Senior Member bioshock Üyenin Avatarı
    Mercedesin high end coupesi Bentley Continental'in rakibi parası olan istediğini seçer ama yeni flying spur gibi olcaksa yeni continental,S-coupe daha seçilesi duruyor yeni arka farlar çok kötü olmuş bentleyin. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...52719308/detay
    S-coupe muhteşem olmuş ama ne yazık ki ülkemizde binmek hayal.Türkiye'ye özel bi 3.0 diesel gelse de bi ihtimal olsa keşke binebilmek için
    Son düzenleyen bioshock, 13-Şubat-2014 saat 19:15.

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Şahsen önümde Bentley dururken hayatta S-Coupe'ye binmezdim, şuanda bu kadar cezbetmesinin sebebi bence tamamen yep yeni bir konsept oluşu
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

Senior Member mTuran Üyenin Avatarı
    Klasik mercedes coupe tasarımı: Sedan'ını al yüzünü geriye gerdir ama güzel oluyor
    BMW 520i M Sport '17
    Jaguar XE Portfolio 2.5T '17
    Mercedes C180 '15
    BMW 520d '12
    Mercedes E 250 CGI Cabrio '11
    Audi A5 2.0T Quattro '10

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    On far ve panjur dizayni CLA izleri tasimakta bence S class a hafif kalmis, arka dizayn ve stoplar Laguna coupe a benziyor olmamis.
    İc dizayna ve kalitesine bittim

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Ben kusur bulamadım. Evet arka kısım için pek orjinal bişey çıkarmamışlar ama Continental Gt'nin arkası da ona kalırsa ahım şahım değil
    Asıl bomba olan S Coupe fikri, gerekliydi.

Senior Member
    Harika duruyor ama arkası laguna coupe olmuş.

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Bence de böyle bir fikir ve araç gerekliydi Mercedes'e. Diğer markaların coupe grubunda güzel seçenekler varken Mercedes'in hiç yoktu. ( SL ya da SLS gibi araçları bu kategoriye koymuyorum ) Ama bence Mercedes aracı üst sınıf lüks segmentte tanıtmış olmasına rağmen ben o kadar da lüks markalar ile yarışabileceğini sanmıyorum. Araba kusursuz ona laf yok fakat en egzotik markalar ile kapışmak istiyorsa makineden fazlasını yapmasını gerek bence, bir Bentley, Rolls Royce, Aston ya da Ferrari olmak sadece performans ile olmuyor Bence pazarlama departmanına çok büyük görev düşücek bu aracın satışında, en zengin müşterilerini kandırmaya çalışmaya başlamışlardır bile
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

Senior Member designo Üyenin Avatarı
    Mercedesin bu aracı geçekten üst seviyede olabilir ki resimlerde de gayet iyi duruyor ancak bir bentley, aston martin müşterisini çekebilmesi zor çünkü o markalar direk üst seviye araç üretip satıyor ancak Mercedes in her kesime hitap edecek hatta otobüs, kamyon gibi ürün grupları bile var. Alıcı burada tamamen psikolojik olarak etkileniyor bence. Bir bentley bir aston martin, kullanıcısını daha özel hissettirip kendini ayırıyor bence.

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    ben bentley yerine alirim. Oyle aman aman bi araba degil bentley. conti supersport cok iyi tabide

Senior Member melih Üyenin Avatarı
    Alıntı bioshock Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    S-coupe muhteşem olmuş ama ne yazık ki ülkemizde binmek hayal.Türkiye'ye özel bi 3.0 diesel gelse de bi ihtimal olsa keşke binebilmek için
    10 numara olur o zmn
    e350 cdi blueefficiency coupe