HaKo5
    Guest
    A5 den aşırı sıkılmamdan sonra direk u dönüşü yaparak yine roadster bir araca dönüş yaptmış bulundum

Araç yine a5 gibi garajdan çıkarma bu sefer iş adamı 38 40 yaşlarında bir abiden

2012 model henüz 6500km de

Aracın opsiyonları ,

Sedefli Beyaz boya , hi-fi , kansas gerçek deri , spor bel destekli koltuklar , 18 jant , koltuk ısıtmaları , ön arka park sensörü vs.

Senior Member terapati Üyenin Avatarı
    Hayırlı olsun, çok keyifli araç; kazasız, belasız, güle güle kullanın inşallah
    2012 Audi Q3 2.0 TDI Quattro

2015 Audi S3 Sedan 2.0 TFSI Quattro

Senior Member levent-- Üyenin Avatarı
    Araç bakarken senle bakıcam valla İkinci elde bu kadar şanslı birini daha görmedim

Maşallah, hem iç dış kombinasyonu hem temizliği 10 numara. Nazar değmesin, güle güle kullan.

Senior Member Juju Üyenin Avatarı
    Tertemiz masallah
    Gule gule kullanin

Sent from my iPhone using Tapatalk
    eski kullanıcı adı Golgeoyunu03Hidden Content

Senior Member
    Maşallah. Güle güle kullanın

HaKo5
    Guest
    Alıntı levent-- Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Araç bakarken senle bakıcam valla İkinci elde bu kadar şanslı birini daha görmedim

Maşallah, hem iç dış kombinasyonu hem temizliği 10 numara. Nazar değmesin, güle güle kullan.
    Levent dur nazar değdireceksin benim şansıma Şaka bi yana baktığım bir kaç püf noktası var genelde nokta atışı yapıyorum son 3 arabadır Biraz da kısmet işi heralde.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için.

34UY0043
    Guest
    Massallah abi allah kaza bela vermesin, mineral beyaza kirmizi kombinasyonu mukemmel. Ama sahsi fikrim ata motorstan bir m on tampon nasil olurdu ki

Senior Member Yigit911 Üyenin Avatarı
    Gule Gule kullanin cok guzel kombinasyonda. M tampondan once bu jantlar bu arabaya bence hic yakismiyor jant degisikligine gidilebilir ilk.

HaKo5
    Guest
    Alıntı 34UY0043 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Massallah abi allah kaza bela vermesin, mineral beyaza kirmizi kombinasyonu mukemmel. Ama sahsi fikrim ata motorstan bir m on tampon nasil olurdu ki
    bu arabaya dokunmayı hiç istemiyorum bugüne kadar ellemediğim söküp takmadığım arabam olmadı ama aşırı derecede bıktım bu işlerden, arabanın orjinal duruşu da çok hoşuma gidiyor hiç ellemeyim diyorum ama bakalım nereye kadar dayanabilicem Şimdilik sadece cam filmi , plakalık app yaptırdım zaten klasik her arabama yaptığım. Eğer dokunmaya başlarsam hard girerim m tamponla kalmaz alperen biliyorum ben kendimi

Alıntı Yigit911 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Gule Gule kullanin cok guzel kombinasyonda. M tampondan once bu jantlar bu arabaya bence hic yakismiyor jant degisikligine gidilebilir ilk.
    jantlar benim çok hoşuma gidiyor aksine Sağol Yiğit. Ama M performance janta hayır demem tabiki ama fiyatından dolayı şu an söz konusu değil.

34UY0043
    Guest
    Alıntı HaKo5 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    bu arabaya dokunmayı hiç istemiyorum bugüne kadar ellemediğim söküp takmadığım arabam olmadı ama aşırı derecede bıktım bu işlerden, arabanın orjinal duruşu da çok hoşuma gidiyor hiç ellemeyim diyorum ama bakalım nereye kadar dayanabilicem Şimdilik sadece cam filmi , plakalık app yaptırdım zaten klasik her arabama yaptığım. Eğer dokunmaya başlarsam hard girerim m tamponla kalmaz alperen biliyorum ben kendimi

jantlar benim çok hoşuma gidiyor aksine Sağol Yiğit. Ama M performance janta hayır demem tabiki ama fiyatından dolayı şu an söz konusu değil.
    Ahahaha abi beni yazdin valla her araba degistirdigimde bu sefer yok diyorum sonra ufak ufak janta oraya buraya kaymaya baslayip ipin ucu kaciyor z4 e hersey yakisir ama bu hali bile cok guzel massallah diyelim