Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Suan istanbul parkta olan varmi?

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Ben fotolarini instagramdan takip ediyom) kalbim orda)

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member alpglckl Üyenin Avatarı
    Cuma günü gidiyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

Senior Member 34LY011 Üyenin Avatarı
    Giden olursa ziyaretçi olarak gelebilirim
    Benim şirkete yakın

Member inc Üyenin Avatarı
    Ben gecen ay bakmistim internetten en ucuz 2.300 TL'ydi
    A3 1.6 Ambition

Ewe gidince detayli yazarim ama genel olarak cok guzel bi organizasyon du

imperial
    Guest
    Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ewe gidince detayli yazarim ama genel olarak cok guzel bi organizasyon du

Yorumlarini merakla bekliyorum kanka

Etkinlik genel olarak çok başarılıydı yemekler organizasyon çok iyiydi. Sabah kahvaltı sonrası m3 m4 coupe ve cabrionun lansmanı yapıldı arkasından bmw yarış ekibinden küçük bi briefing verdiler. İlk olarak tam 1 saat boyunca belirlenmiş küçük bi parkurda slalom yaptık. Ben Arabada tek olduğum için 1 saat boyunca yaklaşık 10 kere yapma şansım oldu. Ama parkur çok küçük olduğu için burda arabanın gücünü pek anlayamıyosunz sadece arabanın turbosu olduğunu fark ediyosunz. Burdan sonra 4 er li guruplar olarak piste çıktık herkes arabayla 5 tur attı ardından yemek arası verildi ve yeniden piste çıktık. Bu turlar sırasında en önden bi m5 yada m6 eşlik ediyo ve gurubun temposunu belirliyo. İlk çıktığım gurup ta herkes belli bi seviyenin üstünde araç sürdüğü ve Alman arkadaşta saolsun gazladığı için diğer guruplara tur bindirik ve çok keyifliydi. Ama diğer gurupta 1 arkadaş kaza yapmaya çok meilliydi spin falan attı o yüzden pek öyle gazlayamadık..Son turumda arabayı biraz zorladım minik 1 hareket yaptım ama direk telsizden azarladılar günün sonu olduğu ve kalabalık olmadığı için pek bişey demediler ama biletle giden arkadaşlar dikkatli olsun direk yavaslıyıp sahil gezintisine çeviriceklerini soyluyolar. Zaten piste çıkmadan önce bmw nin çok iyi bi dtm takımına sahip olduğunu ve yeni sürücü aramadıklarını söylüyolar Ardından arabayı anlattılar ve prof. yarışçılarla (eski dtm yarışçısı rallici vs) pistte küçük bi gezinti yaparak bitirdik. Orda anladımki bizim sürdüğümüz araba bişey değilmiş Giden arkadaşlar hot lap te kesinlikle ya sarışın zayıf olana yada siyah saçlı gaz olan adama binin.

Arabaya gelirsek
    Bi kere arabanın sesi videolardaki gibi değil çok daha güzel tabiki v8 sesi ayrı ama bunun sesinede kötü demek haksızlık olur. Sonradan yapılıcak bi egzozla çok hoş şeyler olur. Açıkcası benim yapıcağım performans kıyaslaması ne kadar doğru olur bilmiyorum ama e92 ye göre hızlanma olarak çok inanılmaz bi fark olduğunu düşünmüyorum yani burun farkıyla daha iyi sadece fakat arabanın yol tutuşu ve frenlemesi inanılmazdı. Arabadaki tüm herşey sport plus ve mdm açık esp kapalıken pistte kulanırken açıkcası arabanın virajlarda kendini biraz bırakıcağını düşünmüştüm ama aracın tepkileri çok iyiydi. Araba virajlarda yaptığım tüm hataları çok güzel bi şekilde tölere ediyo yani açıkcası aracı sürerken kendimi çok güvende hissettim genel olarak diğer insanlarda aynı şeyi söylüyodu. İç mekan e92 ye göre daha güzel bizim bindiğimiz tüm arabalar full+full dü gerçi ama yinede eskisinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. Arabanın yakıt ekonomisi çok iyi orda antalyalı birisiyle tanıştım aracını yaklaşık 15 gün önce almış aracın karma yakıt tüketimi 15 litreymiş ki rodaj bittikten sonra biraz daha düşüceğini düşünürsek gayet iyi . Pistte kullanılan arabalarda ortalama 23 litre yazıyodu ama araba 50 küsür km deydi. Renk olarak m3 lansman rengi olan yas marina blue ve mat kırmızı çok hoşuma gitti sarıda güneş altında güzel ama ben olsam almazdım o rengi.Resim ve video var 1-2 tane ama nedense koyamadım buraya hata veriyo onlarıda bi ara koyarım.

@imperial kanka bence alıncak araba yani sesi öyle kötü değil diğer her konudada performans iç dış güzellik e92 den daha güzel. 190 civarına sanırım seramikli dolu bi araba almak mümkün. Seramikli alırsan yalnız haftada 2 gün hadi gezelim diye gelirim. Kuma misali

Son düzenleyen hero4, 28-Haziran-2014 saat 00:13.

Senior Member zeratul Üyenin Avatarı
    Kaza olmus sanırım

Benim iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi