Alıntı Ertunc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Fiyat iyi geldi bana. Kur sabit rakam 2.69 buldugunda yada altina indiginde degisecektir bilginiz olsun. Kur kesin duscek mi?

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    Euro bugün 2.66 larda idi. Trend düşüşte görünüyor. Satış temsilcileri de beklemeye alıyor zaten genellikle. Kaporasını almışsa bile, müşteriyi mağdur etmemek adına bekletebiliyorlar istenirse

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Alıntı emrebozkurt800 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Euro bugün 2.66 larda idi. Trend düşüşte görünüyor. Satış temsilcileri de beklemeye alıyor zaten genellikle. Kaporasını almışsa bile, müşteriyi mağdur etmemek adına bekletebiliyorlar istenirse
    Aynen oyle oluyor benim basima geldi arac gelecegi gun bir anda kur 3,05'lere firladi bir an audi yetkilileri 2 gun bekleyelim kur kendine gelie dedi ve geri geldi kur 2,80 lere gerilemisti sabit kur 2,69 devam etmisti.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Aynen oyle oluyor benim basima geldi arac gelecegi gun bir anda kur 3,05'lere firladi bir an audi yetkilileri 2 gun bekleyelim kur kendine gelie dedi ve geri geldi kur 2,80 lere gerilemisti sabit kur 2,69 devam etmisti.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    Bir de 2.0 TDI gelmesi durumu var. O gelirse otomatikman bunlar düşecektir tahminim. Ama önceki kasada bildiğim kadarıyla en çok 2.0 TFSI tutuldu, veya 1.8 olan.

Çok güzel ama bu tarz düşünceler kafamı kurcalıyor.

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Bir de 2.0 TDI gelmesi durumu var. O gelirse otomatikman bunlar düşecektir tahminim. Ama önceki kasada bildiğim kadarıyla en çok 2.0 TFSI tutuldu, veya 1.8 olan.

Çok güzel ama bu tarz düşünceler kafamı kurcalıyor.
    Tdi motoru ciktimi bilgim yok ama ciksa bile Gelmesi en az Mart ayini bulur. Roadster bir aracin tdi yerine benzinli olmasi daha cok tercih edilir bana gore.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Tdi motoru ciktimi bilgim yok ama ciksa bile Gelmesi en az Mart ayini bulur. Roadster bir aracin tdi yerine benzinli olmasi daha cok tercih edilir bana gore.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    Haklısınız.

Çok sık araç değiştirme durumum var biraz, O belki satarken biraz zarar ettirebilir. Ya gaza gelip bunu alacağım, ya da 1.6 dizel otm. A3 alıp monoton hayata devam edeceğim

Member ozanoztrk Üyenin Avatarı
    Bence bu fiyata M235i tercih edilir. Yani en azindan ben onu tercih ederdim
    2012 Mini Cooper Jcw -wreckedHidden Content
    2008 Audi TT Roadster 2.0 Tfsi S-tronic (SOLD)
    2011 Mini cooper Jcw Hidden Content

Alıntı ozanoztrk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Bence bu fiyata M235i tercih edilir. Yani en azindan ben onu tercih ederdim
    228i demek istediniz sanırım. TT'nin motoru 2 litre TFSI, yani rakibi 228'deki 2 litre. Performans ve verimlilik değerleri olarak TT'deki motor şu anda en iyisi.

http://www.bmw.com/com/en/newvehicle...ata/index.html

Bahsettiğiğniz M235i 3.0 litre hacme sahip, bu aracın rakibi değil. Kaldı ki şu anda bırakın 235i, 228 bile yok TR'de. 235i'nin, TR'ye gelmesi imkan dahilinde değil, gelse bile fiyatı aşırı yüksek olacaktır.

Senior Member Trooper Üyenin Avatarı
    228i demek istediniz sanırım. TT'nin motoru 2 litre TFSI, yani rakibi 228'deki 2 litre. Performans ve verimlilik değerleri olarak TT'deki motor şu anda en iyisi.

Bahsettiğiğniz M235i 3.0 litre hacme sahip, bu aracın rakibi değil. Kaldı ki şu anda bırakın 235i, 228 bile yok TR'de. 235i'nin, TR'ye gelmesi imkan dahilinde değil, gelse bile fiyatı aşırı yüksek olacaktır.
    Arkadaş bu aracın rakibi olarak değil, ben bu fiyatları versem o aracı alırdım anlamında söyledi herhalde. Aracın Türkiye'ye gelmesi söz konusu hatta 2014te kota dahi açıldı ve fiyat listesine 135ixD ve 235i kondu yanlış hatırlamıyorsam 270bin gibiydi liste fiyatı. Fiyat listesinde olmasa bile bmw siparişle araç getiriyor örneğin 435i hiç bi zaman fiyat listesinde yoktu ama araç sipariş üzerine getirildi
    Olmasaydın...Olmazdık...1881-193∞

Member ozanoztrk Üyenin Avatarı

Alıntı Trooper Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Arkadaş bu aracın rakibi olarak değil, ben bu fiyatları versem o aracı alırdım anlamında söyledi herhalde. Aracın Türkiye'ye gelmesi söz konusu hatta 2014te kota dahi açıldı ve fiyat listesine 135ixD ve 235i kondu yanlış hatırlamıyorsam 270bin gibiydi liste fiyatı. Fiyat listesinde olmasa bile bmw siparişle araç getiriyor örneğin 435i hiç bi zaman fiyat listesinde yoktu ama araç sipariş üzerine getirildi
    Ben karşılaştırmamı fiyat açısından yazmıştım, m235i nin başlangıç fiyatı 98k euro gözüküyor listede ki 228de opsiyon olan pek çok donanım bu araçta standart 228 de güzel bir donanımla bu fiyatın daha altında alınabilecek mantıklı bir araç bence. O yüzden 106 k TTye vermektense M235i ye 110k dolaylarında vermek daha mantıklı geldi bana. Eminim yeni araç çok farklıdır ama 1 yıl kadar TT kullanmış biri olarak yorumum bu yönde.
    2012 Mini Cooper Jcw -wreckedHidden Content
    2008 Audi TT Roadster 2.0 Tfsi S-tronic (SOLD)
    2011 Mini cooper Jcw Hidden Content

Senior Member Keremberkevural Üyenin Avatarı
    Türkiyede 228 var bu arada ve tt yaklaşamaz yanına
    Eski kullanıcı adı 16KY999