Senior Member omerfaruk_ua Üyenin Avatarı
    Arkadaşlar,
    Bazen huzur evinde kalan yaşlı insanlarımız ile ilgili sayfaları takip ediyorum. Birçoğu ailesi, çocuğu olmayan veya ziyaret edilmeyen insanlar. Kendimi onların yerine koyunca ziyaretime gelen birilerinin beni çok mutlu edeceğini düşündüm, forumca düzenli olarak ziyarete gidebiliriz diye düşündüm. Eminim birçoğumuz gidiyordur fakat bunu topluca yapmamız en azından gitmeyen arkadaşlarımızada cesaret verebilir ayrıca topluca bir etkinlik yapmış oluruz.
    Kitap okuruz, sohbet ederiz, bir tepsi baklava götürürüz en azından birkaç insanı mutlu eder kendimizde güzel, keyifli vakit geçiririz diye düşündüm. Ben şahsen yaşlı insanlarla vakit geçimeyi çok seviyorum. Eğer siz de kabul ederseniz düzenli aralıklarla çok ziyaret edilmeyen bir huzur evi bulup ziyarete gidebiliriz.
    Ne düşünüyorsunuz?

Yönetimden ricam konuyu sabit tutarsanız sevinirim, daha çok kişi görür ve bunu düzenli hale getiririz ayrıca buradan organize oluruz sürekli.
    Audi A1 1.6 TDI S-Tronic - Scuba Blue
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243
    Lock and loaded Hidden Content

Senior Member hero4 Üyenin Avatarı
    Ben varım. Forum olarak hem düzenli buluşma olur yani ordan çıkıştı oturup çay kahve içeriz hemde insani vazifemizi yerine getirmiş oluruz.

Ayrıca keyifli olur diye düşündüm ben şahsen çok keyif alıyorum yaşlı insanların tecrübelerini dinlemekten. Bir tepsi tatlı alır gideriz insanların ne kadar mutlu olduğunu görünce zaten gelenler için vazgeçilmez olur diye düşünüyorum.
    HR Springs + Bilstein B8 shocks - Custom diffuser - TFSI Look exhaust - Piano Black 17" wheels - Piano Black details - K&N air filter - RSA Remap - 34 VZ 6243

Administrator Ertunc Üyenin Avatarı
    Cok guzel bir sosyal sorumluluk projesi insallah katilim yuksek olur.Konu sabitlenmistir.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!

Alıntı Ertunc Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Cok guzel bir sosyal sorumluluk projesi insallah katilim yuksek olur.Konu sabitlenmistir.

• Trafik Hayattir !!!
    • ATAM İZİNDEYİZ !!!
    Teşekkür ediyorum Ertunç abi düzenli hale getiririz inşallah.

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Ömer Faruk kardeşim çok güzel fikir, gerçekten bu kadar kötü ve adaletsiz bir Dünya'da yaşarken yapacağımız bu ufak iyilik bile bir sürü insanı mutlu edecektir. Fakat lütfen tarihi güzel kararlaştıralım çünkü kaçırmayı hiç istemiyorum.
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

Ben şubat'ın ortasında döneceğim fakat tabiki beni beklemenize gerek yok organize olunursa daha erken olabilir. Onun için tarihe benim karışmam pek doğru olmaz diye düşündüm. Ilk buluşma için.

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Alıntı omerfaruk_ua Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Ben şubat'ın ortasında döneceğim fakat tabiki beni beklemenize gerek yok organize olunursa daha erken olabilir. Onun için tarihe benim karışmam pek doğru olmaz diye düşündüm. Ilk buluşma için.
    Şubatın ortasından sonra bana daha uygun, fakat daha öncesine organize ederlerse ona da gitmeye çalışırım..
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    ben yaklasık 1 ay yokum cuma dan itibaren. Katılmak isterdim

Senior Member can84 Üyenin Avatarı
    Bende varım