Senior Member bimmer Üyenin Avatarı
    Alıntı TBB Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ses tesisati konusunda Technovol KevorkBayraktaryan bu isin duayenlerindendir. Son 3 aracimi da alir almaz (garanti disi olacagini bile bile ve icim biraz ciz ederek te olsa) kendisine teslim ettm ve sonuctan iscilikten cok memnunum.

Focalve audison istiyorsaniz kesinlikle tavsiye ederim.

Ses ve guzel muzik takintisi olan benim icin de standart bmw sistemi (hk bile) rezalet tek kelime ile.

Fakat 5000-6000 tl bir rakami gozden cikarmalisiniz.

Selamlarimla
    Harman Kardon bile rezalet derken ? Evimde bir adet JBL ses sistemi var.Biliyorsunuz JBL de Harman Kardonun.1200 tl ye yakın para verdım.O fiyata samsung sony 5 + 1 ses sistemi de alınabiliyor.Orta boy pızza buyuklugunde bır alet derınlıgı ve kalınlıgından bahsetmıyorum tabıkı.Verdigi ses inanılmaz kulak doyuruyor ve odayı tıtretıyor.Gıttıgım her yere goturuyorum bundan muzık dınledıkten sonra bılgısayardan televızyondan muzık dınleyınce acıkcası sınırım bozuluyor Ufacık hıfı ses sıstemlerını bıle 1200 e satan ve gercekten ıyı performans veren harman kardon'a rezalet demek bıraz garıp olmus.Sızın 5 bin liraya yaptırdıgınız ses sisteminin farkı nedir ki harman kardon bu kadar rezalet?

Member Mazithra Üyenin Avatarı
    Ah BMW ah ayip valla su ses sistemi konusundaki geri kalmisligin.

F20 116i de standart ses sistemi vardi. Bildigin kotuydu. Radyoda falan rezalet, ciliz bassiz kuvvetsiz. CD de de vasatin biraz ustu performans verirdi. 4 tane uyuz hoparlor koymuslar koya koya. Seat leon umun standart ses sistemi bundan kat kat iyiydi.

F30 3 serilerinin standart ses sistemi de F20 ile ayni zannedersem. Kotu baya.

Bu yeni arabamda ise Hi-Fi ses sistemi var. Bunda 9 hoparlor ve amfi varmis, standarda kiyasla cok daha iyi, ama genede mukemmel diyemem.

Iyi ses istiyorsan harman kardon almak zorundasin BMW 3 lerde falan. Ama sonra audi A3 lerdeki Bang & Olufsen lere bakiosun, onlar da BMW ninkine on basiyor, 700 watt ses sistemi koymuslar kucucuk arabaya. Muthis.

Bu arada bi yeni F30 a aftermarket harman kardon ses sistemi takilisini izledim. Icim agladi bakamadim fazla.

Kablolama olmadigi icin arabanin on gogusunden baslayip arka camin ustune kadarki her parca sokuluyor. Kapi icleri, koltuklar, bagaj kaplamalari falan. Yazik yeni arabaya, o araba atolyede oyle sokuldukten sonra bi daha bir araya getirsen ne kadar iyi olabilir ki. Zangir zangir aracin her yerinden ses gelir kesin.
    Hidden Content
    2012 F20 116i Midnight Blue Urban Line
    2014 F30 320i Mineral Gray Sport Line

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    beyler ses sistemi olayı tamamen kulak zevki siz 600 tl ye of cok iyi dersiniz ama bana 5 k ya alınan hifi sistemler bile yeterli gelmiyor. Yani bu işin sonu yok

10 k euroyada ses sistemi var 500 bin euroyada

Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    beyler ses sistemi olayı tamamen kulak zevki siz 600 tl ye of cok iyi dersiniz ama bana 5 k ya alınan hifi sistemler bile yeterli gelmiyor. Yani bu işin sonu yok

10 k euroyada ses sistemi var 500 bin euroyada
    5 milyarlık ses sistemi yeterli gelmiyorsa yeterliden kastınız ne cok merak ettm ? Siz ne kullanıyorsunuz.Ayrıca kulak ve dınledıgınız sey de onemlı.10 bın euroya ses sıstemı alıp youtube dan sarkı acıyosan yada mp3 ındırıyosan bırak o ses sistemini.Bellı bı meblag uzerıne cıkınca mekan da onem kazanıyor.Yalıtım kablolar cok derın bır konu

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Tanıdığım Harman Kardon lu 5.20i aldı 10 numara ses sistemi Bizimkinde Hifi vardı inanılmaz ses kalitesi farkı var disco gibi arabanın içi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Senior Member berkaym Üyenin Avatarı
    Ses sistemine dokunmadan komple ses yalıtımı yapınca bile ses kalitesi şiddeti değişiyorken. Eğer sonradan yaptırıcaksınız kablolar yalıtım gibi ekstralarda önemli oluyor ve ilk başta orjinal cd'den aşağısına düşmemek gerekiyor falan filan derken detaylanıyor iş

Senior Member CayenneS Üyenin Avatarı
    Seneye okul kesinleşirde değiştirirsem istanbulda yaptıracağım bende BMW rezalet A4 var 2005 model ses kalitesi F10 BMW den çok çok daha iyi...
    The best or nothing.//
    Hidden Content

Alıntı bimmer Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    5 milyarlık ses sistemi yeterli gelmiyorsa yeterliden kastınız ne cok merak ettm ? Siz ne kullanıyorsunuz.Ayrıca kulak ve dınledıgınız sey de onemlı.10 bın euroya ses sıstemı alıp youtube dan sarkı acıyosan yada mp3 ındırıyosan bırak o ses sistemini.Bellı bı meblag uzerıne cıkınca mekan da onem kazanıyor.Yalıtım kablolar cok derın bır konu

bende evde 7.2 polk audio Onler ve yanlar A9 arka lar A7 tower ses sistemim var marantz 7008 amfim var. muzik olaraktq wav dinlerim. film olarakta blue ray izlerim. 2 tane 14" subwooferim var

bana yeterli geliyor ama cok daha iyileri var. internetten bakabilirsin fiyatlarina www.canhifi.com dan aldim. yaklasik 10 k euroluk sistem benimki

mackada yeri var. Ama orda ne ses sistemleri dinledim benimki yaninda tirt kalir. ki burdaki bazi arkadaslar evimde dinlemistir ses sistemini.

bu beklenti meselesi

kablo olarakta ismini hatirlamiyorum ama metresini 20 euro dan aldim

odamdada ayni sekilde polk audio 5.1 tl350 ses sistemi var. amfi olarak marantz 1604 slim amfi kullaniyorum

Klavye araciliyla İphone dan yazildi...
    Son düzenleyen Yigit911, 14-Eylül-2014 saat 23:12.

Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bende evde 7.2 polk audio Onler ve yanlar A9 arka lar A7 tower ses sistemim var marantz 7008 amfim var. muzik olaraktq wav dinlerim. film olarakta blue ray izlerim. 2 tane 14" subwooferim var

bana yeterli geliyor ama cok daha iyileri var. internetten bakabilirsin fiyatlarina www.canhifi.com dan aldim. yaklasik 10 k euroluk sistem benimki

mackada yeri var. Ama orda ne ses sistemleri dinledim benimki yaninda tirt kalir. ki burdaki bazi arkadaslar evimde dinlemistir ses sistemini.

bu beklenti meselesi

kablo olarakta ismini hatirlamiyorum ama metresini 20 euro dan aldim

odamdada ayni sekilde polk audio 5.1 tl350 ses sistemi var. amfi olarak marantz 1604 slim amfi kullaniyorum

Görünüşe göre güzel bir setup ınız var.Güle güle kullanın.Sahsen benim en sevdiğim ses sistemi bang & olufsendir.Dizaynına bitiyorum

bang olufsen bose harman kardon vs vs onlar sadece marka ses sistemleri. gercek hifi sistemleri bu tip markalar.