Administrator Ümit Üyenin Avatarı
    http://www.bimmian.com/WeissLicht-LE...for-BMW-E89-Z4

ben weisslicht derim ama luxte iyidir
    2F2F Mazisi..

HaKo5
    Guest
    Alıntı Emre52 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    http://luxangeleyes.com/products/lux-h8-v4

Sayfanın ortalarında "add to cart" kısmı var, oraya Z4 yazıp tıkla, sayfaya yönlendiriyor seni.
    Emre teşekkür ederim, didik ettim sayfayı bulamamıştım Ama fiyatı çokmuş 280 USD TR teslim, bir de gümrüğü çıkar tr de :S

Alıntı Ümit Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    http://www.bimmian.com/WeissLicht-LE...for-BMW-E89-Z4

ben weisslicht derim ama luxte iyidir
    Bunun fiyatı daha uygunmuş ama Lux daha güzel gibi geldi bana çünkü yenisinde kelvin derecesini ayarlayabiliyorsun mükemmel bir şey yapmışlar resmen

Senior Member SweetriderBerk Üyenin Avatarı
    Benim için şuanda sadece maketini almaktan öteye gidemediğim hayalimdeki araç Valla tampon falan da tabi güzel olur da bu haliyle bile mükemmel, ama led yapılırsa resmen kusursuz olur. Kazasız belasız binin gerisi hikaye, Allah nazarlardan saklasın

Alıntı 34UY0043 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Massallah abi allah kaza bela vermesin, mineral beyaza kirmizi kombinasyonu mukemmel. Ama sahsi fikrim ata motorstan bir m on tampon nasil olurdu ki
    Ben aracıma bir süre sonra Ata Motors'da M paket yaptırmayı düşünüyorum, sadece ön tampon yapıyorlar mı öyle ? Ben sadece komple bodykit olarak yaptıklarını biliyodum.
    2013 BMW 116i White

2012 Audi A3 Sportback 1.6TDI Scuba Blue

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    Alıntı HaKo5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Emre teşekkür ederim, didik ettim sayfayı bulamamıştım Ama fiyatı çokmuş 280 USD TR teslim, bir de gümrüğü çıkar tr de :S

Bunun fiyatı daha uygunmuş ama Lux daha güzel gibi geldi bana çünkü yenisinde kelvin derecesini ayarlayabiliyorsun mükemmel bir şey yapmışlar resmen
    100 TL gibi bir vergisi çıkar, ama takılmayabilir de, ben kocaman difüzör getirttim takılmadı, ufacık ampül takılmıştı

34UY0043
    Guest
    Alıntı SweetriderBerk Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Benim için şuanda sadece maketini almaktan öteye gidemediğim hayalimdeki araç Valla tampon falan da tabi güzel olur da bu haliyle bile mükemmel, ama led yapılırsa resmen kusursuz olur. Kazasız belasız binin gerisi hikaye, Allah nazarlardan saklasın

Ben aracıma bir süre sonra Ata Motors'da M paket yaptırmayı düşünüyorum, sadece ön tampon yapıyorlar mı öyle ? Ben sadece komple bodykit olarak yaptıklarını biliyodum.
    Parca parca da satiyorlar orjinal parca oldugu icin siparis kadar da alabiliyorsunuz

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    100 TL gibi bir vergisi çıkar, ama takılmayabilir de, ben kocaman difüzör getirttim takılmadı, ufacık ampül takılmıştı
    gumruk bu sacmalıkların merkezi ordaki gumrukcunun kaderine kalmış birşey.

koskoca servis ve tuning parcalarım takılmadı gitti kücücük kablo takıldıki, o kabloda arabanın beynını gormeye yarayan parca yani sifre. !!

Senior Member Emre52 Üyenin Avatarı
    Aynen, orda ki adamların keyfine kalmış...

Member
    Çok güzel bir tercih yapmışsınız güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin

HaKo5
    Guest
    Gümrük işi biraz şans dediğiniz gibi, normalde 75 EUR ve üstü faturası olan herşey takılıyor olması lazım yeni yasa böyle.

İngiltereden kız kardeşimin kıyafetlerini kolileyip yollamıştık o bile takılmıştı, kavga dövüş almıştım kıyafetleri para vermeden Hadi bunları vergilendirin değer biçip dedim apışıp kalmışlardı Ne koparırsak kardırcı ordaki memurlar.

H8 leri alıcam ama v4 hoşuma gitti ayar olayı çok iyi. Biraz biniym sıkılınca takarım hemde USA da ki kuzene yollattırırım yine bi 100 dolar karım olur en azından

Çok teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için.

utku83
    Guest
    Hayirli olsun guzel temiz araba. Ic kabin biraz küçük degil mi yani ferah degil gibi gelmisti bana, uzun sure binince sıkıntı olmuyor umarim.