Junior Member
    Alıntı 34CAG37 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar bende uzun zamandır gri renk temiz bir tt arıyordum, floryada bir galeriden sonunda aldım 3 hafta oldu, lastik+jant+bakım 5000 tl harcadım, aracı 114000 km de esenyurt audi servisinin temiz demesiyle uzun pazarlık sonucu 76000 dan 71000 e aldım şimdi tertemiz oldu tabi 76 ya almış oldum, 2 camurlukta lokal boya 777 tl tramer kaydı var, sizce iyimidir?
    yorumlarmısınız, bu arada aracın ekranının küçük bir bölümü çalışmayan rns-e teybi ve kol dayaması var, (benim için önemli detaylardı)
    fikrinizi alabilirmiyim
    aracınız çok güzel duruyor. güle güle kullanın.

Senior Member barancagislar Üyenin Avatarı
    Alıntı 34CAG37 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar bende uzun zamandır gri renk temiz bir tt arıyordum, floryada bir galeriden sonunda aldım 3 hafta oldu, lastik+jant+bakım 5000 tl harcadım, aracı 114000 km de esenyurt audi servisinin temiz demesiyle uzun pazarlık sonucu 76000 dan 71000 e aldım şimdi tertemiz oldu tabi 76 ya almış oldum, 2 camurlukta lokal boya 777 tl tramer kaydı var, sizce iyimidir?

yorumlarmısınız, bu arada aracın ekranının küçük bir bölümü çalışmayan rns-e teybi ve kol dayaması var, (benim için önemli detaylardı)

fikrinizi alabilirmiyim

Hayırlı olsun aracınızı daha önceden tanıyorum gittiğim lisenin hemen yanında duruyordu iç dış ne zaman görsem temizdi o konuda endişeniz olmasın

Junior Member shaque Üyenin Avatarı
    Aracın km sinden çok, iyi bir ustaya gösterip hor kullanılıp kullanılmadığını ve kompresyon testiyle motor ömrünün ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.
    Audi tt 1.8T Quattro 360 hp