Member
    Cayenne diesel 2012 model icin tuning box onerisi olan olabilir mi? Internetten arastirinca karsima bluespark cikti , iyi referanslar var ama ben buradaki cayenne kullanicilarinin tecrubesini duymak isterim.

Bu arada araci yeni aldim, 2012 model 50 bin km de.
    2012 A1 1.4 TFSI S Line 185 HP sold

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    box modul e falan gerek yok sakın da oyle birşey baglatmayın arabaya. Bizde var cayanne diesel 2012 model ben yaptırmadım ama kuzenım ESmotor da yazılım yaptırdı zaten kendi firması 245 hp den 305 hp ye cıktı araba sıkıntısız 30 bin km kullandı sonra sattı arabayı 0-100 6.2 100-200 13.3 cıkmıstı yeterı kadar hızlıydı araba yani.

Esmotor la iletisime geçmek isterseniz bana pm atn Emre Levent beyin numarasını veririm

Senior Member can84 Üyenin Avatarı
    Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    box modul e falan gerek yok sakın da oyle birşey baglatmayın arabaya. Bizde var cayanne diesel 2012 model ben yaptırmadım ama kuzenım ESmotor da yazılım yaptırdı zaten kendi firması 245 hp den 305 hp ye cıktı araba sıkıntısız 30 bin km kullandı sonra sattı arabayı 0-100 6.2 100-200 13.3 cıkmıstı yeterı kadar hızlıydı araba yani.

Esmotor la iletisime geçmek isterseniz bana pm atn Emre Levent beyin numarasını veririm

Cayenne 100-200 13.3mu yapti yuh

Alıntı audia1bodrum Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cayenne diesel 2012 model icin tuning box onerisi olan olabilir mi? Internetten arastirinca karsima bluespark cikti , iyi referanslar var ama ben buradaki cayenne kullanicilarinin tecrubesini duymak isterim.

Bu arada araci yeni aldim, 2012 model 50 bin km de.

Yigitin dedigi gibi modulden uzak durun esmotor dogru tercih

Senior Member Lsv66 Üyenin Avatarı
    Boxa hiç gerek yok gereksiz
    Yazılım işinizi görür
    Ecufastı öneririm...

Member
    Onerileriniz icin cok tesekkurler, box da eger yazilim hosuma gitmezse orjinal yazilima hemen gecme sansim olmasi acikcasi hosuma gitti. Bir de servise gittigimde box i soktum mu birsey anlasilmaz diye dusundum. Box da beni menun etmeyecek sorunlar hakkinda da bilgi verebilirseniz daha net karar verebilirim. Tesekkurler.

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    245 hp o V6 motoru gayet kaldiriyor bence. Box ile ugrasilmaz o tur araclarda safe yazilim ile evotech yaptirabilirsiniz memnun kalirsiniz. Servis orjinal yazilimi goremiyor bilginiz olsun.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Porschede Turkıyede ESMOTOR baska bır yerde macera aramayın bence.

Alıntı can84 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cayenne 100-200 13.3mu yapti yuh

Yigitin dedigi gibi modulden uzak durun esmotor dogru tercih

sanzıman dan 1 sanıye kazandı nerdeyse cayanne ın oldukca yavas vıtes gecıslerı ve yazılımla halledilebiliyor

Senior Member can84 Üyenin Avatarı
    Alıntı audia1bodrum Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Onerileriniz icin cok tesekkurler, box da eger yazilim hosuma gitmezse orjinal yazilima hemen gecme sansim olmasi acikcasi hosuma gitti. Bir de servise gittigimde box i soktum mu birsey anlasilmaz diye dusundum. Box da beni menun etmeyecek sorunlar hakkinda da bilgi verebilirseniz daha net karar verebilirim. Tesekkurler.

Yazilim serviste cikmaz anliyamazlar ama box anlasilir yazilim yaptirdiginiz zaman yeni guce gore motorun butun parametreleri ayarlanir yigitin dedigi gibi sanzuman bile fakat box dedigimiz olay turbo basinci arttirir benzin miktarini artirir boylece guc alirsiniz fakat avans degeleriniz vs motorun asil gucu dengilen parcalari stock kalir buda motor omurunu azaltir. Yazilimdan sasmayin

Senior Member r56s Üyenin Avatarı
    Box hakkında bende iyi şeyler duymuyorum,yazılım en mantıklısı.

Member
    Yazilim yaptiracagim bu kadar tavsiye uzerine, onerileriniz icin tesekkurler. Gelismeleri buradan aktaracagim.