

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    10-15 mayis arasi olursa bana uyar ondan once yada sonra ikiside yurt disindayim

Klavye araciliyla İphone dan yazildi...

11 i bencede çok güzel bi tarih ne finaller ve ne başka bişey öğrenci olanlar için uygun. Çalışanlar içinde zaten pazar günü olduğu için tatil günü havada güzel olur gayet eglenebiliriz. Yerede karar verirsek topluca 10 numara olur. Yeri bilmeyenler için ortak yerlerde buluşulup topluca gidilebilir.

Senior Member barancagislar Üyenin Avatarı
    Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    10-15 mayis arasi olursa bana uyar ondan once yada sonra ikiside yurt disindayim

Klavye araciliyla İphone dan yazildi...

Gecenin bu saatinde çoğu kişi uyurken onların adına yorum yapamam ama 11i şu an en mantıklı tarih gözüküyor hem büyük kısmın vizeleri veya finalleri olmaz hemde pazar olduğu için çalışanlarada uygun gibi ama tabi son kararı yine forum verecek bu benim nacizane fikrim

Alıntı Emre Coskun Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    11 i bencede çok güzel bi tarih ne finaller ve ne başka bişey öğrenci olanlar için uygun. Çalışanlar içinde zaten pazar günü olduğu için tatil günü havada güzel olur gayet eglenebiliriz. Yerede karar verirsek topluca 10 numara olur. Yeri bilmeyenler için ortak yerlerde buluşulup topluca gidilebilir.

Şimdi böyle konuşuyoruz ama şileden beykozdan tuzladan ve daha birçok yerden katılmak isteyen olacak belki daha ortak bir nokta bulunur kilyos konusunda aceleci davranmayalım bence özellikle gecenin bu saatinde forumun büyük kısmı uyurken sabah ola hayrola

Zaten fikir veriyoruz gündüz daha gerçekçi konuşulacaktır Öyle bi fikrin olabilcegini düşündüm ondan dedim bende Göktürkten gelicem uzaktayım

Member berker20 Üyenin Avatarı
    Corludan +1. Vize final olmadigi zaman 11 mayis, tatli bir tarih.