Sonuçları Görüntülenen Anket: Erel Otomotiv'i tercih eder misiniz?

Oy
15. Bu anket kapatılmıştır
  • Evet

3 20.00%
  • Hayır

2 13.33%
  • Kesinlikle Evet

3 20.00%
  • Kesinlikle Hayır

7 46.67%
    Junior Member seronal Üyenin Avatarı
    Alıntı GU9595 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Kimden aldiniz arabayi erelde ?
    Burcu Hanımdan aldım.

Arkadaşlar tabiki kitapçık herşeyi yazıyor ama ozaman personeller ne için var?
    Ben okuyayım kitapçığı, internetten de arabayı sipariş edeyim hatta oldu olacak ödemeyi de paypal dan yapayım....

Sonuçta Honda kullandım, Toyota kullandım ve müşteri memnuniyeti kısmına çok dikkat edildi.

Ya hadi herşeyi geçtim, bu araçta Cylinder On Demand denilen bir teknoloji var, yakıt tasarrufu adına çift silindir kapatıyor araç.
    Bu konuyu sorunda cevap alın hadi... Hangi şartlarda kapanıyor silindirler vs vs.

Bayiiden ilk girişimdeki ilgi alaka ve ödeme tamamlanana kadarki telefon dialoglarını vs fatura kesilmesinden sonraki dönemle karşılaştırıyorum da sadece şaşırıyorum.

Arkadaşlar bu arada ilk tespitim 10lt kala ışık yandığı yönünde. Yanar yanmaz benzin alıp kesinleştirince son bilgiyi sizinle paylaşacağım. (Servisin verdiği bilgiye göre 5lt kala ışık yanması gerekiyordu ama.....)

Senior Member terapati Üyenin Avatarı
    Alıntı Ertunc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Beni her servis cikisimda memnuniyet anket icin ariyorlar araba aldigimda ise 1 ay sureli geri donusum yaptiklari bile oluyor sizi aramamalari biraz tuhaf olmus iletisim kanallarindan yanlisliklar olmus olabilir.
    Dogus oto'nun benzin isigi yanmis bir sekilde arac teslimini siddetle kiniyorum yakismayan hareketler borusan oto arac tesliminde en kotu ceyrek depo dolu en iyi sekilde yarim depo yakit koyup teslim ettigini gordum. Bu konuda borusani takdir ediyorum. Arac ozelliklerini sunan kisinin cok donanimli olmasi en iyi beklentimizdir audi de personel sikintisi olabiliyor.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    Yazdıklarına aynen katılıyorum dostum. Şenyıldız'dan aracı alırken çeyrek depo benzinle vermişlerdi.

Küçük birer ayrıntı gibi görünen şeyler bazen insanın canını sıkabiliyor ya da tam tersine mutlu edebiliyor.
    2012 Audi Q3 2.0 TDI Quattro

2015 Audi S3 Sedan 2.0 TFSI Quattro

Arkadaşlar az evvel aracı satın almamda yönlendirici olan Burcu Hanım konu ile ilgili bana dönüş yaptı.

Öncelikle forumu takip edip, üzerine birde çözüm için bana ulaşmış olduğu için de kendisine teşekkür ederim.

Konuyu bir kez de ona anlattım, notlarını aldı, kendisi takipçisi olup beni muhakkak bilgilendirme için tekrar arayacaktır.

Gelişmeleri sizinle paylaşıyor olacağım.

Senior Member Baransel Üyenin Avatarı
    Alıntı seronal Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar az evvel aracı satın almamda yönlendirici olan Burcu Hanım konu ile ilgili bana dönüş yaptı.

Öncelikle forumu takip edip, üzerine birde çözüm için bana ulaşmış olduğu için de kendisine teşekkür ederim.

Konuyu bir kez de ona anlattım, notlarını aldı, kendisi takipçisi olup beni muhakkak bilgilendirme için tekrar arayacaktır.

Burcu Hanım mı tfsi forumunu takip edip size ulaşmış anlayamadım cidden daha doğrusu olucağına pek inanamadım sizin adınıza çok sevindim tabi faydalı olunmuş olduğuna
    Audi A3 12 1.6 TDI S-Tronic
    BMW 09 6.30i

WV Scirocco 11 1.4 TSI (SOLD)Hidden Content
    instagram: baranseldisci

Senior Member equartman Üyenin Avatarı
    Kurumsal firmaların medya takip ajanslarından gelen bilgileri işleyen ve ciddi anlamda takip eden ekipleri olur genelde, belki de forumumuzu takip ediyorlardır kim bilir

Senior Member ingolstadt Üyenin Avatarı
    Ajan mi var yani aramizda,aman duzgun konusalim o zaman,servisler hakkinda elestirel mesaj yazmayalim

Samsung Galaxy S3
    Vatan sevgisi imandandir. H.z. Muhammed(Sav)

Senior Member GU9595 Üyenin Avatarı
    Alıntı Baransel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    kanka ben servisinde problem yaşıyorum hala baya sıkıntı yaratıyolar ..
    Bizde erele goturuyoruz sadece bakim oldugu icin.Naptin abi arabayi ? Ne gibi sikintilar yasiyorsun?

Alıntı seronal Demiş ki: Mesajı Görüntüle

Dogru olani yapmislar ama gercekten nasil gorduler yaziyi bende merak ediyorum

Senior Member Baransel Üyenin Avatarı
    Alıntı GU9595 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bizde erele goturuyoruz sadece bakim oldugu icin.Naptin abi arabayi ? Ne gibi sikintilar yasiyorsun?

Valla kardeşim kavramamın değişmesi gerekiyor ama değişmemek için ellerinden geleni yapıyorlar inan en son değşmesi için bıraktığımda güncelledik değişmedik diye geri verdiler. Bir daha götürmeyi düşünmüyorum
    Audi A3 12 1.6 TDI S-Tronic
    BMW 09 6.30i

WV Scirocco 11 1.4 TSI (SOLD)Hidden Content
    instagram: baranseldisci

Senior Member GU9595 Üyenin Avatarı
    Alıntı Baransel Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Valla kardeşim kavramamın değişmesi gerekiyor ama değişmemek için ellerinden geleni yapıyorlar inan en son değşmesi için bıraktığımda güncelledik değişmedik diye geri verdiler. Bir daha götürmeyi düşünmüyorum
    Simdi nasil abi sikinti varmi sanzimanda