Junior Member
    evet arkadaşlar ismail abime gösterdiğim arabayı aldım en sonunda rahatladım yani servise sokuldu 101 nokta dediğimiz bütün testlere girildi araba iyi güzel sadece fren lambası ve motor lambası yanıyordu onu da 185 € bi kablo değişildi bütün herşey normale döndü arabanın şu anda bi sorunu yok gibi size sormak istediğim şimdi 1500 km yol gidicem geriye ondan önce almanya'dayken hazır ne değiştirim yağları filitreleri siz ne diyorsunuz ?

ve fiyatları yazabilirseniz çok çok sevinirim turbofsi iyiki üye olmuşum herşeyi bulabiliyorum burada.
    Son düzenleyen sfenky, 13-Nisan-2014 saat 23:47.

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Fiyat nerde yaptırcağınıza göre değişiklik gösterir. 101 nokta testinde zaten sıkıntılı acil değişmesi gereken bişey varsa çıkardı sanırım.Ama yinede aracın son bakımı kaç km önce yapılmış onu bi ögrenin. Uzun yol yapmadan öncede Lastiklerinizi kontrol ettirin basınçlarını ayarlayın araçdaki sıvıların kontrollerini yaptırın..Çok uzun yol tecrübem olmadığı için benim aklıma bu kadar geliyo ama @ingolstadt uzun yolculuklar konusunda tecrübeli belki size yardımcı olabilir.

Junior Member
    anılım çok sağolasın ismail abi gelir şimdi yazar sordum onada

Senior Member carking58 Üyenin Avatarı
    Özellikle yağ/soğutma suyu/cam suyu ve lastik basınçları aklıma ilk gelenler oldu benimde. Zaten araç 101 nokta testinden çıktığına göre genel anlamda ne eksiği varsa size de söylenmiştir. İsmail Abi uzun yolun ustası o tecrübesini konuşturur o zaman birazdan