Senior Member
    Kesinlikle konaklamasız fiyatının da olması lazım ben sadece o pistte m3 m4 sürsem yeter anlayışındayım balatası lastiği ıvır zıvırı onlar ödesin ona göre bir fiyat ödeyeyim ben de.

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Alıntı TribalEnfenksiyon Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kesinlikle konaklamasız fiyatının da olması lazım ben sadece o pistte m3 m4 sürsem yeter anlayışındayım balatası lastiği ıvır zıvırı onlar ödesin ona göre bir fiyat ödeyeyim ben de.

Cagdas konu ile ilgili alakasiz birsey sorcaktim Bahcesehir'deydin dimi? 320d renk ve plakasi neydi? Hic karsilasmadik mi seninle?

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member
    Alıntı Ertunc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cagdas konu ile ilgili alakasiz birsey sorcaktim Bahcesehir'deydin dimi? 320d renk ve plakasi neydi? Hic karsilasmadik mi seninle?

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    Aynen ya haklısın ben hiç görmedim sanırım seni 320d 2011 33 BEL 16 plaka turkuaz mavisi,waterblue diye geçiyor.

Aynen ya haklısın ben hiç görmedim sanırım seni 320d 2011 33 BEL 16 plaka turkuaz mavisi,waterblue diye geçiyor.

Plakayi yazdim radara girersen gorusuruz en yakin zamanda 3.caddedeyim genelde

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member
    Plakayi yazdim radara girersen gorusuruz en yakin zamanda 3.caddedeyim genelde

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    radar derken program falan mı var abi öyle? Bir de şey soracağım çok iyi bilmiyorum ben burayı 3. cadde prestige mall ın orası mı oluyor ben akbatıya yakınım?

radar derken program falan mı var abi öyle? Bir de şey soracağım çok iyi bilmiyorum ben burayı 3. cadde prestige mall ın orası mı oluyor ben akbatıya yakınım?

Yok ya lafin gelisi aklimda demek istedim dediklerinin hicbiri 3.cadde degil 3.cadde starbucks lavazza bankalarin oldugu yol oluyor

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member
    Yok ya lafin gelisi aklimda demek istedim dediklerinin hicbiri 3.cadde degil 3.cadde starbucks lavazza bankalarin oldugu yol oluyor

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Hm ok anladım Tamamdır abi bu arada dipnot düşeyim arada babam da kullanır 40 45 yaşında biri görürsen o plakada babamdır 2 araba var bizde canı sıkılınca alıyor babam bazen hafta sonu özellikle onun dışında genelde yurtta oluyor araba

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Sen akbatı tarafında nerdesin =) yeni taşındınız sanırım bu tarafa?

Senior Member
    Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Fiyat bilisi varmi acaba? Ben Avcılar borusana uğradım dün 2 kişiye ayrı ayrı sordum kimsenin böyle bişeyden haberi bile yok
    Ben de borusan istinyeye sormustum. Onlarin da haberi yoktu. Bilgi alirsak size bilgi veririz dediler. Bu nasil is? TR de event yapiliyor Turkiye bmw haberi yok.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senior Member al2 Üyenin Avatarı
    Alıntı hero4 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Fiyat bilisi varmi acaba? Ben Avcılar borusana uğradım dün 2 kişiye ayrı ayrı sordum kimsenin böyle bişeyden haberi bile yok
    Henüz şartlar belirlenmedi, ben paylaşmaya çalışırım.

Alıntı gokhang Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben de borusan istinyeye sormustum. Onlarin da haberi yoktu. Bilgi alirsak size bilgi veririz dediler. Bu nasil is? TR de event yapiliyor Turkiye bmw haberi yok.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
    Türkiye'nin Borusan Otomotiv olarak M Experience ile yakından uzaktan bir ilişkisi yok. Sadece bu etkinlik Türkiye'de olduğu için daha öncede paylaştığım tarihlerde ortak bir çalışma yapılarak Türkiye pazarına özel bir etkinlik olacak. Çalışmalar sürüyor.
    A3 2.0 FSI // 34 ERL 03 [SOLD]
    MINI JCW // 34 ALG 43