HaKo5
    Guest
    Benim aracımda da business teyp ve Hi-fi var ama z4 de olay biraz farklı heralde , arabanın her tarafı baştan aşağı hoparlorle dolu ve koltukların arkasında 2 tane kocaman bass var. Sanırım 4 kapılı araç sistemini ufacık kabine uygulayınca böyle bir sonuç çıkıyor

Senior Member
    Alıntı ek310 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    merhaba, ben maslak Halil Solak'ta yaptırdım ses sistemimi, işçilik ve tecrübe olarak bu sektörde tanınan ve sevilen bir kişilik ben sistemden son derece memnunum.
    benim araç bu linkteki eğer daha detay lazımsa yardımcı olabilirim.
    https://www.facebook.com/media/set/?...1821460&type=1
    Özel değilse maliyet ne oldu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    '16 Audi A3 Sedan TDI

Member
    benim yaptırdığımda dolar daha uygundu. işçilik hariç min2500dolar tutar diye tahmin ediyorum.

Senior Member
    konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bir çözüm bulabildiniz mi? f20'ninki de berbat. 2 hoparlör mü var nedir hastalık derecesinde ses takıntısı olan biriyim (Adiophile) ayıptır gerçekten acı çekiyorum

Senior Member
    Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    konuyu hortlatmış gibi olacağım ama bir çözüm bulabildiniz mi? f20'ninki de berbat. 2 hoparlör mü var nedir hastalık derecesinde ses takıntısı olan biriyim (Adiophile) ayıptır gerçekten acı çekiyorum
    7-8 bin lirayi buluyor is yapar bi ses sistemi

Member
    https://www.facebook.com/Technovol?fref=ts

Kesinikle tavsiye ederim.2014 BMW X1 'e kurdukları ses sistemini dinleyip ne istediğinizi daha rahat söyleyebilirsiniz.

Senior Member bimmer Üyenin Avatarı
    Alıntı eray999 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ses sistemi bir hastalık gercekten Bmw lerin standart ses sistemi berbat.Evinizde ses sistemi olarak ne kullanıyorsunuz?

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    bende cok ses sistemi takintisiyimdir. mini de arkada orkestra var o cok luzumlu degil ama bmw ninkiler gercekten feci.

Senior Member Keremberkevural Üyenin Avatarı
    Car audio soul diye bir yer var ben orayla görüştüm 3600 ile 5040 tl arası değişiyor fiyatlar kaliteli ses sistemi +harman cardon kapaklarla gereksiz buldum vazgeçtim
    Eski kullanıcı adı 16KY999

Member
    Ses tesisati konusunda Technovol KevorkBayraktaryan bu isin duayenlerindendir. Son 3 aracimi da alir almaz (garanti disi olacagini bile bile ve icim biraz ciz ederek te olsa) kendisine teslim ettm ve sonuctan iscilikten cok memnunum.

Focalve audison istiyorsaniz kesinlikle tavsiye ederim.

Ses ve guzel muzik takintisi olan benim icin de standart bmw sistemi (hk bile) rezalet tek kelime ile.

Fakat 5000-6000 tl bir rakami gozden cikarmalisiniz.

Selamlarimla